BYLI... OBECNI... > ŻYCIE ZBOROWE, GŁOSZENIE, SALE KRÓLESTWA

"Musimy" unikać kontaktów - SMSy, maile, listy, portale

<< < (8/8)

Abba:

--- Cytat: Reskator w 26 Czerwiec, 2017, 20:06 ---Wszystkiego nie wiem,i wole zapytać mądrzejszych.
Te dwa wersety stoją wobec siebie w opozycji-stąd moje zapytanie.
Dziękuje ABBA za egzegezę.

--- Koniec cytatu ---

Oh, no ja na pewno za takiego się nie uważam :/, i sam dużo pytam;
mi się to akurat wydało oczywiste, ale pewnie w innych zagadnieniach
może akurat nie rozumiałbym czegoś, co z kolei dla Ciebie jest proste :)
Tak to już jest... Sorry że tak to skomentowałem najpierw pytaniem,
dlaczego pytasz o tak prostą rzecz... No nie pomyślałem...
może niezbyt szczęśliwie to zabrzmiało :)
A prawdą jest, że jest trochę zestawień z Biblii, w których do dziś nie
widzę spójni i wydają mi się trudne :(
Pozdrawiam ciepło

Roma:
No wiem cos o tym. Bo mamusia i siostrzyczka tak Swiete I wielkie SJ ze nie przyjechaly na Moj slub I nawet zyczenia nie zlozyly przez telefon czy internet. To i mamusi telefon przestalam doladowywac. Bo moje pieniazki tez odlaczone.
Mama sama mieszka I na stare lata sama. Nie ma dobrych dzieci by sie nia opiekowaly
A 5 dzieci ma. Hm... ciekawe dlaczego jest sama??? (Psychiczny Sadysta od lat)...Jest zdana na Jehowe.  Jakie to wzruszajace... :(
Padlam po tych slowach...
Takie sluchy mnie dochodza od tych co z matka kontakt maja. Tylko jak mamusia Judasz zakamuflowany I mnie sie jednej nocy 3 razy zaparla ze ja to kuzynka nie corka by sie odmlodzic I nastke udawac z geba 63 letnia tego to juz nie powie. Dla mnie to i lepiej Niech Szatan ze swymi demonami trzyma sie Ode mnie z daleka. Pozdrawiam wszystkich.


rychtar:
A ja powiem tak: skoro "musicie" unikać z nami kontaktów to unikajcie. Mam w nosie czy ktoś z WTS się ze mną kontaktuje czy nie :)

Caecus:
Dobrze chociaż, że użyli słowa "musimy". To już jest postęp. Wcześniej, Tak mi się wydaje, jeżeli coś nowego było wprowadzane, opisywali to czasem jako nie ich postanowienie, ale podane jako przykład postępowanie i myślenie jakichś nieokreślonych dojrzałych chrześcijan, ciekawe kogo? :d

sorbe:

--- Cytat: Roszada w 25 Czerwiec, 2017, 12:10 ---Ja bym zapytał tu o podstawy biblijne dla tych nowoczesnych metod. :)
Biblia mówi, żeby nie pozdrawiać osobiście, ale nie mówi żeby np. przez kogoś nie przesłać pozdrowień.

--- Koniec cytatu ---

Jeśli tego nie rozumiesz to znaczy że musisz zostać wykluczony, chyba że stwierdzisz, że rozumiesz ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej