INNE RELIGIE, WYZNANIA, ATEIZM... > ATEIZM

Tajemnica odkryta: co niewierzący robią w wolnym czasie

<< < (8/8)

Światus:

--- Cytat: Martin w 10 Lipiec, 2017, 22:52 ---Ja w wolnym czasie odprawiam czarne msze i przybijam koty do krzyża. Czasami również, jak każdy prawdziwy ateista, palę Biblie i okradam staruszki. Aha, zapomniałem jeszcze o piciu krwi dziewic i rozpuście. :D

--- Koniec cytatu ---

Sorry, ale co to za ateista co odprawia msze? :D
Prawdziwy MATERIALISTA  ;D Fałszywy by nie okradał tylko gwałcił...  8-)

Sebastian:
wygląda na to że jestem "nieprawdziwym" ateistą, gdyż w wolnym czasie (wbrew logice i zdrowemu rozsądkowi) zamiast "kraść, zabijać i niszczyć" albo ewentualnie zamiast "oddawać się rozpuście i wszelkiej plugawej nieczystości" - ja sobie przesiaduję po nocy na religijnym forum dyskusyjnym :)

zaraz pójdę idę spać... ale doradźcie mi jak mam "spać bluźnierczo" :) sami rozumiecie, wierzący mają taką modlitwę w której mówią "a gdy będziem zasypiali niech cię nawet sen nasz chwali" a ateista (taki prawdziwy) "powinien" spać w taki sposób aby jego sen nie chwalił boga :)

a tak poważnie - to myślę że sposób spędzania wolnego czasu nie różni wierzących od niewierzących

ogórek kiszony:
Jako chyba ateista (bo przestaje wierzyć w boga, choć wpojone nauki mi w ewolucję też nie pozwalają wierzyć), w czasie wolnym spaceruje z rodziną. W czasie ekstra wolnym (żona miała o tydzień urlopu więcej i została na wichurze) jadę w góry, w tym roku były to Izery. Góry raz w miesiącu staram się odwiedzić. Poza tym trochę robię zdjęć, bo fotografią się też interesuje.
A jako osoba chora na (póki co) nie uleczalne choroby, nie wzywam boga, szamana ani jakiegokolwiek księdza by mnie wyleczył (mam cukrzycę i zapalenie wątroby typu B).

dziewiatka:
Czytam nadrabiając zaległości.Przez trzydzieści lat mogłem sobie pozwolić na czytanie tylko takich książek,które zachęcały do wierności wobec Jehowy a więc ograniczałem się przede wszystkim do publikacji niewolnika.Teraz hulaj duszo armagedonu ni hu hu.Żadnych wyrzutów sumienia gdy czytam o diabłach wampirach i innych umarlakach lub o tym że życie powstało w wyniku ewolucji.Jestem wierny niewierzący  nie tylko w wolnych chwilach.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej