Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Powitanie  (Przeczytany 5796 razy)

Offline Martin

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #15 dnia: 02 Kwiecień, 2017, 22:16 »
Witaj! :)
"Religia to głupie odpowiedzi na głupie pytania."


Offline Lechita

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #16 dnia: 02 Kwiecień, 2017, 22:56 »
Witam Cię radośnie Małami.   
Jak już będziesz gotowa to pisz, a póki co w miarę możliwości zapraszam do brania udziału w dyskusjach.

Serdecznie pozdrawiam - Lechita  :)
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Exodus

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #17 dnia: 02 Kwiecień, 2017, 23:02 »
Nic na siłę.  :)
Tu nikt nie Molestuje  ;)

A teraz i ja witam Cię ! Ciepło i serdecznie ! Jak wszyscy.


Offline mobydick

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #18 dnia: 03 Kwiecień, 2017, 22:40 »
Zobaczy,zechce,napisze.Ale ogólnie,Malami,Witaj.I dziel się info.
Wolność jakże jesteś mi droga.


Offline viola

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #19 dnia: 04 Kwiecień, 2017, 18:39 »
czesc mala :) ;)


Offline Anna

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #20 dnia: 24 Kwiecień, 2017, 23:28 »
Witam wszystkich...spotkalam sj.ale zanim chcialam studiowac z nimi zaczelam szukac w internecie na temat organizacji i znalazlam was....


Offline M

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #21 dnia: 25 Kwiecień, 2017, 08:44 »
Witam wszystkich...spotkalam sj.ale zanim chcialam studiowac z nimi zaczelam szukac w internecie na temat organizacji i znalazlam was....

Witaj Anno, świetnie, że tu trafiłaś tak szybko i że wykazałaś się rozsądkiem szukają informacji na temat ŚJ zanim pozwoliłaś im siebie uczyć. Na forum znajdziesz mnóstwo informacji na temat tego jak ta organizacja działa. Poza tym jest sporo innych stron o tej tematyce na których są artykuły, felietony i materiały, które pomogą Ci podjąć decyzję co dalej z tym zrobić. Osobiście polecam zacząć od: www.przerywamymilczenie.pl, jest tam też sekcja z linkami do innych stron.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #22 dnia: 25 Kwiecień, 2017, 08:57 »
Witam wszystkich...spotkalam sj.ale zanim chcialam studiowac z nimi zaczelam szukac w internecie na temat organizacji i znalazlam was....

  Witaj, z wyborem takiej ważnej decyzji jak przynależność do kogoś - czegoś nie ma co się śpieszyć, trzeba poznać wszystkie za i przeciw.
To jak z kredytem hipotecznym, który się bierze na długo bądź na całe życie. Nikt nie idzie do pierwszego banku i nie wierzy ślepo pani z okienka, która zachwala swoją ofertę pod niebiosa. Zasięga się języka, analizuje aby być świadomym i nie wdepnąć w jakieś g... :)
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline bruce lee

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 76
  • Polubień: 220
  • "Deska nie oddaje ciosów".
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #23 dnia: 25 Kwiecień, 2017, 09:14 »
  Witaj, z wyborem takiej ważnej decyzji jak przynależność do kogoś - czegoś nie ma co się śpieszyć, trzeba poznać wszystkie za i przeciw.
To jak z kredytem hipotecznym, który się bierze na długo bądź na całe życie. Nikt nie idzie do pierwszego banku i nie wierzy ślepo pani z okienka, która zachwala swoją ofertę pod niebiosa. Zasięga się języka, analizuje aby być świadomym i nie wdepnąć w jakieś g... :)
Witam.Pierwszy raz sie z tobą nie zgodzę.
Uważam ze prawie kazdy z nad komuś ślepo zawierzył.
"Zawsze bądź sobą, wyrażaj siebie, miej wiarę w siebie,nie poszukuj ludzi sukcesu po to aby stać się kopia ich osobowości".


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #24 dnia: 25 Kwiecień, 2017, 09:42 »
Witam.Pierwszy raz sie z tobą nie zgodzę.
Uważam ze prawie kazdy z nad komuś ślepo zawierzył.

 Jak śmiałeś, no jak śmiałeś się nie zgodzić?  >:(  ;D
Kiedyś musi być ten pierwszy raz. :P

A tak poważnie, jak się raz poszło w ciemno i później bolało, to nie ma co dramatyzować. Trzeba wstać z kolan, poprawić koronę i zap...dalej. :D A przykre doświadczenie, potraktować jako lekcję, nauczkę na przyszłość.

Bardzo wiele osób ( nie tylko tu na forum) winę za przykrości związane z organizacją zrzucają właśnie na nich. Dlaczego? Zwyczajnie trudno się przyznać do własnego błędu, jeden pan powiedział, że jest mu wstyd, że dał się tak omamić. On poważny człowiek, realista a taka wtopa.
Długo go przekonywałam, że to żaden wstyd, wstydem jest wiedzieć, mieć świadomość i dalej w tym tkwić. A odpychanie od siebie faktu, że mamy w tym swój udział, że też przyłożyliśmy do tego swoje trzy groszem, nie prowadzi do niczego dobrego.Kręcimy się w kółko jak pies za własnym ogonem.
Rachunki zaczynamy od siebie, od swojego sumienia, nie od cudzego czy cudzych. Świadomość błędu, pomyłek pozwala nam budować nowe i na pewno spokojniejsze życie , choć początkowo wydaje się to bardzo trudne.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline bruce lee

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 76
  • Polubień: 220
  • "Deska nie oddaje ciosów".
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #25 dnia: 25 Kwiecień, 2017, 11:09 »
Zgadzam sie :) Jesli chodzi o osoby dorosłe swiadome
"Zawsze bądź sobą, wyrażaj siebie, miej wiarę w siebie,nie poszukuj ludzi sukcesu po to aby stać się kopia ich osobowości".


Offline Anna

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #26 dnia: 25 Kwiecień, 2017, 19:35 »
Witam wszystkich.....mialam to szczescie ze nigdy nie bylam sj.jedynie od roku mam z nimi kontakt...przychodza zadko bo niestety czesto wyjezdzam taka mam prace...pewnego dnia wieczorem usiadlam przed internetem i zaczelam czytac na temat sj...szkoda mi ludzi mlodych pewnie czekajac na raj duzo ich w zyciu ominie...jak wykrztalcenie co sobie bardzo cenie...duzo jest ludzi madrych i dobrych szkoda mi ich bardzo...szkoda ze zanim w to wchodza nie sprawdzaja wiedzy...Pozdrawiam serdecznie.


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #27 dnia: 25 Kwiecień, 2017, 20:39 »
Cześć :)


Offline pies berneński

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #28 dnia: 02 Maj, 2017, 07:45 »
Witaj Anna ratowniku medyczny  :D

.jak wykrztalcenie co sobie bardzo cenie...

Jak to powiedział Pan Jezus:
(21): Albowiem gdzie jest skarb twój, tam jest i serce twoje. [Biblia Jakuba Wujka, Mt 6]  ;)
« Ostatnia zmiana: 02 Maj, 2017, 07:46 wysłana przez pies berneński »
Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić.