Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017  (Przeczytany 119066 razy)

Offline salvat

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #315 dnia: 29 Czerwiec, 2017, 11:47 »
Pitekantrop: niestety nie mamy nikogo, kto by zgłosił się do robienia korekty językowej/interpunkcji w materiałach, które produkujemy. Chętnie przyjmiemy ofertę pomocy od kogoś, kto czuje się na siłach, by podjąć się takiego zadania.

W razie czego możecie podesłać materiały do korekty.
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #316 dnia: 29 Czerwiec, 2017, 16:11 »
Poniżej załączam treść Apelu, który będzie można podpisać podczas protestu. Jeśli ktoś chciałby złożyć swój podpis, a nie będzie mógł przybyć na protest, można wydrukować apel samemu, podpisać, i wysłać nam pocztą, a dołączymy podpis do wszystkich innych.

Dokument Word do pobrania



Offline Estera

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #317 dnia: 29 Czerwiec, 2017, 16:48 »
   Mam pytanie, co do podpisu na apelu.
   Wystarczy sam podpis, czy trzeba też wpisać numer pesel?
   Albo jakieś inne dane?
« Ostatnia zmiana: 29 Czerwiec, 2017, 16:51 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline gedeon

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #318 dnia: 29 Czerwiec, 2017, 16:53 »
   Mam pytanie, co do podpisu na apelu.
   Wystarczy sam podpis, czy trzeba też wpisać numer pesel?
   Albo jakieś inne dane?

Wystarczy sam czytelny podpis, imię i nazwisko bez pesel


Offline mobydick

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #319 dnia: 29 Czerwiec, 2017, 17:27 »
Dzisiaj jedna osoba z Warszawy przysłała mi zdjęcie plakatu w autobusie, więc wiemy na pewno, że jeżdżą. Niestety dopiero teraz zwrócono nam uwagę, że na plakat wkradł się błąd, który pozostał niezauważony przed wysłaniem do druku - wymieniając daty końca napisaliśmy 1924 zamiast 1925. Piszę o tym bo wiem że pewnie znajdzie się jakiś fanatyczny Świadek Jehowy który zwróci na to uwagę ogłaszając dumnie, że "odstępcy kłamią". Warto wtedy zwrócić uwagę na to, że to zwykła literówka i niech w takim razie tłumaczy się z fałszywego proroctwa roku 1925 skoro już podjął ten temat.

Pitekantrop: niestety nie mamy nikogo, kto by zgłosił się do robienia korekty językowej/interpunkcji w materiałach, które produkujemy. Chętnie przyjmiemy ofertę pomocy od kogoś, kto czuje się na siłach, by podjąć się takiego zadania.
Ależ mamy.Po poprzedniej manifie Brat Jaracz się że tak powiem zaoferował że może to robić.Mi już nie raz pomógł.Może trzeba poprosić,żeby nie było że zmuszamy,czy suś. :D
A robi to zawodowo.

Cytat: mobydick w Wczoraj o 19:09

    Znaczy się,że tak zapytam,jaki "cielec kierowniczy"? ;D Ten nasz,czy ten ich?  ;)

   mobydick
   No, oczywiście, że ten ich, z Warwick
   Ten nasz Cielec Kierowniczy, tu z forum ...
   To super w porządku gość.
   :) :)
Wiem,wiem. ;D ;D
« Ostatnia zmiana: 29 Czerwiec, 2017, 17:35 wysłana przez mobydick »
Wolność jakże jesteś mi droga.


Offline gedeon

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #320 dnia: 29 Czerwiec, 2017, 18:03 »
Dzięki uprzejmości i szybkości Włodka "Roszady" mamy pełen zestaw dat dotyczących armagedonu, który wręczymy przedstawicielom mediów.
Włodek dziękuje.

Zaczynali straszyć już od Roku 1874

Daty nastania Armagedonu i zabrania do nieba

   Towarzystwo Strażnica wielokrotnie wyznaczało i ogłaszało czas nastania Armagedonu lub zabrania do nieba swoich wiernych. O ile to pierwsze wydarzenie miało szczególnie dotyczyć „ludzi ze świata”, którzy mieli być zniszczeni, to drugi fakt miał tyczyć się głosicieli tej organizacji. Pomijamy w tym rozdziale kwestię zmartwychwstania, gdyż omówiliśmy ją już w rozdziale pt. Zmartwychwstanie ludzi. Wspomnimy jednakże inne oczekiwane wydarzenia, np. nastanie pełni Królestwa, znikanie republik itp.

   Rok 1874

„W ciągu żniwa, czyli końca tego wieku Pan Bóg przez Słowo zdawał się posyłać swój lud do czterech różnych punktów czasu, a mianowicie: 1874, 1878, 1881 i 1914 roku. Przy każdym z tych punktów czasu, wyczekujący święci, którzy byli pewni, że koniec wieku nadszedł, spodziewali się »przemiany Kościoła«. Gdy doszli do każdego z tych punktów, Pan Bóg rzekł: »Idź dalej, na inne miejsce«” (ang. Strażnica 01.02 1916 s. 5845 [reprint]).

   Rok 1878

„Wydarzenia w Betel stosują się do roku 1878 na wiosnę, które przez porównanie wskazują na koniec wieku Żydowskiego, gdy Jezus wjechał do Jerozolimy, jako król Żydowski (...) Chociaż w Piśmie św. nie ma obietnicy wyrażonej wprost, by Kościół w owym czasie miał być uwielbionym, to jednak było wiele powodów do przypuszczenia, że mogło się to wypełnić. Ci, którzy przyjęli ten zawód w duchu właściwym, otrzymali wielkie błogosławieństwo” (ang. Strażnica 15.09 1915 s. 5772 [reprint]). Patrz też powyżej Rok 1874.

„Stąd też wysnuli jeszcze jeden wniosek – skoro chrzest i namaszczenie Jezusa jesienią 29 roku n.e. odpowiadają początkowi jego niewidzialnej obecności w roku 1874, to jego wjazd do Jeruzalem w charakterze Króla wiosną 33 roku n.e. wskazywałby, iż objął władzę jako Król w niebie na wiosnę roku 1878. Badacze spodziewali się otrzymać wówczas nagrodę niebiańską” (Świadkowie Jehowy – głosiciele Królestwa Bożego 1995 s. 632).



Tusia

  • Gość
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #321 dnia: 29 Czerwiec, 2017, 18:56 »
Dzięki uprzejmości i szybkości Włodka "Roszady" mamy pełen zestaw dat dotyczących armagedonu, który wręczymy przedstawicielom mediów.

Można by przy okazji dołączyć link, dla tych, którzy chcieliby zobaczyć publikacje w kolorze:

http://piotrandryszczak.pl/czy-swiadkowie-jehowy-sa-falszywymi-prorokami-cz1.html



Offline pitekantrop

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #322 dnia: 29 Czerwiec, 2017, 21:34 »
W razie czego możecie podesłać materiały do korekty.

Mogę się przydać do materiałów w języku language


Offline Iza

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #323 dnia: 29 Czerwiec, 2017, 22:02 »
Mimo późnej pory chłopaki dzielnie pracują ( czyli Mav i Alek) przy ostatnich przygotowaniach.
Odbyliśmy próbę nagłośnienia  ;) jest MOC !!!
Teraz wyklejają się plakaty.
 Dzięki sprawnemu współdziałaniu wielu forumowiczów i innych osób wszystko prawie gotowe.
Do soboty!

Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline Sebastian

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #324 dnia: 29 Czerwiec, 2017, 22:48 »
Wystarczy sam czytelny podpis, imię i nazwisko bez pesel
mam pytanie: czy fundacje (jako osoby prawne reprezentowane przez swoje zarządy) także mogą udzielać poparcia czy też lepiej będzie jeśli członkowie zarządu podpiszą się po prostu jako osoby fizyczne?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #325 dnia: 30 Czerwiec, 2017, 00:32 »
Krótka foto-relacja z przygotowań plakatów:



Z kolei jutro po południu, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, będziemy mieli małą niespodziankę dla wszystkich subskrybentów kanału Detektor Prawdy na Youtube. Jeśli ktoś jeszcze nie zasubskrybował to serdecznie polecamy :).

PS. Mamy pierwsze informacje pokazujące skuteczność naszej kampanii informacyjnej w autobusach i na lawetach. Poniżej wykres ilości odsłon strony przerywamymilczenie.pl przez ostatnie 30 dni. Wczoraj mieliśmy ponad 4x więcej wejść niż zwykle. Oby tak dalej :).

« Ostatnia zmiana: 30 Czerwiec, 2017, 00:42 wysłana przez mav »


Offline Helleboris

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #326 dnia: 30 Czerwiec, 2017, 00:41 »
To już w sobotę! Pierwszy raz biorę udział w takim wydarzeniu. Brałam pod uwagę Czarny Protest i inne manifestacje. Tylko, że nie ze wszystkim się zgadzałam. Niektórzy uczestnicy prezentowali idee, których ja nie popieram. To, czego wyraz damy na proteście w sobotę i niedzielę, popieram w 200%. Pamiętam, że kiedyś podobną ekscytację przeżywałam przed zgromadzeniami. Na koniec w niedzielę zazwyczaj płakałam. To było piękne, ale ulotne. Po powrocie do domu uderzała mnie rzeczywistość i to jak wiele mi brakuje by być silniejszą w wierze. Myślałam o tym, co jeszcze mogę zrobić, jak wysoko podskoczyć by wzbić się w wymiar doskonałości. Ale brakowało tak wiele, że przez kilka kolejnych dni miałam kongresowego kaca moralnego.

I to jest główny problem ŚJ. Wydają ogromne pieniądze, żeby pokazać Ci, jakim jesteś marnym człowiekiem. Siostry robią rewię mody kongresowej. Na każdy dzień musi być inny outfit i koniecznie coś, w czym siostra nigdy nie była widziana. Trzy dni wiecznych uśmiechów prowadzących do paraliżu twarzy. Trzy dni bułek z szynką i sałatą. Trzy dni pomidorówki po zgromadzeniu. I to cholerne przeświadczenie, że "po tym zgromadzeniu na pewno coś w sobie zmienię" - pomyślało 8 milionów Świadków Jehowy.

W tym roku wrócę ze Stadionu Legii na tarczy. Pewna, że postąpiłam słusznie. Bez kaca moralnego, wyrzutów sumienia i obwiniania się. Do zobaczenia!

PS: Chłopaki, dajecie czadu!
« Ostatnia zmiana: 30 Czerwiec, 2017, 00:44 wysłana przez Helleboris »
"To repeat the same action and expect different results is madness."


Offline salvat

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #327 dnia: 30 Czerwiec, 2017, 08:22 »
Pamiętam, że kiedyś podobną ekscytację przeżywałam przed zgromadzeniami. Na koniec w niedzielę zazwyczaj płakałam. To było piękne, ale ulotne.
Mnie też czegoś brakowało po letnich kongresach, było tak pięknie. W niedzielę po południu zawsze miałem nieodparte wrażenie że ktoś mi coś odbiera.

Wydają ogromne pieniądze, żeby pokazać Ci, jakim jesteś marnym człowiekiem.
I odczuwasz pustkę opisaną powyżej po.

Siostry robią rewię mody kongresowej. Na każdy dzień musi być inny outfit i koniecznie coś, w czym siostra nigdy nie była widziana.
A młodsze jeszcze niezamężne w grupkach po 2, 3 lub więcej robią obchody terenu kongresu i szukają kandydatów :D
Trzy dni wiecznych uśmiechów prowadzących do paraliżu twarzy.
Zwłaszcza jak ktoś poklepując cię po plecach chętnie trzymałby wtedy w dłoni coś jeszcze ...
 
Trzy dni bułek z szynką i sałatą. Trzy dni pomidorówki po zgromadzeniu. I to cholerne przeświadczenie, że "po tym zgromadzeniu na pewno coś w sobie zmienię"
Czasami bywało coś więcej niż bułki ;)
Nigdy nie potrafiłem najeść się porządnie na kongresach. Dopiero w domu. I ten zapach ogórków małosolnych....
Przeświadczenia nie miałem, no może raz po jakimś bardzo działającym na emocje przemówieniu.


W tym roku wrócę ze Stadionu Legii na tarczy.
Chyba z tarczą .... ;)

Pewna, że postąpiłam słusznie.

Tak trzymać!
« Ostatnia zmiana: 30 Czerwiec, 2017, 08:24 wysłana przez salvat »
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline Roszada

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #328 dnia: 30 Czerwiec, 2017, 10:28 »
Jak się zacznie manifestacja to proszę założyć nowy wątek, np. o tytule:

Relacja z manifestacji z 1-2 lipca

Posty nie na temat proszę usuwać zaraz.
Niech to będzie czysty wątek, a nie jak ten zapaskudzony przez para-belum.


Offline CEGŁA

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #329 dnia: 30 Czerwiec, 2017, 22:31 »
Przygotowania do manify cdn...

Transmisja na żywo kanału Detektor Prawdy




Transmisja na żywo - próba druga

Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.