Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam :)  (Przeczytany 2633 razy)

Offline Zladroga

Witam :)
« dnia: 13 Sierpień, 2017, 00:03 »
Chciałabym serdecznie przywitać wszystkich forumowiczów. Zaglądam tutaj już od ponad roku. Świadkiem Jehowy nigdy nie byłam, jednak moj kontakt z nimi, a właściwie jednym osobnikiem płci  przeciwnejj wywarl duży wpływ na moje życie. To forum niejednokrotnie podnosiło mnie na duchu i utwierdzało
w moich przekonaniach czym jest organizacja.

Jeszcze raz witam wszystkich serdecznie i dziękuję że byliście dla podporą prze ten czas. Myślę, że jest wielu anonimowych ludzi, którzy odnajdują tu pomoc :)


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Witam :)
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Sierpień, 2017, 00:22 »
Witaj serdecznie...

Tutaj ludzie, nie z jednego pieca chleb jedli... napewno pomogą
« Ostatnia zmiana: 13 Sierpień, 2017, 00:24 wysłana przez tomek_s »
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline Fantom

Odp: Witam :)
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Sierpień, 2017, 01:00 »
Witaj.Dajemy świadectwo prawdzie.Ludzie o czystych i szczerych sercach to widzą.Teraz jestes jednym z nas,bo jesteś z nami:)
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Sebastian

Odp: Witam :)
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Sierpień, 2017, 02:49 »
witam serdecznie :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Gorg

  • Gość
Odp: Witam :)
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Sierpień, 2017, 06:25 »
Witaj.Jak wcześniej czytałaś to forum to za pewne wiesz że tu dowiesz się prawdy o najświędszej organizacji jaką jest WTS.Pozdrawiam gorg


Offline HARNAŚ

Odp: Witam :)
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Sierpień, 2017, 09:49 »
Hej. Stałe towarzystwo z osobą przynależącą do organizacji może z czasem wywołać wrażenie , że maja rację. Jad działa powoli. Dlatego warto skonfrontować to co mówią z opinią ludzi znających wszelkie triki manipulatorów zza oceanu.


Offline Estera

Odp: Witam :)
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Sierpień, 2017, 12:00 »
   Zladrogo
   :) :)
   Witam Cię na tym demaskującym "strażnicę", forum i pokazującym drugie, ukryte oblicze tej "panienki" ...
   Która już z niejedną doktryną, głoszoną przez siebie, wzięła "subtelny" rozwód, żeby zamydlić oczęta swoim "owieczkom" ...
   Tymi swoimi słynnymi "nowymi światełkami", powołując się na księgę Przysłów 4:18.
   Dobrze, że spostrzegłaś, że to światełko nie świeci coraz jaśniej ...
   A raczej prowadzi do całkowitej pomrocznej ciemności.
   Pozdrawiam.
   "Estera"
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Witam :)
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Sierpień, 2017, 13:01 »
Witaj!


Offline Światus

Odp: Witam :)
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Sierpień, 2017, 13:18 »
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Villa Ella

Odp: Witam :)
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Sierpień, 2017, 14:23 »
Ja również nowa tutaj i witam.
Obojętnie czy postąpisz według czyjejś rady, czy według własnego uznania, konsekwencje zawsze poniesiesz  ty sam.


Offline Lechita

Odp: Witam :)
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Sierpień, 2017, 16:00 »
Witaj Zladroga!

Fajnie , że postanowiłaś się oficjalnie "podłączyć" do naszej wesołej forumowskiej gromady  ;)

Życzę miłego pobytu i wiele pozytywnych wrażeń. Pisz , czytaj i dowiaduj się, może dzięki temu będziesz w stanie "przemycić" pewne informacje temu Świadkowi, z którym się widujesz.

Serdecznie pozdrawiam  - Lechita :)
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline jankowalski82

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 191
  • Polubień: 454
  • Każdy ma to, na co się odważył.
Odp: Witam :)
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Sierpień, 2017, 18:35 »
aaa
« Ostatnia zmiana: 13 Sierpień, 2017, 18:44 wysłana przez jankowalski82 »


Offline Startek

Odp: Witam :)
« Odpowiedź #12 dnia: 13 Sierpień, 2017, 21:26 »
Hej. Stałe towarzystwo z osobą przynależącą do organizacji może z czasem wywołać wrażenie , że maja rację. Jad działa powoli. Dlatego warto skonfrontować to co mówią z opinią ludzi znających wszelkie triki manipulatorów zza oceanu.
Słuchaj się Harnasia , chłop wie  co mówi  . Ale najlepiej to wypij Harnasia  , będzie lepsze zrozumienie . Po za tym witaj na forum