Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017  (Przeczytany 119085 razy)

Offline Asturia

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #180 dnia: 07 Czerwiec, 2017, 23:10 »
A co Ty gadasz, że nie jest przekonujące. Zajeb... jest przekonujące. Obejrzyj sobie filmik z kongresu 2017 gdzie brat, który to opowiada stwierdza, że niektórzy mieli zbyt wielkie oczekiwania co do roku 1975, że nawet domy sprzedali i poszli w teren, twierdząc tym samym że Strażnica nie ma nic z tym wspólnego. Tu masz dowód na to, że oni takie działania popierali, więc to jest mocna rzecz.

nie zmieniam zdania, jak powiedziałem org. nigdzie bezpośrednio nie zachęcał żeby bracia posprzedawali swoje posiadłości, zawsze powiedzą, że potwierdziliśmy tylko fakty, decyzje podejmowali bracia indywidualnie, tak jak ich sumienie dyktowało, betonowy świadek wykręci się bez problemu, najlepiej pokazać im co było powodem, że ci bracia nagle decydowali się posprzedawać swoje domy, proszę ten materiał bardzo dobitnie pokazuję jak org. budowała fałszywą nadzieję a skutkiem tego było to co potem opisali w strażnicy, to że nie potępili za sprzedaż domów to jeszcze nie dowodzi, że zachęcali do sprzedawania, ale skan pokazuje co oni wtedy studiowali i jak org. ich przekonała do roku 1975
proszę poczytajcie te 3 akapity, 44 akapit zawiera skondensowane oszustwo z manipulacją, poczytajcie uważnie co oni tam napisali

książka - Życie wieczne w wolności synów Bożych



Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #181 dnia: 08 Czerwiec, 2017, 00:22 »
nie zmieniam zdania, jak powiedziałem org. nigdzie bezpośrednio nie zachęcał żeby bracia posprzedawali swoje posiadłości, zawsze powiedzą, że potwierdziliśmy tylko fakty, decyzje podejmowali bracia indywidualnie, tak jak ich sumienie dyktowało, betonowy świadek wykręci się bez problemu, najlepiej pokazać im co było powodem, że ci bracia nagle decydowali się posprzedawać swoje domy, proszę ten materiał bardzo dobitnie pokazuję jak org. budowała fałszywą nadzieję a skutkiem tego było to co potem opisali w strażnicy, to że nie potępili za sprzedaż domów to jeszcze nie dowodzi, że zachęcali do sprzedawania,

Poniekąd masz rację ale gloryfikując taką postawę , jak podjęcie służby pełnoczasowej bo zostało niewiele czasu, poprzestawanie na małym , do dziś w tv jw.org pochwala się tych co sprzedali dom  i zamieszkali w małym mieszkanku żeby głosić . 
Za mocnych duchowo uznaje się młodych , którzy zamiast na studia idą w "teren" rezygnują z pracy na pełen etat , żeby głosić . Odmawiają pracy po godzinach ,  nawet gdyby miało wiązać się to z utratą tej pracy .
To wg mnie są dowody na ich manipulację .

 
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline CEGŁA

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #182 dnia: 08 Czerwiec, 2017, 02:11 »
Poniekąd masz rację ale gloryfikując taką postawę , jak podjęcie służby pełnoczasowej bo zostało niewiele czasu, poprzestawanie na małym , do dziś w tv jw.org pochwala się tych co sprzedali dom  i zamieszkali w małym mieszkanku żeby głosić . 
Za mocnych duchowo uznaje się młodych , którzy zamiast na studia idą w "teren" rezygnują z pracy na pełen etat , żeby głosić . Odmawiają pracy po godzinach ,  nawet gdyby miało wiązać się to z utratą tej pracy .
To wg mnie są dowody na ich manipulację .

Dorkas, to co mówisz poniekąd zestawiłem w osobnym wątku.
Link do wątku: https://swiadkowiejehowywpolsce.org/psychomanipulacja/jak-obecnie-korporacja-straznica-przejmuje-majatek-ludzi-por-do-lat-70-tych/msg90506/#msg90506

Asturia, w manipulacji mało komu jednoznacznie udowodnisz niezbicie jednym argumentem, że kłamał. Ktoś kto chce manipulować bezpośrednio nigdy nie powie daj mi pieniądze. Nawet jeden z członków ciała Kierowniczego jak żebrał o kasę tak się nie wyraził. Na tym polega manipulacja, żeby gdy jest się przyłapanym móc powiedzieć "ja nigdy tego nie powiedziałem". Trzeba łączyć fakty które pokażą cały obraz. I sądzę, że naszym celem jest wykazanie co składa się na taką manipulację i obnażenie systemu. I tak, oczywiście masz rację są lepsze źródła...

Mówisz:
Cytuj
najlepiej pokazać im co było powodem, że ci bracia nagle decydowali się posprzedawać swoje domy

...jednak właśnie ta Służba Królestwa po angielsku jest dowodem na to że Korporacja zachęcała do sprzedawania swojego mienia i pójścia w teren. Ta Służba jest odniesieniem do filmu który będzie puszczany na kongresach 2017 gdzie z ludzi którzy zrobili tak jak Strażnica chciała robi się wariatów.

"Sprawozdania donoszą o braciach sprzedających swoje domy i posiadłości, oraz o tym, że planują resztę swoich dni w tym starym systemie, spędzić w służbie pionierskiej. Z pewnością jest to najwspanialsza droga do spędzenia krótkiego pozostałego czasu zanim ten niegodziwy system się zakończy - 1Jana 2:17"

« Ostatnia zmiana: 08 Czerwiec, 2017, 02:17 wysłana przez CEGŁA »
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #183 dnia: 08 Czerwiec, 2017, 08:02 »
Cegła !! rewelacja , właśnie  o to mi chodziło , pokazać manipulację , pokazać , że to nie jest wina szeregowych świadków ,
pokazać , że do tej pory używają tej samej techniki manipulacji.

Moja przygoda ze strażnicą zaczęła się zaledwie 6 lat po roku 75 a już niewiele słyszałam o nim , słyszałam tylko o tych co służyli Bogu z samolubnych pobudek i DLATEGO odeszli >:(.
Dziś 33 lata później mówią tak o mnie , a ponieważ sprawa dotyczy mnie wiem co jest przyczyną  mojego odejścia, wiem co czułam i czuję .
Znam swoje pobudki dlatego ich dzisiejsza manipulacja  w stylu" siostro  Dorkas  proś Jehowę by pomógł Tobie zapanować nad swoim sercem" nie działa.
Pamiętam uczucie kiedy przeczytałam Kryzys sumienia , kiedy zrozumiałam jak bardzo kłamali o "odstępcach"
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline Asturia

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #184 dnia: 08 Czerwiec, 2017, 08:16 »
Dorkas, Cegła ja w 100% zgadzam się z wami, nikt z nas tu nie ma wątpliwości w jakim celu CK w artykule napisał o braciach sprzedających swój majątek, my odczuwamy manipulację od 1000 km., raczej próbowałem na ten temat patrzeć oczami fanatycznie nastawionych braci, którzy instynktownie bronią CK niezależnie od sytuacji czy posiadanych dowodów, chodziło mi o to, że w rozmowie z takimi trzeba postarać się o dodatkowe materiały z tamtych czasów, gdzie ich niewolnik bardziej obarcza się tym, że popchnął naiwnych braci do drastycznych kroków, dla mnie osobiście ten artykuł ze służby ma wielkie znaczenie w demaskowaniu manipulacji niewolnika, ale w rozmowie z ''betonami'' warto korzystać z materiałów gdzie ich niewolnik bardziej się ośmiesza kierując uwagę braci na 75 rok jako daty początku nowego tysiąclecia gdzie ludzie będą wyzwoleni za sprawą Boga


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #185 dnia: 08 Czerwiec, 2017, 11:05 »
Wczytałem się w wątek ,,Pojedynek z Robbo1" i myślę że warto za pomocą ulotki wysadzić fundament organizacji.

M zrobił tam wyliczankę na podstawie literatury:  (Podliczmy jeszcze raz od rozpoczęcia panowania Belszaccara: 539 n.e. + 17 + 1 + 4 + 2 + 43 - 19 = 587 n.e..)

Warto dołożyć ten temat do ulotki bo jest bezdyskusyjny i najważniejszy:  TO JEST FUNDAMENT POD NIERZĄDNICĄ !!!

Na stronie pięknie bym wsadził skany 539 n.e. + 17 (skan literatury) + 1 (skan literatury) ..... = 587 n.e.  (skany z książek świeckich historyków)

I wyliczyć datę według ich receptury która nie będzie rokiem 1914 !!!


