INNE RELIGIE, WYZNANIA, ATEIZM... > ATEIZM

Tajemnica odkryta: co niewierzący robią w wolnym czasie

(1/8) > >>

Safari:
Hej niewierzący i ateiści i bezwyznaniowcy :D!

Z moich obserwacji wynika, ze część wierzących uważa, że grzeszymy i uwielbiamy to robić.  i nie chcemy uwierzyć gdyż wtedy musielibyśmy zrezygnować z naszego grzeszenia. Czy zechcecie opowiedzieć co robicie w wolnym czasie?
Bo mnie sie wydaje, ze wędkujecie, czytacie książki, podróżujecie i macie inne ciekawe zajęcia :D

 Pytanie do wierzących, co dokladnie macie na myśli używając słowa "grzech"???
P.S. Ja w wolnym czasie np jeżdżę na rowerze, czytam książki, uczę sie języków.

Edit: Temat chciałabym utrzymać w tonie żartobliwym. :) aczkolwiek może coś wartościowego z niego wyniknie ;)

Tazła:

  Co to takiego wolny czas?  :o  ;D

    A tak poważnie, jak mam wolny czas lubię posłuchać muzyki i to tak głośno. Lubię sobie uciąć pogawędkę z kimś ciekawym, kto mnie umie wciągnąć w temat, który na pierwszy rzut ucha wcale mnie nie interesuje. Do tego dochodzi książka, bardzo lubię poznawać tajniki ludzkiej psychiki. Film który zmusza do myślenia i analizy nawet już po projekcji.
Lubię odpowiadać na Wasze maile i wiadomości, a jak mam lenia i wenę, idę sobie do lasu, tak bez celu, aż nogi zabolą. A przy leniu total, siadam w samochód i jadę przed siebie, nieważne gdzie, byle jechać.  Gdy mi się znudzi wracam, czasem trzeba skorzystać z nawigacji.  ;D

Roszada:

--- Cytuj ---Z moich obserwacji wynika, ze część wierzących uważa, że grzeszymy i uwielbiamy to robić.  i nie chcemy uwierzyć gdyż wtedy musielibyśmy zrezygnować z naszego grzeszenia.
--- Koniec cytatu ---
Ale kitujesz.
My mamy dość swoich grzechów, by jeszcze się Twoimi zajmować. ;D

Safari:

--- Cytat: Tazła w 09 Lipiec, 2017, 17:56 ---  Co to takiego wolny czas?  :o  ;D

    A tak poważnie, jak mam wolny czas lubię posłuchać muzyki i to tak głośno. Lubię sobie uciąć pogawędkę z kimś ciekawym, kto mnie umie wciągnąć w temat, który na pierwszy rzut ucha wcale mnie nie interesuje. Do tego dochodzi książka, bardzo lubię poznawać tajniki ludzkiej psychiki. Film który zmusza do myślenia i analizy nawet już po projekcji.
Lubię odpowiadać na Wasze maile i wiadomości, a jak mam lenia i wenę, idę sobie do lasu, tak bez celu, aż nogi zabolą. A przy leniu total, siadam w samochód i jadę przed siebie, nieważne gdzie, byle jechać.  Gdy mi się znudzi wracam, czasem trzeba skorzystać z nawigacji.  ;D

--- Koniec cytatu ---

Haha fajnie ;)

Gorszyciel:
Wybacz Safari, ale czy osoba bezwyznaniowa zawsze jest niewierząca? Bo już się pogubiłem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej