Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Przekaż darowiznę-online:)  (Przeczytany 4901 razy)

Offline Fantom

Przekaż darowiznę-online:)
« dnia: 23 Sierpień, 2017, 08:18 »
 Nie jestem pewny czy ten tamat już był.

 Strażnica do studium.Wymowne główne zdjęcie.Ciekawe akapity 8 i 10. Zabiegaj o prawdziwe bogactwo pozbywając się pieniedzy.
Nadal ich kasa świeci pustkami?Ileż można nagabywać?
https://www.jw.org/pl/publikacje/czasopisma/straznica-do-studium-lipiec-2017/zabieganie-o-prawdziwe-bogactwo/
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Przekaż darowiznę-online:)
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Sierpień, 2017, 08:35 »
Czy jest ktoś, kto mógłby mi to przetłumaczyć na "polski" :o

"Siostra, która regularnie przekazuje datki na działalność kaznodziejską, opowiada: „Dzięki okazywaniu szczodrości zaszła we mnie niezwykła zmiana. Zauważyłam, że hojność pod względem materialnym idzie w parze z hojnością w innych dziedzinach — chętniej przebaczam i okazuję innym większą cierpliwość, a także łatwiej mi radzić sobie z rozczarowaniami i przyjmować rady:o

To jest też dobre:
"Dlatego nie strać okazji, żeby za pomocą rzeczy materialnych ‛czynić sobie przyjaciół’ w niebie. Wszystko, co robimy na rzecz Królestwa Bożego, wzbogaca nas pod względem duchowym."
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień, 2017, 08:53 wysłana przez Baran »
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline DonnieDarkoJG

Odp: Przekaż darowiznę-online:)
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Sierpień, 2017, 08:40 »
Nie jestem w stanie zrozumieć jak dawanie kasy=wierność=Mateusza 24:14..
Coś w tym równaniu mi nie pasuje. :o
Widać też ciągle i dziwne zainteresowanie osobami najmłodszymi.
Nie tylko są krzywdzone przez religię miłości, ale też przez księgowość WTS.
Zastanawiam się dlaczego nie ocieplają wizerunku osób zamożnych których w org jest calkiem sporo, tylko zawsze w przykladach hojności jadą od samego "dna"?
Skarbonka,kokosy (tutaj chyba przekaz podprogowy ;D),ser,oliwki..zgrana płyta.

Jedna nieścisłość padła w ak 9.
Wynajmowanie domu prywatne to nie błogosławieństwo dla pionierów tylko dla centrali.


Gorg

  • Gość
Odp: Przekaż darowiznę-online:)
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Sierpień, 2017, 08:51 »
Najlepiej wszystkie dobra jakie się ma to przekazać do warwick zaraz życie stanie się lepsze nie będziemy mieli problemów,będziemy bardziej bogobojni dostąpimy błogosławieństwa od jehowy.  ; ;D ;D ;D


Offline Fantom

Odp: Przekaż darowiznę-online:)
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Sierpień, 2017, 08:56 »
jak zwykle nie może zabraknąć przykładu szczodrości z biednego kraju.W tym przypadku z Indii.Ponownie przykład dziecka,które zaoszczędzone pieniążki w całości przekazuje do towarzystwa. Świadkowie Jehowy,zmiłujcie się chociaż nad dziećmi żyjącymi w biednych krajach!Niech dają Ci co mają.Nie manipulujcie na przykładach dzieci.To jest ohydne! Lepiej zamiast wrzucić pieniądze do skrzynki,sam dowiedz się kto w Twoim otoczeniu potrzebuje wsparcia finansowego i udziel go.Jeżeli drogi ŚJ widzisz swojego brata w potrzebie,a nie okazujesz mu szczodrości,pomijasz jego potrzeby,udajesz że ich nie widzisz,a wrzucasz pieniądze do skrzynki,to wiedz,że postępujesz obłudnie.
 Zanim wrzucisz pieniadze do skrzynki,to pomyśl czy ktoś w twoim zborze nie powinien pierwszy skorzystać z twojej pomocy.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Asturia

Odp: Przekaż darowiznę-online:)
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Sierpień, 2017, 09:00 »
"Dlatego nie strać okazji, żeby za pomocą rzeczy materialnych ‛czynić sobie przyjaciół’ w niebie. Wszystko, co robimy na rzecz Królestwa Bożego, wzbogaca nas pod względem duchowym."

no nie, to jest mistrzostwo świata, gratuluję Warwick, tak trzymać  ;D ;D ;D

teraz już wiemy, że Jezus wypowiadając te słowa z Łuk.16:9 miał na myśli wspieranie finansowo przedstawicieli korporacji strażnica z siedzibą w Warwick

A ja wam mówię: Czyńcie sobie przyjaciół za pomocą nieprawego bogactwa, żeby — gdy go zabraknie — przyjęli was do wiecznotrwałych miejsc zamieszkania
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień, 2017, 09:27 wysłana przez Asturia »


Offline Salome

Odp: Przekaż darowiznę-online:)
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Sierpień, 2017, 09:43 »

To jest też dobre:
"Dlatego nie strać okazji, żeby za pomocą rzeczy materialnych ‛czynić sobie przyjaciół’ w niebie. Wszystko, co robimy na rzecz Królestwa Bożego, wzbogaca nas pod względem duchowym."

Czyli, że dzięki datkom zostaniemy wybawieni, a centrala korpo się nieźle wybawi. :) :) :)
 
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline Fantom

Odp: Przekaż darowiznę-online:)
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Sierpień, 2017, 10:32 »
https://www.youtube.com/watch?v=F-nOrc5FWbI ''ubodzy bracia składają datki''.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Dietrich

Odp: Przekaż darowiznę-online:)
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Sierpień, 2017, 10:55 »

(10): Mojżesz tak powiedział: Czcij ojca swego i matkę swoją oraz: Kto złorzeczy ojcu lub matce, niech śmiercią zginie (11): A wy mówicie: "Jeśli kto powie ojcu lub matce: Korban, to znaczy darem [złożonym w ofierze] jest to, co by ode mnie miało być wsparciem dla ciebie" — (12): to już nie pozwalacie mu nic uczynić dla ojca ni dla matki. (13): I znosicie słowo Boże przez waszą tradycję, którąście sobie przekazali. Wiele też innych tym podobnych rzeczy czynicie". [Biblia Tysiąclecia II, Mk 7]


Offline Helleboris

Odp: Przekaż darowiznę-online:)
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Sierpień, 2017, 16:12 »
Nie wiedziałam że WTS udziela odpustu jak KK
"To repeat the same action and expect different results is madness."


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Przekaż darowiznę-online:)
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Sierpień, 2017, 16:31 »
Ja ostatnio po zgromadzeniu nie wytrzymałem i do dobrego kolegi powiedziałem ,,Słuchaj przecież to wszystko jest takie nierealne, wyobrażasz sobie wcielać w życie te rady z filmów? "  Stwierdził no tak i nie protestował. Te filmy i rady to takie bajki nawet dla tych co wierzą że ,,prawda" to PRAWDA.


Nikt

  • Gość
Odp: Przekaż darowiznę-online:)
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Sierpień, 2017, 19:31 »
Najlepiej wszystkie dobra jakie się ma to przekazać do warwick zaraz życie stanie się lepsze nie będziemy mieli problemów,będziemy bardziej bogobojni dostąpimy błogosławieństwa od jehowy.  ; ;D ;D ;D
Oczywiście przecież to jest podstawowy warunek wybawienia z armagedonu

Zapomnieli o tym napisać :)


Offline Estera

Odp: Przekaż darowiznę-online:)
« Odpowiedź #12 dnia: 23 Sierpień, 2017, 22:51 »
Najlepiej wszystkie dobra jakie się ma to przekazać do warwick zaraz życie stanie się lepsze nie będziemy mieli problemów,będziemy bardziej bogobojni dostąpimy błogosławieństwa od jehowy.  ; ;D ;D ;D
   Tak, tak i żyjmy wpatrzeni w pustą lodówkę.
   Wszystko oddając dla tych hien finansowych z Warwick.
   ;) ;)
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Lunkaa

  • Gość
Odp: Przekaż darowiznę-online:)
« Odpowiedź #13 dnia: 23 Sierpień, 2017, 22:59 »
Jakże to wszystko słodziutko-pierdzące , jakie kolorowe i piękne..
aż wpłacać się chce:);)


Offline dziewiatka

Odp: Przekaż darowiznę-online:)
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Sierpień, 2017, 21:18 »
świadkowie nie są geniuszami pod żadnym względem,wszystkie te przykłady zostały skopiowane.Biedna wdowa ,dziecko ,czy inne boractwo dające datki są wabikami.Patent ten opanował jeden gość co wyłudził 500000 na poszkodowane dziecko ,nie tylko świadskowie opanowali tą swerę.