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #186 dnia: 08 Czerwiec, 2017, 13:45 »
Kolejna aktualizacja w kwestiach organizacyjnych:

1. Nasze zgłoszenie zgromadzenia publicznego zostało zatwierdzone

Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej m. st. Warszawy można już zobaczyć nasz wpis do rejestru zgromadzeń publicznych (zrzut poniżej). Tym samym mamy już oficjalne potwierdzenie, że akcja może się odbyć.




2. Każdy uczestnik akcji otrzyma specjalną przypinkę okolicznościową

Przypinki dzisiaj do nas przyszły i prezentują się bardzo ładnie (są podobne do tych, które były rozdawane podczas marcowej manifestacji). Każdy będzie mógł otrzymać takową na miejscu i powinien ją nosić, bo w ten sposób będziemy mogli łatwo zidentyfikować uczestników akcji.



Offline Iza

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #187 dnia: 08 Czerwiec, 2017, 15:00 »
Przecudownie, serce się raduje  ;D
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline CEGŁA

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #188 dnia: 08 Czerwiec, 2017, 15:47 »
Czadersko, kupa dobrej legalnej roboty :D

Kierownictwo z Nadarzyna chyba nie przemyślało tak zorganizowanej akcji.
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Dietrich

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #189 dnia: 08 Czerwiec, 2017, 17:10 »
Czadersko, kupa dobrej legalnej roboty :D

Kierownictwo z Nadarzyna chyba nie przemyślało tak zorganizowanej akcji.

 ;D Ciekawe, czy zmienią termin kongresu  ;D


Offline Estera

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #190 dnia: 08 Czerwiec, 2017, 20:24 »
;D Ciekawe, czy zmienią termin kongresu  ;D
   Raczej mało prawdopodobne.
   Słyszałeś, jak się przechwalali, jak wcześnie zaczynają przygotowania do następnych zgromadzeń.
   18 miesięcy to trwa.
   To nie zebrania we Wrocławiu, że szybko przełożyli przed manifestacją i uciekli.
« Ostatnia zmiana: 08 Czerwiec, 2017, 20:48 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Overthinker

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #191 dnia: 08 Czerwiec, 2017, 20:49 »
Jeszcze jakieś antyświadkowskie plakietki na kongres i możemy wtopić się w tłum. Niedowidzące babcie nie zauważą przekreślenia loga jw.org :)

Świetna robota!
- Dzień dobry, czy przypadkiem nie jest Pani oszustką?
- Ależ skąd! - powiedziała Strażnica.
Podczas gdy ona jest.


Offline listonosz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 281
  • Polubień: 3498
  • Der bestirnte Himmel über mir...
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #192 dnia: 08 Czerwiec, 2017, 20:57 »
Z pewnoscia w zborach  beda ostrzegali przed propaganda odstepcow .
Moze nawet zostanie wykorzystany pomysl pewnego brata wynalazcy ?

;D


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #193 dnia: 08 Czerwiec, 2017, 22:28 »
Przypomniało mi się że około 20 lat temu we Wrocławiu w zborze Grabiszynek udało się dzięki gruntownej analizie roku 1914 rozbić zbór. Dokładnie nie wiem ile osób odeszło od zboru ale kilkanaście na pewno.
Po jakimś czasie w Skarbimierzu byłem świadkiem dramatycznego spektaklu na scenie gdzie to jedna siostra kajała się w popiele że dała się zwieść itp. i teraz wróciła do Jehowy. Wyglądała ta siostra na mocno poturbowaną psychicznie osobę. Być może silny Ostracyzm wykoleił jej mózg że zdecydowała się wrócić.

Podsumowując:   Skoro na małej grupie w dawnych czasach kiedy internet raczkował udało się dokonać dzieła spustoszenia rokiem 1914 to co możemy osiągnąć dzisiaj?                   

-5% w roczniku 2018?


Offline Salome

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #194 dnia: 08 Czerwiec, 2017, 23:49 »
Na świeżo. Kongres 28 maja br. Sacramento, California. Ex-siostra wystąpiła z tym afiszem podczas końcowego wykładu niedzielnego, tuż przed nosem mówcy-członka Ciała Kierowniczego. Po tym zajściu ona oraz jej towarzysz, który to nagrywał, zostali otoczeni przez ponad dziesięciu porządkowych i wyprowadzeni z sektora. 
(ten i inne niezłe posty można zobaczyć na FB u SUPERODSTĘPCY, który się nazywa Zeb Freestone)


     
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann