BYLI... OBECNI... > BYŁEM ŚWIADKIEM... nasze historie

Moja 'niesamowita' historia

<< < (38/40) > >>

sawaszi:
Ruben fajnie napisałeś do mnie i cenne są Twe rady  :)
Z doświadczenia już wiem , że WTS TO DEMONICZNA SEKTA  :o
fachów w ręku mam wiele i nie potrzebuje dokształcenia w urzędzie pracy  :P
Pozdrawiam Cię i bądz Zdrów Ruben  :) :) :)

Ruben:

--- Cytat: sawaszi w 30 Listopad, 2020, 20:50 ---.....fachów w ręku mam wiele i nie potrzebuje dokształcenia w urzędzie pracy  :P
Pozdrawiam Cię i bądz Zdrów Ruben  :) :) :)

--- Koniec cytatu ---

Dziękuję za pozdrowienia,
Wiem, że kiedyś te kursy w PUP-ie były dziadowskie, ale może się coś zmieniło- nie wiem. Ja tam cały czas lubię coś nowego poznawać, a to elektryczne uprawnienia, a to jakiś kurs programowania- taka niespokojna dusza jestem ;-)

jak to mówią: człowiek całe życie się uczy, a i tak głupi umiera hehe, ale przynajmniej nie jest nudno!

sawaszi:

--- Cytat: Ruben w 29 Listopad, 2020, 08:24 ---
A czy z Twoją niezdolnością do pracy nie mógłbyś zostać skierowany przez PUP na jakiekolwiek szkolenie

Pozdrawiam serdecznie i gorąco jeszcze raz.

--- Koniec cytatu ---


Dziękuje za zainteresowanie się mną  :)
Ofert pracy jest teraz wiele (pomimo pandemii , lub właśnie dla tego) - praca zdalna to nowość ?
To może się przyjmie już na dłużej - kto wie ?
Świat się zmienił i zmienia się nadal (taka ewolucja 'matki natury'  :)
A propos - pracy i roboty mam teraz aż nadmiar i się już nie wyrabiam (zdrowie fizyczne nie pozwala)  :(
Zdrowia każdemu życzę i bądzcie zdrowi jak najdłużej  :)

NieZnaPrawdy:

--- Cytat: sawaszi w 04 Czerwiec, 2017, 19:17 ---Witam Wszystkich na forum , dodam jeszcze ,że gdy odłączyłem się od zboru w 2002r. pewien starszy powiedział mi ,że "teraz demony cie zniszczą" i faktycznie nic mi się nie wiedzie do tej pory i  co bym nie robił -zawsze 'kłody mam pod nogi'  :(-wierzycie w 'coś takiego' .Pozdrawiam

--- Koniec cytatu ---

Czyli że jak, demony próbowały cię zagonić z powrotem do zboru?

Jeśli szatan jest przeciwnikiem ŚJ to powinien ich prześladować a tym co ze zboru odeszli błogosławić aby zachęcić innych do odejścia ze zboru.

sawaszi:

--- Cytat: NieZnaPrawdy w 22 Grudzień, 2020, 23:23 ---Czyli że jak, demony próbowały cię zagonić z powrotem do zboru?

Jeśli szatan jest przeciwnikiem ŚJ to powinien ich prześladować a tym co ze zboru odeszli błogosławić aby zachęcić innych do odejścia ze zboru.
[/quote 


Dzięki Bogu demony już do mej chałupy nie przychodzą  :)
Łostatnio byli w pierwych dniach listopada ubiegłego rocku - i przypomniał mnie się wtedy dramat ; tragi komiczny Słowackiego "Wesele" (PRZED CHRZTEM) i "dziady" po tej inicjacji   :(   
Już moja noga tam nie stanie (w progach próżnego zboru) - łorganizayji nie bożej  :(
--- Koniec cytatu ---

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej