Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: hej hej  (Przeczytany 6269 razy)

Offline viola

Odp: hej hej
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Lipiec, 2017, 21:33 »
hej hej pozdrawiam z nad morza :)pisz pisz co serce podpowiada


Offline sunshine

Odp: hej hej
« Odpowiedź #16 dnia: 19 Lipiec, 2017, 05:53 »
Hej kochani, dziękuję za miłe przyjęcie mnie tutaj :-)
Oficjalnie z org nie wyszłam ale od jakiegoś czasu nie mam z nikim kontaktu, poza rodziną, nie bywam na zebr ani zgr..
Ot tak się zaszyłam w domowym zaciszu.
A mój kierunkowy to 32 ;-)


Offline Estera

Odp: hej hej
« Odpowiedź #17 dnia: 19 Lipiec, 2017, 06:00 »
Oficjalnie z org nie wyszłam ale od jakiegoś czasu nie mam z nikim kontaktu, poza rodziną, nie bywam na zebr ani zgr..
   To podobnie, jak ja.
   Witaj i się ciesz, że poznałaś prawdę o WTS.
   Pozdrawiam :) :)
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: hej hej
« Odpowiedź #18 dnia: 19 Lipiec, 2017, 06:21 »
Hej kochani, dziękuję za miłe przyjęcie mnie tutaj :-)
Oficjalnie z org nie wyszłam ale od jakiegoś czasu nie mam z nikim kontaktu, poza rodziną, nie bywam na zebr ani zgr..
Ot tak się zaszyłam w domowym zaciszu.
A mój kierunkowy to 32 ;-)

 Czyli śląskie. ::)
Ukrywaj się jak jest taka potrzeba. Większość z nas tak ma lub miało.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline sunshine

Odp: hej hej
« Odpowiedź #19 dnia: 19 Lipiec, 2017, 07:38 »
Mam silną potrzebę żeby napisać list i wyjść oficjalnie. Brzydzi mnie ta cała obłuda i hipokryzja. Widzę ją od lat, przez pewien czas (do roku ubiegłego) próbowałam udawać że jej nie widzę i żyć chyba trochę na przekór sobie, ale takie rzeczy odbijają się na psychice.
Nie odeszłam oficjalnie bo nie chcę emocjonalnie skrzywdzić bliskich, ale mam tego pełną świadomość że w ten sposób krzywdzę siebie.
Pewnie niejeden tutaj ma podobne rozterki.


Offline Trinity

Odp: hej hej
« Odpowiedź #20 dnia: 19 Lipiec, 2017, 10:11 »
na Śląsku ponoć jest polskie źródło odstępców ;D
masz podobny status jak ja...
męczy mnie to wszystko bardzo, w swoim otoczeniu nie mam nikogo z kim mogłabym szczerze prozmawiać ( miałam, ale oni poszli o krok dalej i chyba już nie potrzebują osoby kulejącej w swoich znajomych) dlatego forum jest moim wentylem
ostatnio wszyscy pytają mnie czy jade na kongres, strasznie mnie to wnerwia bo to jest moja sprawa! nagle znaleźli się panowie mojej wiary! najgorsze jest to że tym szantażom poddawane jest moje nastoletnie dziecko!
które było przyzwyczajone do kongresów, zebrań i teraz widzi naszą ,słabość'
boje się czy nie wylewamy dziecko z kąpielą
« Ostatnia zmiana: 19 Lipiec, 2017, 10:12 wysłana przez Trinity »


Offline Julita

Odp: hej hej
« Odpowiedź #21 dnia: 19 Lipiec, 2017, 10:30 »
Najgorzej to mieć wyrzuty sumienia - powiedział mi ktoś bardzo mądry. Jeśli na to pozwolimy,zeżrą serce od środka,zaleją głowę, zduszą płuca i człowiek, by się ich pozbyć, może się zdecydować na mało racjonalne kroki, które wydają mu się dobrym wyjściem z sytuacji. Jednak w perspektywie czasu nie przynosi to ulgi, bo przestaje się samemu być ważnym w swoich oczach, podporządkowując oczekiwaniom innych.
To oczywiście dotyczy każdej dziedziny życia, nie tylko sfery religijnej czy poczucia przynależności do określonej grupy. Ale trzymanie się czegoś w imię dobrego samopoczucia innych jest okrutne, bo traci się w tym to, co najważniejsze : SIEBIE i swoje życie, jedno jedyne,jakie jest nam dane. Ludzie zawsze będą gadać , ale nie przeżyją życia za nas.
Życie jest podobno sztuką dokonywania wyborów. Dbajmy o to, by były to wybory najlepsze dla nas. Po to, by iść przez życie z podniesionym czołem, a nie podkulonym ogonem.

Zawsze będę powtarzać : życie ma tyle barw, ile potrafimy w nim dostrzec. Ale patrzmy własnymi oczami, nie innych. A jak będzie trzeba, to ubierzmy okulary. Nie muszą być różowe, niech będą twarzowe i czyste ;D

Mój kierunkowy też 32. Może się okazać, że świat jest mały  ;D
Są 3 rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej : słowa, czas, szanse. Nie rzucaj, nie trwoń, nie marnuj.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: hej hej
« Odpowiedź #22 dnia: 19 Lipiec, 2017, 11:41 »
A ja mam telefony VoIP, mogę sobie wybrać numer z dowolnej strefy numeracyjnej ;)


Offline Skaner

Odp: hej hej
« Odpowiedź #23 dnia: 19 Lipiec, 2017, 13:52 »
 VoIP szczególnie był przydatny kilka lat temu. Przy skostniałej TP-sie można było za parę groszy dzwonić po świecie...
Mój kierunkowy jest na samym południu 33  :)


Offline Exodus

Odp: hej hej
« Odpowiedź #24 dnia: 19 Lipiec, 2017, 14:49 »
Ojojoj  :) jak miło wszyscy Cie witają  :) I z północy i południa. Wschód i zachód ...
Nawet Jura ,Pomorze  i Śląskie
A ja ....
Myślałem niedawno o pożegnaniu się z Niebieskiego Forum . Ale dokąd ja nieszczęsny pójdę?   :o  :-[
 No dobrze sunshine  :)
Ja przywitać pragnę się z Tobą z... Dolnego Śląska.
Zakopany jest tu ponoć- Złoty Pociąg
Witam serdecznie .
Ps.
Hej - nadarzyniacy ? Macie 2 ( czytajcie dwóch świadków? ) Nie ? To może " Cywil albo Szarik wam pomoże?
Czuj się dobrze i pisz. Pisz , bo jak nie .. :) to ja zacznę pisać
Czuję się dobrze. Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 19 Lipiec, 2017, 14:54 wysłana przez Exodus »


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: hej hej
« Odpowiedź #25 dnia: 19 Lipiec, 2017, 21:10 »
Wałbrzych to ponoć miasto o największym stosunku procentowym populacji w porównaniu do populacji mieszkańców
Więc logiczne że będzie w nim kopalnia odstępstwa 😀


Gorszyciel

  • Gość
Odp: hej hej
« Odpowiedź #26 dnia: 20 Lipiec, 2017, 09:26 »
Wałbrzych to ponoć miasto o największym stosunku procentowym populacji w porównaniu do populacji mieszkańców
Więc logiczne że będzie w nim kopalnia odstępstwa 😀

Kopalnie w Wałbrzychu pozamykane podobno :P