FORUM W DZIAŁANIU > GRUPY WSPARCIA

01 maja 2015 r. Poznań w natarciu!!!

(1/5) > >>

Mario:
1 Maja - i kolejne spotkanie grupy wsparcia " Poznań " !
Nieoczekiwanie ale jakże miło - przy grillu.
Ponad 20 osób.
Oto jedna z wypowiedzi po zakończonym spotkaniu:  " Czuję się wyśmienicie. Wiele tematów , aż w głowie huczy. Ale naprawdę było to nam potrzebne."Basia

Skarbnik:

--- Cytat: Mario w 02 Maj, 2015, 10:01 ---1 Maja - i kolejne spotkanie grupy wsparcia " Poznań " !
Nieoczekiwanie ale jakże miło - przy grillu.
Ponad 20 osób.
Oto jedna z wypowiedzi po zakończonym spotkaniu:  " Czuję się wyśmienicie. Wiele tematów , aż w głowie huczy. Ale naprawdę było to nam potrzebne."Basia

--- Koniec cytatu ---

 :) Przyjmijcie pozdrowienia z Głogowa i życzenia rozwoju dzieła. Brawo Poznań!

Dwadzieścia osób - to tak jakby nagle przestał istnieć jeden ośrodek zebrań dla studium książki. Oczywiście, teraz już wszystko mają na Sali Królestwa.

gedeon:
A ja tam byłem i kawę piłem i placek był pyszny. ;D
To prawda Poznań wychodzi z ukrycia, było nas 20 a tak naprawdę to jest ze setka. To oczywiste że nie mogą pokazać twarzy w tej chwili ale to nasze ciche "wiewiórki" 8) W przyszłości takie spotkania trzeba będzie urządzać na salach ;D
A wiecie co w tym wszystkim jest najfajniejsze...? To jest wyzbycie się strachu i uświadomienie sobie, że mamy swoja godność.
Chętnych do spotkania się, prosimy o kontakt. ;D

szczebiotka:

--- Cytat: gedeon w 02 Maj, 2015, 10:56 ---
Chętnych do spotkania się, prosimy o kontakt. ;D

--- Koniec cytatu ---

Za daleko dla mnie :(

Nemo:

--- Cytat: Mario w 02 Maj, 2015, 10:01 ---1 Maja - i kolejne spotkanie grupy wsparcia " Poznań " !
Nieoczekiwanie ale jakże miło - przy grillu.
Ponad 20 osób.
Oto jedna z wypowiedzi po zakończonym spotkaniu:  " Czuję się wyśmienicie. Wiele tematów , aż w głowie huczy. Ale naprawdę było to nam potrzebne."Basia

--- Koniec cytatu ---
Zazdroszczę. :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej