Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017  (Przeczytany 119031 razy)

Offline salvat

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #195 dnia: 09 Czerwiec, 2017, 00:16 »
Wszedłem na FB i Zeba. Co ciekawe nie tylko na kongresie jest mało ludzi ( bo wynajęli za duży obiekt) ale na salach gdzie Kevin był z akcją. Czyżby dużo wiecej nie chodziło na zebrania za granicą niz u nas?
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline Sztyrlyc

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #196 dnia: 09 Czerwiec, 2017, 09:50 »
Nie wiem czy to już było, ale z tą liczbą obecnych na stadionie 25-30 tyś, to grubo przesadzone.
Ostatnimi laty, około 12 tyś osób to max, oczywiście jeśli jest to normalne zgromadzenie.
W tym roku mają być dodatkowo goście z Rosji, ale to około 700-1000 osób.


Offline Salome

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #197 dnia: 09 Czerwiec, 2017, 10:03 »
Wszedłem na FB i Zeba. Co ciekawe nie tylko na kongresie jest mało ludzi ( bo wynajęli za duży obiekt) ale na salach gdzie Kevin był z akcją. Czyżby dużo wiecej nie chodziło na zebrania za granicą niz u nas?

Też mam takie wrażenie, że sale w USA świecą pustkami.
Mam nadzieję, że w Polsce również to pójdzie w tą stronę. Oby w każdym mieście znaleźli się "bojownicy", którzy będą podchodzić do stojaków i będą wchodzić na zgromadzenia. Oczywiście, nie ma pewności, że komuś to pomoże się przebudzić. Chodzi bardziej o wyrażenie głośnej krytyki i manifestację niezgody na obrzydliwe praktyki stosowane przez organizację. Bezkarnego ukrywania pedofilii, stosowania ostracyzmu, rozbijania małżeństw, manipulowania ludzkim życiem, itd.
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #198 dnia: 09 Czerwiec, 2017, 10:47 »
Nie wiem czy to już było, ale z tą liczbą obecnych na stadionie 25-30 tyś, to grubo przesadzone.
Ostatnimi laty, około 12 tyś osób to max, oczywiście jeśli jest to normalne zgromadzenie.
W tym roku mają być dodatkowo goście z Rosji, ale to około 700-1000 osób.

To nie ma mniejszych stadionów, że wynajmują stadion na 30 tysięcy, którego nawet nie są w stanie w połowie wypełnić? ???. W takim razie będziemy musieli koniecznie wejść na stadion podczas kongresu żeby nagrać te "tłumy".

Salome: Jak najbardziej jestem za tym, żeby jeśli ktoś nie może jechać do Warszawy to zrobił coś takiego w swoim mieście. Albo nawet oprócz tego że będzie w Warszawie. Powiem więcej - zobowiązuję się pomóc takim osobom jak tylko mogę - dostarczyć ulotki, plakaty itp.
« Ostatnia zmiana: 09 Czerwiec, 2017, 10:49 wysłana przez mav »


Offline para_bellum

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #199 dnia: 09 Czerwiec, 2017, 12:24 »
Wasza "akcja protestacyjna" powoduje , że tym bardziej chętnie pojadę na tegoroczny Kongres....jednak Świadkowie Jehowy mają rację co widać po tym, że odstępcom naprawdę puszczają już nerwy !
Pozdrawiam !


Offline salvat

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #200 dnia: 09 Czerwiec, 2017, 13:54 »
Jedź. Siedź. Słuchaj. Ciesz się towarzystwem braci. Stosuj w życiu wszystko czego się dowiesz.

Jak już się przebudzisz, oby twa ręka nie była w nocniku.
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Tusia

  • Gość
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #201 dnia: 09 Czerwiec, 2017, 14:09 »
Wasza "akcja protestacyjna" powoduje , że tym bardziej chętnie pojadę na tegoroczny Kongres....

Jak kongresowy mówca powie: Patrzcie! Słońce jest kwadratowe, kongresmeni odpowiedzą: Tak! To są słowa Jehowy. I cały stadion zacznie bić brawo.


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #202 dnia: 09 Czerwiec, 2017, 14:10 »
Jak kongresowy mówca powie: Patrzcie! Słońce jest kwadratowe, kongresmeni odpowiedzą: Tak! To są słowa Jehowy. I cały stadion zacznie bić brawo.

I cały lud powie: "Amen" :D


Offline Helleboris

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #203 dnia: 09 Czerwiec, 2017, 14:30 »
Wasza "akcja protestacyjna" powoduje , że tym bardziej chętnie pojadę na tegoroczny Kongres....jednak Świadkowie Jehowy mają rację co widać po tym, że odstępcom naprawdę puszczają już nerwy !
Pozdrawiam !

Nie zauważyłam, żeby komukolwiek puszczały nerwy. Jesteśmy spokojni i zorganizowani. Śmiem twierdzić, że to Świadkom Jehowy puszczają nerwy. Drażni ich, że są ludzie, którzy potrafią ze spokojem i pewnością siebie obnażać prawdę i zakłamanie Ciała Kierowniczego. W ogóle zauważyłam że z tymi odstępcami nie jest tak jak to przedstawiają Świadkowie. Nie jesteśmy bestiami, zatwardziałymi grzesznikami, nie pałamy nienawiścią, nie obrażamy obecnych ŚJ, nie rzucamy się im do gardeł. Niestety to ŚJ reagują agresywnie na działanie "odstępców". Dlaczego? Czyżby niezachwiana wiara i Boże kierownictwo nie było na tyle silne, żeby być pewnym swoich przekonań?
"To repeat the same action and expect different results is madness."


Offline Salome

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #204 dnia: 09 Czerwiec, 2017, 15:01 »
Wasza "akcja protestacyjna" powoduje , że tym bardziej chętnie pojadę na tegoroczny Kongres....jednak Świadkowie Jehowy mają rację co widać po tym, że odstępcom naprawdę puszczają już nerwy !
Pozdrawiam !
Tak, tak jedź z przyjemnością, wysłuchaj z przyjemnością trzydniowej indoktrynacji, a potem nie zapomnij z przyjemnością dostosować swoje życie do rad organizacji. Zwolnij się z pracy, sprzedaj dom/mieszkanie, "zlikwiduj" psa, tudzież kota i ruszaj w teren. Najlepiej do dżungli amazońskiej lub do buszu afrykańskiego. Tam są potrzeby i wzrost. Obyś zdążył/a zanim tam internet dotrze.   ;D również pozdrawiam Ps. No chyba, że jeździsz na kongresy z powodów czysto towarzyskich. To rozumiem, też tak robiłam 20 lat.
« Ostatnia zmiana: 09 Czerwiec, 2017, 15:04 wysłana przez Salome »
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline Jaaqob

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #205 dnia: 09 Czerwiec, 2017, 15:07 »
Z pewnoscia w zborach  beda ostrzegali przed propaganda odstepcow .
Moze nawet zostanie wykorzystany pomysl pewnego brata wynalazcy ?

;D

A ten film to na powaznie byl?


Offline Dietrich

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #206 dnia: 09 Czerwiec, 2017, 15:08 »
Wasza "akcja protestacyjna" powoduje , że tym bardziej chętnie pojadę na tegoroczny Kongres....jednak Świadkowie Jehowy mają rację co widać po tym, że odstępcom naprawdę puszczają już nerwy !
Pozdrawiam !

A we Wrocławiu 26 marca komu Twoim zdaniem puściły nerwy? Odstępcom, czy organizatorom zebrań? 
A może chciano spokojnie i dyskretnie poobserwować, kto tego dnia pojawi się na wrocławskim rynku?
Skoro "prawda" obroni się sama, to czemu o tzw odstępcach wspomina się nawet na przemówieniach pogrzebowych? Czemu wysoko postawieni urzędnicy Nadarzyna szpiegowali to forum (pewnie nadal to robią)  i usiłowali wkupiać się w zaufanie userów, żeby odkryć ich tożsamość?


Offline Estera

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #207 dnia: 09 Czerwiec, 2017, 16:03 »
Jedź. Siedź. Słuchaj. Ciesz się towarzystwem braci. Stosuj w życiu wszystko czego się dowiesz.
Jak już się przebudzisz, oby twa ręka nie była w nocniku.
   Na pewno będzie w nocniku!!
   Co do tego nie ma żadnych wątpliwości.
   Ale tak, mogą z pewnością, powiedzieć Ci, co się przebudzili ze snu "strażnicy".

   A Tobie para_bellum, proponuję studium tego, co tu napisała Salome.
   
Tak, tak jedź z przyjemnością, wysłuchaj z przyjemnością trzydniowej indoktrynacji, a potem nie zapomnij z przyjemnością dostosować swoje życie do rad organizacji. Zwolnij się z pracy, sprzedaj dom/mieszkanie, "zlikwiduj" psa, tudzież kota i ruszaj w teren. Najlepiej do dżungli amazońskiej lub do buszu afrykańskiego. Tam są potrzeby i wzrost. Obyś zdążył/a zanim tam internet dotrze.   ;D również pozdrawiam Ps. No chyba, że jeździsz na kongresy z powodów czysto towarzyskich. To rozumiem, też tak robiłam 20 lat.
   To właściwe podsumowanie tego, co z Tobą może zrobić ta organizacja.
« Ostatnia zmiana: 09 Czerwiec, 2017, 16:33 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Asturia

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #208 dnia: 09 Czerwiec, 2017, 16:10 »
Wasza "akcja protestacyjna" powoduje , że tym bardziej chętnie pojadę na tegoroczny Kongres....

szkoda myślałem, że akcja protestacyjna spowoduje, że zaczniesz studiować biblię bez okularów korporacji Strażnica i zrozumiesz jak ci panowie z Warwick manipulują słowem, ale widzę że tradycyjne wybierasz obecność na wielkiej uczcie gdzie kolejny raz siedmotwarzowy bożek zaserwuje wam dobre żarcie przyprawione arszenikiem, dlaczego arszenikiem, bo jest bezbarwny, nie ma zapachu ani smaku, dodawane w małych dawkach nie jest zabójca, dopiero jak z czasem kumuluje się odpowiednia ilość w organizmie zaczyna niszczyć, potem nagle zgon, tak dokładnie działa nienatchniony niewolnik, zatruwa was systematycznie tak że nawet nie odczuwacie tego, a na koniec zabija was duchowo, zapytasz jak?
wygląda to tak, że większość braci od dawna oddaje im cześć i pokłon tylko, że nie są tego świadomi, duchowy arszenik nie ma zapachu, smaku i koloru, lepiej wybieraj czyste źródło pokarmu, pismo święte bez interpretacji kłamców z Warwick


Offline Trinity

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #209 dnia: 09 Czerwiec, 2017, 16:34 »
A ten film to na powaznie byl?

pwenie że poważnie!!!

ja bardzo lubie pooglądać  sobie  ,spóźnienie na zebranie jaś fasola' do rozpuku mnie ten filmik bawi!!! Romeo wymiata


chcemy więcej takich filmików!