FORUM W DZIAŁANIU > GRUPY WSPARCIA

01 maja 2015 r. Poznań w natarciu!!!

<< < (5/5)

kaazame:
Witam serdecznie.
Czy te spotkania się odbywają? Jeśli tak, to czy mógłbym dostać jakieś bardziej szczegółowe informacje? Dla przykładu gdzie się odbywają, kiedy. Nie widzę problemu żeby o tym również porozmawiać telefonicznie, wystarczy mi napisać prywatną wiadomość na ten temat.

Z góry serdeczne podziękowania za odpowiedź.
I wybaczcie, że napisałem wiadomość w dwóch tematach na temat Poznania. Nie jestem pewien, czy w obydwu znajdują się te same osoby.

Mario:

--- Cytat: kaazame w 20 Maj, 2015, 00:12 ---Witam serdecznie.
Czy te spotkania się odbywają? Jeśli tak, to czy mógłbym dostać jakieś bardziej szczegółowe informacje? Dla przykładu gdzie się odbywają, kiedy. Nie widzę problemu żeby o tym również porozmawiać telefonicznie, wystarczy mi napisać prywatną wiadomość na ten temat.

Z góry serdeczne podziękowania za odpowiedź.
I wybaczcie, że napisałem wiadomość w dwóch tematach na temat Poznania. Nie jestem pewien, czy w obydwu znajdują się te same osoby.

--- Koniec cytatu ---

http://swiadkowiejehowywpolsce.org/index.php?topic=41.0

Mario:

--- Cytat: szczebiotka w 12 Maj, 2015, 13:03 ---Spoko, spoko my i tak w końcu musimy się spotkać. Jeszcze w tym tyg musze szpital zaliczyć z dziećmi i juz będzie trochę więcej czasu :)

--- Koniec cytatu ---

Szczebiotko wybieram się do Ciebie na realną kawę. Może Nemo by się przyłączył? Może udałoby się ustalić wspólną datę?

szczebiotka:

--- Cytat: Mario w 20 Maj, 2015, 09:45 ---Szczebiotko wybieram się do Ciebie na realną kawę. Może Nemo by się przyłączył? Może udałoby się ustalić wspólną datę?

--- Koniec cytatu ---

No ja juz czekam :) właśnie pożegnałam swojego wspaniałego gościa :(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej