DYSKUSJE DOKTRYNALNE > LITERATURA... POKARM NA CZAS SŁUSZNY

JW Broadcasting - czerwiec 2017

(1/5) > >>

M:

Można już oglądać: http://tv.wtsarchive.com/jwb/201706-P

W tym miesiącu program prowadzi Robert Luccioni, pomocnik Komitetu Wydawniczego.

Ja tym razem sobie odpuszczę, mam dużo na głowie, ale może inni wyłowią jakieś ciekawostki z audycji :).

josh82:
Po pierwszej minucie dowiedziałem się, że nie można służyć Jehowie dopóki masz brodę. Chyba, że jesteś Jonaszem ;)

Światus:
Oddaj wszystko organizacji i dla organizacji.
Ciąg dalszy; Głoś choćbyś miał się czołgać.
Coś co zauważyłem także u znajomego, ale nie wiem czy to powszechne - co pomyślą o mnie inni?
HIT SEZONU:
1. W Grecji ŚJ głoszą arabskim uchodźcom...
2. Uchodźcy: "Nie zależy nam na dobrach materialnych"...
Potem film z linku się zawiesza a nie chciało mi się wchodzić na org.

A tak jeszcze ogólnie - prowadzący macha rękami jakby czytał podręcznik do mowy ciała.
I przypomina Giertycha  ;D

Helleboris:
Również obejrzałam i jestem zniesmaczona. Napiszę w punktach co mnie najbardziej zdenerwowało:
1. Siostra dowiaduje się, że jest poważnie chora, w związku z tym ogranicza głoszenie do stania przy stojaczku.
2. Budowa Sali Zgromadzeń w Holandii - wypowiada się siostra, która rzuciła prace i sprzedała dom żeby móc pomóc w budowie.
Część druga powaliła mnie na glebę. ŚJ głoszą uchodźcom w ich języku. W głowie siedzi mi scena, gdy do uchodźcy, który ma bardzo zniszczone buty podchodzi brat ubrany w garnitur i czyta mu z tabletu. Zamiast przynieść mu lepsze buty, czyste skarpetki. ŚJ nie mają wstydu. Wykorzystują biednych ludzi, którzy uciekli przed wojną. Zamiast wydawać pieniądze na dodatkowe traktaty i kursy językowe mogliby każdemu dziecku kupić chociaż cukierka  >:(

tomek_s:

--- Cytat: Helleboris w 05 Czerwiec, 2017, 23:48 ---Zamiast wydawać pieniądze na dodatkowe traktaty i kursy językowe mogliby każdemu dziecku kupić chociaż cukierka  >:(

--- Koniec cytatu ---

Mnie pani przy stojaku powiedziała, że nie samym chlebem człowiek żyje.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej