BYLI... OBECNI... > BYŁEM ŚWIADKIEM... nasze historie

Moja 'niesamowita' historia

<< < (39/40) > >>

sawaszi:
Sprostowanie


Dzięki Bogu demony już do mej chałupy nie przychodzą  :)
Łostatnio byli w pierwych dniach listopada ubiegłego rocku - i przypomniał mnie się wtedy dramat ; tragi komiczny Wyspiańskiego ; "Wesele" (PRZED CHRZTEM) i "dziady" po tej inicjacji   :(   
Już moja noga tam nie stanie (w progach próżnego zboru) - łorganizayji nie bożej  :(
[/quote]

Wstąpiłem do tej sekty (śJ) bo z natury byłem romantykiem i spodobała mnie się wtedy (w 1991 r.) ideologia wolnomularska o zmianie świata - na lepszy  :D
Teraz mi wstyd , że tam przystąpiłem wbrew woli mojej rodziny (katolickiej) i złamałem im serce  :( .

NieZnaPrawdy:

--- Cytat: sawaszi w 29 Grudzień, 2020, 19:46 ---Sprostowanie


Dzięki Bogu demony już do mej chałupy nie przychodzą  :)
Łostatnio byli w pierwych dniach listopada ubiegłego rocku - i przypomniał mnie się wtedy dramat ; tragi komiczny Wyspiańskiego ; "Wesele" (PRZED CHRZTEM) i "dziady" po tej inicjacji   :(   
Już moja noga tam nie stanie (w progach próżnego zboru) - łorganizayji nie bożej  :(


Wstąpiłem do tej sekty (śJ) bo z natury byłem romantykiem i spodobała mnie się wtedy (w 1991 r.) ideologia wolnomularska o zmianie świata - na lepszy  :D
Teraz mi wstyd , że tam przystąpiłem wbrew woli mojej rodziny (katolickiej) i złamałem im serce  :( .

--- Koniec cytatu ---

Świat może być lepszy ale nie prowadzi do tego prosta droga.
Tak właściwie zwykle czynimy go lepszym każdego dnia.  :)

sawaszi:

--- Cytat: NieZnaPrawdy w 29 Grudzień, 2020, 22:51 ---Świat może być lepszy ale nie prowadzi do tego prosta droga.
Tak właściwie zwykle czynimy go lepszym każdego dnia.  :)

--- Koniec cytatu ---

 No tak - ewolucja społeczeństw cały czas postępuje
- a wyobrażasz sobie jak będzie wyglądał świat (cywilizacja na Ziemi) za sto lat ?
Napisz jakie masz o tym wyobrażenia

NieZnaPrawdy:
Za sto lat świat się skończy....mój świat.

sawaszi:

--- Cytat: NieZnaPrawdy w 29 Grudzień, 2020, 23:15 ---Za sto lat świat się skończy....mój świat.

--- Koniec cytatu ---

 
Prawdę teraz powiadasz , albowiem każdemu żyjącemu ten świat kończy się wraz ze śmiercią  :(
Ale jest obietnica zmartwychwstania  :) - wierzysz w to ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej