Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017  (Przeczytany 119141 razy)

Offline gangas

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #270 dnia: 27 Czerwiec, 2017, 12:43 »
 Jak myślicie ilu może być kandydatów do chrztu na tym zgromadzeniu? 15?  20? To nie co kiedyś na 10-latku. Z resztą większość to dzieci z rodzin świadkoskich i ich tym bardziej szkoda bo to niestety nie ich wybór :-\ :-\ :-\
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline Roszada

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #271 dnia: 27 Czerwiec, 2017, 12:55 »
Na głównej stronie forum na planszy o manifestacji zmienić wypada datę na 1-2 lipca, a jest tylko 1 lipca.
Niech ludzie co tu zaglądają zaraz wiedzą,że dwa dni.


Offline CEGŁA

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #272 dnia: 27 Czerwiec, 2017, 12:57 »
Mam kolejną bombę na głowę tego węża WTS:

Rocznik Świadków Jehowy na rok 1980 str 30, 31 w jęz angielskim. Zobaczę później czy mam po polsku.

Przetłumaczony fragment podkreślony na żółto:

"Bracia docenili również szczerość tego przemówienia, w którym przyznano odpowiedzialność Towarzystwa za pewne (  ;) ) rozczarowania, jakie odczuwalne były w sprawie 1975 roku."



Link do całego Rocznika Świadków Jehowy 1980 w jeż. angielskim: https://drive.google.com/file/d/0B-bQVkQEEkRtTUltQXNKUjJUTmM/view?usp=sharing
« Ostatnia zmiana: 27 Czerwiec, 2017, 12:59 wysłana przez CEGŁA »
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Roszada

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #273 dnia: 27 Czerwiec, 2017, 13:03 »
A to ciekawe Cegła, tego nie znałem a dość istotne.
Roczniki po polsku od 1994 wychodzą.

Później, w połowie lat 80. XX w. pisali:

“Lojalni słudzy Boży energicznie wkroczyli w lata osiemdziesiąte XX wieku. Pojawienie się niewielkiej liczby odstępców mogło być przyczyną zwolnienia tempa działalności w drugiej połowie poprzedniego dziesięciolecia, kiedy to roczna przeciętna przyrostu w szeregach aktywnych Świadków Jehowy spadła do poziomu poniżej 1 procentu” (Strażnica Rok CVII [1986] Nr 24 s. 18).


yanco

  • Gość
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #274 dnia: 27 Czerwiec, 2017, 13:08 »
Ci którzy naprawdę szukają prawdy o Bogu na pewno pozostaną przy Jehowie.
Mogę wiedzieć gdzie ty znalazłeś swoją "prawdę" ?
Pewnie że możesz . W Bogu Żywym . :)


Offline CEGŁA

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #275 dnia: 27 Czerwiec, 2017, 13:10 »
Roczniki po polsku od 1994 wychodzą.

Zapomniałem o tym :(
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Iza

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #276 dnia: 27 Czerwiec, 2017, 13:20 »
Ci którzy naprawdę szukają prawdy o Bogu na pewno pozostaną przy Jehowie.

Ci, którzy naprawdę szukają prawdy o Bogu, na pewno wybiorą posłuszeństwo Jego Synowi , zamiast samozwańczym mesjaszom w Warwick.
Ale ze ten wątek czego innego dotyczy, proszę para_bellum, wylewaj swe frustracje w innych wątkach, tu nie miejsce i nie pora.
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline para_bellum

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #277 dnia: 27 Czerwiec, 2017, 14:01 »
Ci, którzy naprawdę szukają prawdy o Bogu, na pewno wybiorą posłuszeństwo Jego Synowi , zamiast samozwańczym mesjaszom w Warwick.
Ale ze ten wątek czego innego dotyczy, proszę para_bellum, wylewaj swe frustracje w innych wątkach, tu nie miejsce i nie pora.

To nie ja jestem sfrustrowany tym co głoszą świadkowie Jehowy .
Świadkowie też służą Jezusowi głosząc chwałę Jehowy .
A wracając do wątku to i Putin i KK i inni zgodnie uważają świadków Jehowy za "ekstremistów", podobnie było i w czasach komuny, podobnie było i w I w ne. Tak więc Jehowa cały czas jest wrogiem dla "boga tego świata". Świat nienawidzi Jehowy ale dowodów na ekstremizm Jego świadków nikt nie podaje.
Pozdrawiam !


Offline M

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #278 dnia: 27 Czerwiec, 2017, 14:16 »
Świat nienawidzi Jehowy ale dowodów na ekstremizm Jego świadków nikt nie podaje.

Dowodów jest w bród, tylko Wy nie chcecie ich widzieć i w tym cały problem :). Dopiero, gdy ktoś zdejmuje różowe okulary Strażnicy i zaczyna spoglądać na organizację realistycznie to zaczyna je dostrzegać. I najczęściej dopiero wtedy dostrzega, że był oszukiwany.


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #279 dnia: 27 Czerwiec, 2017, 14:43 »
To nie ja jestem sfrustrowany tym co głoszą świadkowie Jehowy .
Świadkowie też służą Jezusowi głosząc chwałę Jehowy .
A wracając do wątku to i Putin i KK i inni zgodnie uważają świadków Jehowy za "ekstremistów", podobnie było i w czasach komuny, podobnie było i w I w ne. Tak więc Jehowa cały czas jest wrogiem dla "boga tego świata". Świat nienawidzi Jehowy ale dowodów na ekstremizm Jego świadków nikt nie podaje.
Pozdrawiam !
Tak zapewne i właśnie dlatego Świadkowie Jehowy nazwali Jezusa Abadonem czyli diabłem w książce wspaniały finał objawienia  :o

Włącz własny mózg i analizuj fakty bo jak na razie to spełniasz przypowieść o tym że ślepy prowadzi ślepego i jak nie otworzysz oczu to będziesz miał twarde lądowanie przyjacielu.

Pozdrawiam serdecznie naprawdę życzę ci pomyślności.


Offline Iza

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #280 dnia: 27 Czerwiec, 2017, 14:43 »
To nie ja jestem sfrustrowany tym co głoszą świadkowie Jehowy .
Świadkowie też służą Jezusowi głosząc chwałę Jehowy .
A wracając do wątku to i Putin i KK i inni zgodnie uważają świadków Jehowy za "ekstremistów", podobnie było i w czasach komuny, podobnie było i w I w ne. Tak więc Jehowa cały czas jest wrogiem dla "boga tego świata". Świat nienawidzi Jehowy ale dowodów na ekstremizm Jego świadków nikt nie podaje.
Pozdrawiam !
Nikt was nie nienawidzi, o Wy macie za manie na tym punkcie???
Natomiast  obrzydzenie wzbudza obłuda waszych przywódców, ich podwójne mierniki i matactwa.
Sflustrowany nie jesteś, powiadasz, ale powstrzymać się nie umiesz zeby nie zaśmiecać tego wątku .
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline Roszada

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #281 dnia: 27 Czerwiec, 2017, 17:52 »
Ludzie odchodzili, odchodzą i będą odchodzili od wielbienia Jehowy. Tak było zawsze. Nie widzę w tym nic dziwnego. Bardziej dziwi mnie to, że ci co odchodzą z organizacji Jehowy  w większości sami nie wiedzą w co wierzą albo wierzą w tzw "swoje religie".
Jeśli macie coś ciekawego do powiedzenia to załóżcie swoją religię i głoście to bo jak na razie jedyne co wam wychodzi to banowanie na forach tych, którzy w prosty sposób wykazują wam wasze kłamstwa którymi się posługujecie. 
Dowodów na wielkie zło większość ludzi z którymi rozmawiam widzi w Polsce w KK a nie u ŚJ. Dlaczego tam nie robicie manifestacji ? Czyżby tam pedofilia czy kłamliwe dogmaty były czymś lepszym ? ;)
Ty też odchodzisz od Jehowy bo jesteś na odstępczym forum. ;D
Po co mają ludzie zakładać kolejną religię, tak jak Towarzystwo?
Każdy ma jakieś swoje wierzenia. Forum nie jest religią (ani od zakładania religii), ale skupia ludzi religijnych i areligijnych. Rozumiesz? :)


Offline Brat Jaracz

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #282 dnia: 27 Czerwiec, 2017, 17:59 »
To nie ja jestem sfrustrowany tym co głoszą świadkowie Jehowy .
Świadkowie też służą Jezusowi głosząc chwałę Jehowy .
A wracając do wątku to i Putin i KK i inni zgodnie uważają świadków Jehowy za "ekstremistów", podobnie było i w czasach komuny, podobnie było i w I w ne. Tak więc Jehowa cały czas jest wrogiem dla "boga tego świata". Świat nienawidzi Jehowy ale dowodów na ekstremizm Jego świadków nikt nie podaje.
Pozdrawiam !
Ty jesteś sfrustrowany tym, że na żadnym forum odstępczym nikt cię nie lubi :D Możesz sobie zmieniać nicki na "Bazooka" albo "Granat" - i tak cię rozpoznamy ;) W zborze zresztą chyba też nie masz budującego towarzystwa, skoro ciągnie cię tam, gdzie być nie powinieneś. Ładnie tak olewać wskazówki 'niewolnika'? :)
Skończ już z tym Putinem i porównaniami do I wieku, bo to powoli robi się żałosne. Macie tyle wspólnego z pierwszymi chrześcijanami, co słoń z baletnicą. A gdyby SJ dogadali się z Putinem jak Mormoni, nie byłoby żadnych "prześladowań" w Rosji. Skoro szefowie CK podpisywali lojalki z rządami USA, to w czym problem...?
Skoro nie umiesz pisać na temat, daj sobie spokój. I tak nikt nie będzie poważnie traktował twoich "merytorycznych" postów typu "wierzę w Jehowę". Szkoda czasu i energii życiowej.
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą"
"Strażnica", 15.09.1989


Offline Overthinker

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #283 dnia: 27 Czerwiec, 2017, 18:21 »
To nie ja jestem sfrustrowany tym co głoszą świadkowie Jehowy .
Świadkowie też służą Jezusowi głosząc chwałę Jehowy .
A wracając do wątku to i Putin i KK i inni zgodnie uważają świadków Jehowy za "ekstremistów", podobnie było i w czasach komuny, podobnie było i w I w ne. Tak więc Jehowa cały czas jest wrogiem dla "boga tego świata". Świat nienawidzi Jehowy ale dowodów na ekstremizm Jego świadków nikt nie podaje.
Pozdrawiam !
Przeczytałeś w Strażnicy, że świat Was nienawidzi, a to nie jest prawda. Świat ma po prostu w poważaniu jakąś niszową grupę religijną, która stara się nie zwracać uwagi na siebie. Nawet w służbie widać, że nikt nie przejmuje się sympatykami siedmiu amerykanów. Czasem osoby w dołku psychicznym okazują odrobinę zainteresowania ale głównie z powodu własnej naiwności, nie dzięki merytoryce i jakości orędzia.
Generalnie nie bierzecie udziału w życiu społecznym, w telewizji bracia nie wystąpią, nawet dziennikarzom Biuro Oddziału nie udziela odpowiedzi na zarzuty. 'My przecież nie mamy żadnych problemów bo Bóg błogosławi'. Cel w tym jest jeden: aby świat czasem nie zainteresował się brudami Towarzystwa Strażnica. Uwaga tych rzekomo złych Światusów, stałaby się błogosławieństwem dla zmanipulowanych członków organizacji i zamiast spadku -2% zrobiłoby się -10% w kraju.
Całkiem łatwo dowiedzieć się o sprawach, które są starannie ukrywane przez Ciało Kierownicze. Prawda powinna sama się obronić, po co w takim razie bać się ludzi mających odmienne zdanie? Właśnie dlatego że kłamliwe teorie Strażnicy są łatwe do obalenia.

Prosty przykład hipokryzji:
Komisja Australijska, o której wie niewielu Świadków, badająca przypadki pedofilii w Kościele Katolickim, jest świetną inicjatywą, bo KK taki zły a organizacja jest taka święta. Ale kiedy ten sam organ bada wewnątrz Organizację i pokazuje praktykę zamiatania zbrodni pod dywan, to są już prześladowania Szatana. Putin też wróg publiczny numer jeden ale odebrać od niego jakiś nic nieznaczący medal i się jeszcze tym chwalić to już jest błogosławieństwo.

Dobrze, że są osoby poświęcające swój cenny czas i pieniądze na publiczne informowanie owieczek o tym jak są okłamywani. Nie muszą tego robić, nic z tego nie mają poza moralną satysfakcją zrobienia czegoś dobrego dla innych. Szacun  ;)
- Dzień dobry, czy przypadkiem nie jest Pani oszustką?
- Ależ skąd! - powiedziała Strażnica.
Podczas gdy ona jest.


Offline Roszada

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #284 dnia: 27 Czerwiec, 2017, 21:06 »
Ja tu widzę wyłącznie walczących ze świadkami wiec załóżcie np Front Wyzwolenia od ŚJ ;)
Ja czytając wasze fora tylko utwierdzam się w słuszności mojego wyboru.
Pozdrawiam !
To dobrze że się zgłosiłes do tego frontu.Witamy odstępcę od zarządzeń Jehowy i CK. ;D
Jedziesz razem z nami na jednym wózku, a nie na zborowym wózku. ;D