Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witajcie serdecznie  (Przeczytany 3591 razy)

Offline sfait

Witajcie serdecznie
« dnia: 27 Lipiec, 2017, 23:32 »
Witajcie serdecznie, na początek postaram się napisać coś o sobie, Nazywam na imię Sebastian mam 31 lat natomiast prywatnie jestem ojcem 8 letniej córki ( odrazu uprzedzam gorliwe SJ że z jej mamą ślubu nie miałem). Do niedawna przez około 5 Mcy studiowałem biblię z Świadkami Jehowy niestety bardzo się na nich zawiodłem ale to długa historia poprostu pokazali swoją jak to mogę określić  "miłość chrześcijańska" . Poznam nowe, miłe osoby nie zaślepione organizacją z którymi będę mógł porozmawiać o Bogu, bibli, i o innych rzeczach jest mi trochę ciężko bo starzy znajomi przestali się do mnie odzywać jak zacząłem studium a ci których poznałem u SJ stopniowo zrywają kontakt. Pozdrawiam serdecznie


Offline Sebastian

Odp: Witajcie serdecznie
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Lipiec, 2017, 23:41 »
Sebastian wita Sebastiana... :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline sfait

Odp: Witajcie serdecznie
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Lipiec, 2017, 00:57 »
Również Ciebie witam:-)


Offline HARNAŚ

Odp: Witajcie serdecznie
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Lipiec, 2017, 08:07 »
Hej Sebastian na pewno znajdziesz wielu , z którymi w tej materii będziesz mógł pogadać.


Offline M

Odp: Witajcie serdecznie
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Lipiec, 2017, 08:38 »
Poznam nowe, miłe osoby nie zaślepione organizacją z którymi będę mógł porozmawiać o Bogu, bibli, i o innych rzeczach jest mi trochę ciężko bo starzy znajomi przestali się do mnie odzywać jak zacząłem studium

Jeszcze nie jest za późno, myślę że starzy znajomi zrozumieją gdy się z nimi skontaktujesz i powiesz im, że Ci głupio że dałeś się w to wciągnąć (a jeśli w jakiś sposób uraziłeś ich wierzenia to po prostu przeproś) i że chciałbyś odnowić z nimi kontakty. Oni nie mają odgórnego nakazu zrywania kontaktów tak jak ŚJ, więc wydaje mi się, że jeśli są normalnymi ludźmi to zrozumieją :).


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Witajcie serdecznie
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Lipiec, 2017, 09:47 »
Cześć!


Offline Lechita

Odp: Witajcie serdecznie
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Lipiec, 2017, 12:30 »
Witaj sfait!
Trafiłeś w dobre miejsce by leczyć swoje rany po kontaktach z "jedyną prawdziwą i niepowtarzalną" korporacją z Warwick.  Mam nadzieję , że pobyt tutaj pomoże Ci w powrocie do realnego świata. Odbuduj stare znajomości, szukaj nowych, rozwijaj hobby - bo pewnie jakieś masz. I trzymaj się z dala od mistrzowskiej manipulacji "wirusem wiary" spod znaku niebieskiej strażniczki  ;)

Wszelakiego powodzenia!

Serdecznie pozdrawiam - Lechita :)
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Witajcie serdecznie
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Lipiec, 2017, 12:33 »
Witaj Staif.

Jak to dobrze że wyhamowałeś przed krawędzią przepaści  :)


Gorg

  • Gość
Odp: Witajcie serdecznie
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Lipiec, 2017, 15:50 »
Witaj sfait czuj się tu dobrze jak większość z nas pozdrawiam gorg


Nikt

  • Gość
Odp: Witajcie serdecznie
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Lipiec, 2017, 16:47 »
O jest człowiek do ewangelizacji. Żartuje . Myślę, że każdy coś Ci powie co myśli w temacie Boga. Dużo już pisze . Czytaj pytaj . Poznaj swoją drogę. Ale się mądrze a dopiero co zarejestrowany . Sorki .


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witajcie serdecznie
« Odpowiedź #10 dnia: 28 Lipiec, 2017, 18:38 »
Witam Cię wśród nas, w imieniu odstępców z kujawsko-pomorskiego ;D :). Napisałeś...
natomiast prywatnie jestem ojcem 8 letniej córki ( odrazu uprzedzam gorliwe SJ że z jej mamą ślubu nie miałem). 
Czy mam rozumieć że nie jesteście razem? A co do związków nieformalnych, to uważam, że najważniejsze są uczucia, a nie urzędowy świstek. Jeszcze raz witaj i baw się tutaj dobrze.
« Ostatnia zmiana: 28 Lipiec, 2017, 18:43 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline sfait

Odp: Witajcie serdecznie
« Odpowiedź #11 dnia: 28 Lipiec, 2017, 22:20 »
Witaj serdecznie, nie jesteśmy razem złapałem ja na zdradzie jak córka miała 4 latka, dziękuję za mile słowa:-)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witajcie serdecznie
« Odpowiedź #12 dnia: 28 Lipiec, 2017, 22:47 »
Witaj serdecznie, nie jesteśmy razem złapałem ja na zdradzie jak córka miała 4 latka
A to przepraszam, jeżeli niechcący rozdrapałem Twoją ranę.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline sfait

Odp: Witajcie serdecznie
« Odpowiedź #13 dnia: 28 Lipiec, 2017, 23:13 »
Nic się nie stało, nie masz za co przepraszać


Offline Sceptyk

Odp: Witajcie serdecznie
« Odpowiedź #14 dnia: 29 Lipiec, 2017, 19:07 »
Nie jest łatwo wyrwać się z sideł przenajswietrzej organizacji. Choć w twoim przypadku, na twoje szczęście, nie zaangażowałeś się z nimi zbyt daleko rezygnując w porę z jej "braterskiej troski", to jednak mogła już wyrządzić  w twoim życiu niejedną szkodę. To forum jest idealnym miejscem by "wylizać ewentualne rany" i przejść do normalnego życia.
Witaj na forum i powodzenia.