DYSKUSJE DOKTRYNALNE > LITERATURA... POKARM NA CZAS SŁUSZNY

JW Broadcasting - czerwiec 2017

<< < (5/5)

yanco:

--- Cytat: tomek_s w 05 Czerwiec, 2017, 23:49 ---Mnie pani przy stojaku powiedziała, że nie samym chlebem człowiek żyje.

--- Koniec cytatu ---

No to po co wrzucają dudki do skrzyneczki. Przecież oni pokarm mają. Ciekawe czym się żywi niewolnik?

tomek_s:

--- Cytat: yanco w 23 Czerwiec, 2017, 08:28 ---No to po co wrzucają dudki do skrzyneczki. Przecież oni pokarm mają. Ciekawe czym się żywi niewolnik?

--- Koniec cytatu ---

pokarmem duchowym wyprodukowanym przez siebie. Samowystarczalny jest.

Gorszyciel:

--- Cytat: petuel w 23 Czerwiec, 2017, 08:19 ---Witajcie,

a mi się akurat podobało, jak opowiedzieli o pomocy humanitarnej. Cieszę się, że to robią.

To mój pierwszy post, także witam wszystkich. Przeglądam to forum od dłuższego czasu, by poznawać alternatywne opinie co do dogmatów i poczuć, że nie jestem z tym sam.
Są rzeczy w org które rozumiem, ale i wiele nie rozumiem i nie popieram. Jestem i będę w org od urodzenia, choć będzie mnie to kosztować pewnie wiele niepokoju wewnętrznego za cenę spokoju w rodzinie...

--- Koniec cytatu ---

Cześć! Czekam na Twoje posty zatem ;)

Dianne:

--- Cytat: petuel w 23 Czerwiec, 2017, 08:19 --- Jestem i będę w org od urodzenia, choć będzie mnie to kosztować pewnie wiele niepokoju wewnętrznego za cenę spokoju w rodzinie...

--- Koniec cytatu ---

W takim razie po co?

Światus:

--- Cytat: petuel w 23 Czerwiec, 2017, 08:19 ---Są rzeczy w org które rozumiem, ale i wiele nie rozumiem i nie popieram. Jestem i będę w org od urodzenia, choć będzie mnie to kosztować pewnie wiele niepokoju wewnętrznego za cenę spokoju w rodzinie...

--- Koniec cytatu ---

Cześć.
Jeśli masz wątpliwości a chcesz zostać w org. to masz 2 wyjścia. Nie brać do serca nauk lub przestać myśleć i przyjmować wszystko jak leci. Jeśli będziesz myślał samodzielnie to w końcu nie wytrzymasz.
Jeśli czytałeś forum wcześniej to zapewne zauważyłeś, że "dzięki" organizacji niektórzy przestali wierzyć...
Trzymaj się  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej