Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czego naprawdę uczy Biblia? Rozdz. 1. s. 8-17.  (Przeczytany 1248 razy)

Offline ihtis

Czego naprawdę uczy Biblia? Rozdz. 1. s. 8-17.
« dnia: 22 Kwiecień, 2017, 14:41 »
Witajcie,

wiem, że to nie nowy temat. Książka żółta przejawia się to tu to tam.
Pomysł tego wątku i może później kolejnych jest następujący. Może ktoś z Was prowadzi z zainteresowanym studium, lub był na studium jako zainteresowany, i jest już po pierwszym rozdziale.
Może chcielibyście podzielić się swoimi wrażeniami ze studium pierwszego rozdziału, jak było??? (śmiesznie, żałośnie, itd).
Może macie swoje dobre wersety, lub argumenty, pozwalające zakłopotać ŚJ w tym rozdziale. Może jakieś ciekawe antyargumenty....
Ja za tydzień mam spotkanie, i się przygotowuję. Nie chce robić waliki na wersety, ale mądrze porozmawiać.
Może i tutaj będą zainteresowani, by rozkminić ten rozdział. A póżniej inne.
Proszę jedynie nie wklejać linków do P. Bednarskiego, i innych gotowców. One są dobre, a ja liczyłbym tu na bardziej własne spostrzeżenia i propozycje rozmowy, refleksji. Niech nikt nie czuje się przymuszony ani wykluczony. A tym co świeżo opuścili szeregi SJ polecam raczej czytanie dobrej literatury o Panu Bogu :) Niemniej każdy jest zaproszony, jeśli ma ochotę coś napisać.
« Ostatnia zmiana: 22 Kwiecień, 2017, 14:44 wysłana przez ihtis »


Offline Roszada

Odp: Czego naprawdę uczy Biblia? Rozdz. 1. s. 8-17.
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Kwiecień, 2017, 14:50 »
Cytuj
Proszę jedynie nie wklejać linków do P. Bednarskiego
Nie mam żadnych linków na interesujący Cię temat. ;D
Nie przesadzaj więc z reklamą. ;)


Offline Aniaania

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 41
  • Polubień: 49
  • Zona Nadzorcy Obwodu
Odp: Czego naprawdę uczy Biblia? Rozdz. 1. s. 8-17.
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Lipiec, 2017, 13:54 »
Studiujesz jeszcze te ksiazke?