Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam wszystkich. Mam kilka ważnych pytań.  (Przeczytany 2092 razy)

Offline pytający

Witam wszystkich. Mam kilka ważnych pytań.
« dnia: 05 Maj, 2017, 20:28 »
Witam wszystkich szanownych użytkowników , mam kilka pytań związanych ze świadkami Jehowy , więc pozwoliłem się tutaj zarejestrować. ;-)


Offline Roszada

Odp: Witam wszystkich. Mam kilka ważnych pytań.
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Maj, 2017, 20:33 »
Witojcie i pytojcie. :)


Offline listonosz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 281
  • Polubień: 3498
  • Der bestirnte Himmel über mir...
Odp: Witam wszystkich. Mam kilka ważnych pytań.
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Maj, 2017, 20:34 »
 Pytaj , chetnie odpowiemy .  A w ogole to witaj  na Forum . Moze cos o sobie napiszesz ?


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Witam wszystkich. Mam kilka ważnych pytań.
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Maj, 2017, 20:36 »
Cześć! Pytajże :)


Offline HARNAŚ

Odp: Witam wszystkich. Mam kilka ważnych pytań.
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Maj, 2017, 20:37 »
A wiesz co ma pytanie na końcu?
Znak zapytania.
A jak odwrócisz znak zapytania to co widzisz?
Haczyk.
Zatem uważaj żebyś się na niego nie złapał , bo to może zmienić całe Twoje życie. Jesteś gotowy? to dawaj pierwsze. :)


Offline A

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 258
  • Polubień: 1163
  • Nikt nie lubi, kiedy jego świat rozsypuje się.
Odp: Witam wszystkich. Mam kilka ważnych pytań.
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Maj, 2017, 20:41 »
Hey.
...


Offline Overthinker

Odp: Witam wszystkich. Mam kilka ważnych pytań.
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Maj, 2017, 20:46 »
Przypomniały mi się dwa pierwsze akapity z książki Czego naprawdę uczy Biblia.

Cytuj
1, 2. Dlaczego warto zadawać pytania?
CZY zauważyłeś, jak dziecko zadaje pytania? Często zaczyna to robić, gdy tylko nauczy się mówić. Wpatruje się w ciebie szeroko otwartymi oczami i pyta: „Czemu niebo jest niebieskie? Dlaczego gwiazdy świecą? Skąd ptaki umieją śpiewać?” Próbujesz jakoś odpowiedzieć, ale nie zawsze jest to łatwe. Nawet najlepsza odpowiedź wywołuje następne pytanie: „A dlaczego?”

2 Nie tylko dzieci zadają pytania. Dorastamy i nie przestajemy pytać. Robimy to, żeby znaleźć drogę, uniknąć niebezpieczeństwa albo po prostu zaspokoić ciekawość. Niestety, sporo ludzi z czasem rezygnuje ze stawiania pytań, zwłaszcza tych najważniejszych. A przynajmniej nie stara się poznać na nie odpowiedzi.

Pytaj jak to małe dziecko!  ;)

Tylko krowy i zabetonowani Świadkowie Jehowy nie pytają.
- Dzień dobry, czy przypadkiem nie jest Pani oszustką?
- Ależ skąd! - powiedziała Strażnica.
Podczas gdy ona jest.


Offline Andrzej

Odp: Witam wszystkich. Mam kilka ważnych pytań.
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Maj, 2017, 19:13 »
Witaj.
To jest forum o świadkach, więc pierwsza lekcja.

CZY zauważyłeś, jak dziecko zadaje pytania? Często zaczyna to robić, gdy tylko nauczy się mówić. Wpatruje się w ciebie szeroko otwartymi oczami i pyta: „Czemu niebo jest niebieskie? Dlaczego gwiazdy świecą? Skąd ptaki umieją śpiewać?” Próbujesz jakoś odpowiedzieć, ale nie zawsze jest to łatwe. Nawet najlepsza odpowiedź wywołuje następne pytanie: „A dlaczego?”
2 Nie tylko dzieci zadają pytania. Dorastamy i nie przestajemy pytać. Robimy to, żeby znaleźć drogę, uniknąć niebezpieczeństwa albo po prostu zaspokoić ciekawość. Niestety, sporo ludzi z czasem rezygnuje ze stawiania pytań, zwłaszcza tych najważniejszych. A przynajmniej nie stara się poznać na nie odpowiedzi.

Dlaczego warto zadawać pytania?