Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: List - kampania przed Pamiątką 2018  (Przeczytany 7845 razy)

KaiserSoze

  • Gość
List - kampania przed Pamiątką 2018
« dnia: 11 Sierpień, 2017, 20:51 »
Mamy świeżynkę:

Drodzy bracia
W sobotni wieczór, 31 marca 2018 zbierzemy się jako obserwatorzy Wieczerzy Pańskiej. Zostały przygotowane nowe zaproszenia na Pamiątkę. Podejmiemy wysiłki by na całym świecie zaprosić do uczestniczenia tak wielu jak się da. Ta specjalna kampania rozpocznie się w sobotę 3 marca 2018 i trwać będzie do 31 marca 2018. Poczyńcie przygotowania by zadbać o poniższe sprawy:
  • Do 11 września 2017 każdy zbór powinien złożyć zamówienia na zaproszenia posługując się kodem publikacji 7958. Jeśli nie otrzymamy zamówienia z waszego zboru do tego czasu, do zboru zostanie wysłane 40 zaproszeń na każdego głosiciela i 120 na każdego pioniera.
  • Gdy nadejdzie przesyłka nadzorca służby zboru wysyłkowego powinien upewnić się, że zamówienie zostało zrealizowane poprawnie i niezwłocznie przekazać zaproszenia każdemu zborowi w grupie literatury
  • Nadzorca służby i sługa terenów każdego zboru powinni się upewnić, że na zaproszenia naniesiono miejsce i czas Pamiątki oraz miejsce i czas wykładu publicznego

Lepiej jest wręczać zaproszenia domownikom osobiście. Jednakże jeśli starsi uznają to za praktyczne, głosiciele mogą pozostawiać zaproszenia gdy nikogo nie ma w domu.

Zaproszenia na Pamiątkę w brajlu zostaną wysłane automatycznie głosicielom, którzy regularnie otrzymują publikacje w tym języku z Biura Oddziału. Dodatkowe zaproszenia brajlem można zamawiać od 1 stycznia 2018.

Aby wytworzyć entuzjazm związany z Pamiątką wykład specjalny zostanie wygłoszony jeden tydzień przed Pamiątką, na zebraniu w tygodniu od 19 marca 2018. W zborach korzystających ze zgromadzenia lub mających wizytę nadzorcy obwodu w tygodniu od 19 marca, wykład zostanie wygłoszony tydzień wcześniej.

Cieszymy się, że możemy się z wami podzielić tymi informacjami i modlimy się o szczodre błogosławieństwo Jehowy podczas tej specjalnej kampanii.


Powyższe jest tłumaczeniem angielskiej wersji listu.

UWAGA - w 2018 roku wykład specjalny będzie wygłaszany PRZED Pamiątką a nie po, jak dotychczas.


Oryginał można znaleźć oczywiście w Archiwum WTS


Offline Reskator

Odp: List - kampania przed Pamiątką 2018
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Sierpień, 2017, 21:24 »
To za pół roku a już walą w bębny by ożywić,tchnąć ducha w trupa.
Bębny nie zagłuszą internetu,który jak walec zgniata daty,dogmaty.


Offline Dianne

Odp: List - kampania przed Pamiątką 2018
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Sierpień, 2017, 21:58 »
szybcy są :D
Biegała dziewczynka po polu minowym i machała rączkami na pięć kilometrów.


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: List - kampania przed Pamiątką 2018
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Sierpień, 2017, 22:18 »
Czyli Armagedonu jeszcze nie będzie.
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline ZłoteDziecko

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 158
  • Polubień: 640
  • "Jestem wierzący, wierzę w siebie"
Odp: List - kampania przed Pamiątką 2018
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Sierpień, 2017, 22:40 »
Czyli w tym roku wykład rozbudzi, a nie ostudzi :)
Panie Boże daj mi nowy software..


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: List - kampania przed Pamiątką 2018
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Sierpień, 2017, 22:43 »

Aby wytworzyć entuzjazm związany z Pamiątką wykład specjalny zostanie wygłoszony jeden tydzień przed Pamiątką, na zebraniu w tygodniu od 19 marca 2018.

Wygląda mi na to, że swiadkowie w ciągu roku zapominają całkowicie o pamiątce. Dopiero trzeba odpowiednio wczesniej zainicjowac u nich entuzjazm.
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline Sebastian

Odp: List - kampania przed Pamiątką 2018
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Sierpień, 2017, 04:04 »
Czyli Armagedonu jeszcze nie będzie.
co najmniej do pamiątki :)

muszą uwinąć się z wykładem przed pamiątką, albowiem w kwietniu 2018 "nie będzie niczego" ;)

Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Startek

Odp: List - kampania przed Pamiątką 2018
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Sierpień, 2017, 06:13 »
Czyli Armagedonu jeszcze nie będzie.
Armagedon będzie we wrześniu 2017 , tylko to jeszcze do nich nie dotarła ta wiadomość . Ostatnio w Super Expresie widziałem taki artykuł .


Offline HARNAŚ

Odp: List - kampania przed Pamiątką 2018
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Sierpień, 2017, 08:20 »
W handlu atmosferę świąteczną uprawia się jakiś dobry miesiąc przed świętem a tu proszę , proszę nakręcanie spirali , żeby czasem głosiciel nie miał czasu pomyśleć o czym innym


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: List - kampania przed Pamiątką 2018
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Sierpień, 2017, 00:09 »
W handlu atmosferę świąteczną uprawia się jakiś dobry miesiąc przed świętem

W handlu tak. Sam polecisz po diabelską choinkę z promocji. ;)
« Ostatnia zmiana: 13 Sierpień, 2017, 00:11 wysłana przez tomek_s »
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline Startek

Odp: List - kampania przed Pamiątką 2018
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Sierpień, 2017, 07:32 »
Wyobrażam sobie Harnasia  idącego przez miasto  z choinką i komentarze przemarzniętych stojakowych . 


Offline HARNAŚ

Odp: List - kampania przed Pamiątką 2018
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Sierpień, 2017, 10:02 »
Na razie choinka Niet. Ale nie zapieram się . Jak pojawią się wnuki to kto wie. Nie zbadane są wyroki boskie :D.  Na ten moment jest girlanda na kominek już od dwóch lat i pierwsza dama robi  neutralny stroik na stół , a że ma zmysł to mi się podoba. Zatem zanim będę zapieprzał z darmową choinką RMF-u przez zaśnieżone miasto jeszcze trochę minie. Wtedy stojakowi nie będą już o mnie pamiętać. Jedynie przypadkowo ktoś powie :
- a pamiętacie takiego Harnasia co był u nas starszym w zborze?
- jakiego k**** Harnasia?


Offline Gwiazdor

Odp: List - kampania przed Pamiątką 2018
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Sierpień, 2017, 09:33 »
Ledwo się skończyła jedna i juz kolejne akcje. Ale plus, że mam jeszcze prawie rok życia :-D

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka



Offline gangas

Odp: List - kampania przed Pamiątką 2018
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Sierpień, 2017, 10:08 »
 A mnie tam podoba się początek listu;

Drodzy bracia
W sobotni wieczór, 31 marca 2018 zbierzemy się jako obserwatorzy Wieczerzy Pańskiej.

Macie drodzy bracia ustalony status uczestnictwa, żeby komuś nie przyszło do głowy wcibianie ryja do kieliszka albo oszamanie racucha ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline Estera

Odp: List - kampania przed Pamiątką 2018
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Sierpień, 2017, 11:31 »
A mnie tam podoba się początek listu;
Drodzy bracia
W sobotni wieczór, 31 marca 2018 zbierzemy się jako obserwatorzy Wieczerzy Pańskiej.
Macie drodzy bracia ustalony status uczestnictwa, żeby komuś nie przyszło do głowy wcibianie ryja do kieliszka albo oszamanie racucha ;D ;D ;D ;D ;D ;D
   Gangas
   Brawo  ;D ;D ;D
   Jasno i klarownie.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.