Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 3335 razy)

Offline Sceptyk

Witam
« dnia: 24 Lipiec, 2017, 09:43 »
Cześć,  witam wszystkich. Zapisałem się w maju po to by was czasami poczytać. Dla tych którzy mnie nie znają ;  jestem byłym SJ który jest poza organizacją od początku lat 90-tych tamtego stulecia ( "tamto stulecie" 😁 trochę dziwnie to brzmi, czas szybko leci.. ). Jak mnie kiedyś coś natchnie to może mi się uda napisać coś głupiego 😂 .
Na razie czołem. Życzę wszystkim miłego pisania.


Offline Estera

Odp: Witam
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Lipiec, 2017, 09:50 »
   Witaj ...
   Sceptyku :)
   Były świadku Jehowy, z ubiegłego stulecia.
   Czas rzeczywiście szybko leci.
   I pisz, jak Cię natchnie, byle nie za bardzo głupio ;) ;)
   Pozdrawiam.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Lipiec, 2017, 10:35 »
Witaj!


Offline Lechita

Odp: Witam
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Lipiec, 2017, 14:13 »
Witaj Sceptyk !

Zgodnie z tym co piszesz, jakbyś złapał natchnienie to pisz, głupio lub mądrze, oby na temat  ;)

Serdecznie pozdrawiam  - Lechita :)
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Reskator

Odp: Witam
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Lipiec, 2017, 15:18 »
Cześć,  witam wszystkich. Zapisałem się w maju po to by was czasami poczytać. Dla tych którzy mnie nie znają ;  jestem byłym SJ który jest poza organizacją od początku lat 90-tych tamtego stulecia ( "tamto stulecie" 😁 trochę dziwnie to brzmi, czas szybko leci.. ). Jak mnie kiedyś coś natchnie to może mi się uda napisać coś głupiego 😂 .
Na razie czołem. Życzę wszystkim miłego pisania.
Witaj,o to u mnie odwrotnie,ja zaczynałem być śj od początku 90 roku poprzedniego stulecia.
Chyba pamiętasz tylko stare światła,a rydwan z nowymi światłami dopiero nabierał prędkości.
Miałem ten przywilej żę doczekałem nowego światła że jednak pokolenie 1914 nie doczeka się armagedonu.




Offline Lisek

Odp: Witam
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Lipiec, 2017, 00:12 »
Ło matko! Na początku lat '90 to ja zaczynałem mieć styczność z 'prawdą' :D
Witaj!


Offline HARNAŚ

Odp: Witam
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Lipiec, 2017, 06:47 »
Hej sceptyk , to z Ciebie już stary wyga jest, przemyslane tematy masz a nie chaos i sieczkę w głowie . Pisz zatem.


Offline Sceptyk

Odp: Witam
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Lipiec, 2017, 17:11 »
Myślę że oglądanie się wstecz w moim wypadku nie ma większego sensu. Sprawę odejścia od organizacji zamknąłem juz wiele lat temu i dlatego wszystkie związane z nią rosterki i przemyślenia nie mają już dla mnie żadnej wartości.  Są one dobre dla tych których stan umysłu potrzebuje potwierdzenia że postapili słusznie dołączając się od sekty lub też chcą poprzez wracanie w przeszłość "wyleczyć się " ze stanu umysłu który narzucała im przez lata  organizacja. To miejsce jest idealne dla tego typu osób.
Na dzień dzisiejszy, dla mnie osobiście  ważniejsze są nowe przemyślenia
I nowe wnioski które są obecnie częścią mojego rzycia. Wszystko jedno czy są one słuszna czy nie ale są MOJE co sprawia że czuję się z nimi dobrze. Pobyt w WST nauczył mnie tego że już nigdy nie dam sobie bezkrytycznie narzucić sposobu  myślenia jakiejkolwiek organizacji religijnej na świecie.  W związku z powyższym gdybym zdecydował się coś "wyskrobać"  to z pewnością taki wpis nie będzie dotyczył tego co było ale  bedzie o tym co odczuwam disiaj.


Offline Reskator

Odp: Witam
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Lipiec, 2017, 17:36 »
Sam nick mówi dużo.


Offline Sebastian

Odp: Witam
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Lipiec, 2017, 17:52 »
witam!

sceptyku, czy znamy się z sąsiedniego forum?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Sceptyk

Odp: Witam
« Odpowiedź #10 dnia: 27 Lipiec, 2017, 18:01 »
Owszem Seb, trafiłeś w dziesiatkę 😊


Offline Sebastian

Odp: Witam
« Odpowiedź #11 dnia: 27 Lipiec, 2017, 19:14 »
w takim razie witam szczególnie serdecznie i z przyjemnością poczytam co masz do powiedzenia...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Witam
« Odpowiedź #12 dnia: 27 Lipiec, 2017, 19:14 »
Są one dobre dla tych których stan umysłu potrzebuje potwierdzenia że postapili słusznie dołączając się od sekty lub też chcą poprzez wracanie w przeszłość "wyleczyć się " ze stanu umysłu który narzucała im przez lata  organizacja. To miejsce jest idealne dla tego typu osób.
Witaj. :)

  Skoro to miejsce jest dla tego  typu osób ( jak to nazwałeś), co tu robisz i to już od maja, nie męczysz się czasem ?  :P
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Sceptyk

Odp: Witam
« Odpowiedź #13 dnia: 28 Lipiec, 2017, 02:53 »
Przecież napisałem w pierwszym poście że tu jestem "po to by was trochę poczytać ".
Witaj Tazła.


Offline HARNAŚ

Odp: Witam
« Odpowiedź #14 dnia: 28 Lipiec, 2017, 08:22 »
Przecież napisałem w pierwszym poście że tu jestem "po to by was trochę poczytać ".
Witaj Tazła.
Rób jak chcesz , swoje lata masz ;D