Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Nowe wyposażenie wózków, stolików i stojaków  (Przeczytany 4417 razy)

Offline Safari

Odp: Nowe wyposażenie wózków, stolików i stojaków
« Odpowiedź #15 dnia: 03 Wrzesień, 2017, 06:02 »
Bosze! Jak dobrze ze ja odeszlam tuż przed ta rewolucją stojakową!! Do mnie to jest po prostu porażka. Katalog firmowy. Really?

Ale ja po prostu nie nadążam za rydwanem Jehowy, co więcej udzielił mi się duch narzekania.

Jestem calkowicie zniesmaczona.

Czy osoby, które są jeszcze w zborach nie czują naprawdę, że są po prostu potrzebni do reklamy jworga?

Głoszenie od drzwi do drzwi to tez było wykorzystywanie, ale miałam poczucie, że chodzę po domach jak Jezus i apostołowie. Ale to??? Dla mnie to juz nie ma nic z duchowości. To jest po prostu czysty marketing.
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline gerontas

Odp: Nowe wyposażenie wózków, stolików i stojaków
« Odpowiedź #16 dnia: 03 Wrzesień, 2017, 06:53 »
Czy osoby, które są jeszcze w zborach nie czują naprawdę, że są po prostu potrzebni do reklamy jworga?

Niestety, większość członków zboru przyjmuje każdą decyzję CK jako Boże błogosławieństwo.
Nikt nie zastanawia się nad tym, że dzisiejsza służba polega na reklamowaniu jw.orga.
Smutne to ale większość traktuje to jako przywilej, być na usługach CK.

Na ostatnim kongresie usłyszałem w filmiku wypowiedź młodego brata, który powiedział, że miał
wspaniałą służbę bo udało mu się rozpowszechnić wiele czasopism i skierować uwagę na stronę jw.org.

Z głoszeniem ewangelii nie ma to nic wspólnego bo apostołowie głosili ewangelię o Chrystusie i zbawieniu
tylko w Nim.
« Ostatnia zmiana: 03 Wrzesień, 2017, 06:56 wysłana przez gerontas »


Offline jankowalski82

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 191
  • Polubień: 454
  • Każdy ma to, na co się odważył.
Odp: Nowe wyposażenie wózków, stolików i stojaków
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Wrzesień, 2017, 07:45 »
 Może już nie długo do każdej publikacji ze stojaka, będą dorzucać gratis próbkę kremu na zmarszczki lub tester perfum z logiem jw.orga. Może to skusi większą rzeszę zainteresowanych.
 Wracając do wyposażenia to oprócz świateł i klimy, brakuje jeszcze przenośnej toalety żeby świadkowie jw.orgowi nie musieli żebrać po sklepach, ani siurać po krzakach.