BYLI... OBECNI... > BYŁEM ŚWIADKIEM... nasze historie

Odejście

<< < (7/7)

Storczyk:
Do mnie rok temu zadzwonil koordynator i juz na dzien dobry zapytał Kim jest dla mnie Jehowa a kim Jezus("z przyjaciółką "rozmawiałam i kilka smsów jej wysłałam  , subtelne na mnie doniosla)Odpowiedzialam  Kim jest Jezus napisano w Dziejach Ap.4:12. konsternacja... Kim jest niewolnik i czy mu ufam też padlo ,ale ze nerwice mam to mu podziekowalam za rozmowę i narazie od roku mam spokój☺.

Terebint:

--- Cytat: Startek w 15 Kwiecień, 2019, 17:00 ---Tak właśnie Mirek mnie sądził , ale jak krzyczał aż granatowy był na twarzy,  Myśmy nie przyszli tutaj aby ciebie słuchać ! ! ! Zdradziłeś Jehowe !!! 
--- Koniec cytatu ---
Gdybym widział byłby to dla mnie zapewne smutny widok. Mirek to mój "ojciec duchowy" i nie takiego go pamiętam. Jakąś tam więź przyjacielską mieliśmy, nigdy nie widziałem aby tak się zachowywał. Widocznie władza za zamkniętymi drzwiami w inny sposób uderza do głowy.

Oczywiście współczuję Ci takiego komitetu. Musiało to być wszystko dla Ciebie przygnębiające.

matowa:
"Kim jesteś ty, co się odważasz sądzić cudzego sługę? To, czy on stoi, czy upada, jest rzeczą jego Pana."

Stary, trzymaj się!

UWAGA AWARIA:
i co odszedłeś/.......................?
bo chyba idę w twoje ślady ::)....

ewa11:

--- Cytat: Terebint w 15 Kwiecień, 2019, 18:39 ---Widocznie władza za zamkniętymi drzwiami w inny sposób uderza do głowy.

--- Koniec cytatu ---
Gdzieś kiedyś przeczytałam, że władza psuje, a władza absolutna psuje absolutnie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej