BYLI... OBECNI... > BYŁEM ŚWIADKIEM... nasze historie

Odejście

<< < (6/7) > >>

Gwiazdor:
Nie bój się tego. Ja też wszystkich praktycznie przyjaciół straciłem ale to był okres szkoła potem praca i znajomości same się na nowo utworzyły. Druga sprawa w swoim zborze mieliśmy grupkę młodzieży, trzymalismy się razem - wiadomo. Po moim opuszczeniu org to żaden z tej grupy przyszłości dobrej nie miał. Każdy jest poza.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Estera:

--- Cytat: Startek w 15 Sierpień, 2017, 18:55 --- najpierw się pozbądź literatury z domu  niech nie zatruwa już ci umysłu . Zacznij sobie budować przyjaźnie z ludźmi z poza organizacji

--- Koniec cytatu ---
   Dowodów na rozprawę z WTS, się nie wyrzuca.
   Nie czytać, nie zatruwać się, ale jako dowody, schować do swojego archiwum.
 

Krystian:

--- Cytat: Estera w 18 Sierpień, 2017, 08:53 ---   Dowodów na rozprawę z WTS, się nie wyrzuca.
   Nie czytać, nie zatruwać się, ale jako dowody, schować do swojego archiwum.
 

--- Koniec cytatu ---

Słuszna uwaga Estero.
Kiedyś przyszli do mnie głosić młodzi świadkowie.
Zapytałem ich:
Czy Bóg zawsze dotrzymuje swoich obietnic?
Odpowiedzieli: Oczywiście
Zapytałem więc:
Dlaczego nie dotrzymał obietnicy, że za pokolenia ludzi pamiętających wydarzenia z 1914 roku nastąpi armagedon.
Odpowiedzieli: Bóg nic takiego nie obiecywał
Odpowiedziałem: wiem, że Bóg nic takiego nie obiecywał w świetle Biblii, ale wy napisaliście w swojej literaturze, że tak obiecał.
Odpowiedzieli: nic takiego w naszej literaturze nie ma.
Poszedłem do pokoju po "Przebudźcie się " ( jako były głosiciel mam sporo literatury świadkowej z dawnych lat.)
Pokazałem im czasopismo i byli zmieszani. Powiedzieli na odchodne, ze coś braciom się musiało pomylić i więcej już do mnie nie przyszli. Ci młodzi widać nie znają swojej starszej literatury.

Terebint:

--- Cytat: Startek w 15 Sierpień, 2017, 14:50 ---Grzelczak Kosicki Adamski

--- Koniec cytatu ---
Sądził Cię Grzelczak M.? Tych dwóch pozostałych nie znam.

Startek:

--- Cytat: Reskator w 15 Sierpień, 2017, 13:49 ---Za uznawanie Chrystusa napewno Cię nie wykluczyli ale za trójcę owszem.
Nadal ten  dogmat jest kontrowersyjny bowiem pojawił się setki lat po triadach pogańskich.
Podobnie jak przejęte choćby symbole bożonarodzeniowe,czy wielkanocne przez KK od pogan.
Nie jestem wykluczony ale sam jestem w procesie odchodzenia dzięki internetowi kopalni wiedzy o śj.

--- Koniec cytatu ---
  Reskator   To ten komitet był bogiem w trójcy ,  trzech gości wchodzi w kompetencje samego Boga i bawi się ludzkim zyciem , panowie życia uśmierci . Jak wspomniałem wykluczyli mnie za wiarę w Jezusa  .  Żądają proste pytanie ,, Czy masz zaufanie do niewolnika ?. Odpowiedziałem,  Ufam Chrystusowi i Jemu wierzę  , a nie Niewolnikowi .  Tak właśnie Mirek mnie sądził , ale jak krzyczał aż granatowy był na twarzy,  Myśmy nie przyszli tutaj aby ciebie słuchać ! ! ! Zdradziłeś Jehowe !!!  Adamski to młody starszy dopiero co mianowany . To był zbór Słonowice  . Słupsk trochę wzmocnił ich .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej