Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: List do starszych w USA - transmisje w Salach Królestwa  (Przeczytany 3315 razy)

KaiserSoze

  • Gość
List do starszych w USA - transmisje w Salach Królestwa
« dnia: 15 Kwiecień, 2017, 09:42 »
mav: Post został usunięty z powodu roszczeń z tytułu praw autorskich zgłoszonych przez KaiseraSoze.

Omawiane listy są dostępne pod adresami:
https://wtsarchive.com/letter/20170302-e_broadcast-events-held-in-kingdom-halls
https://wtsarchive.com/letter/2017-03-03_kingdom-hall-broadcast-readiness-survey
« Ostatnia zmiana: 25 Sierpień, 2019, 09:28 wysłana przez mav »


Offline Martin

Odp: List do starszych w USA - transmisje w Salach Królestwa
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Kwiecień, 2017, 09:51 »
"Koordynator transmisji" - po prostu piękny termin, Orwell w pełnej krasie. :D "Bracie Koordynatorze Transmisji, czy mogę wcisnąć play?" ;D Co będzie następne? Koordynator Wydawania Papieru Toaletowego, oczywiście zatwierdzony przez BO?  :D
"Religia to głupie odpowiedzi na głupie pytania."


Offline Estera

Odp: List do starszych w USA - transmisje w Salach Królestwa
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Kwiecień, 2017, 09:59 »
"Koordynator transmisji" - po prostu piękny termin, Orwell w pełnej krasie. :D "Bracie Koordynatorze Transmisji, czy mogę wcisnąć play?" ;D Co będzie następne? Koordynator Wydawania Papieru Toaletowego, oczywiście zatwierdzony przez BO?  :D
   Nauczymy się tu szybko dobrego poczucia humoru.
   Z tymi ich zamianowaniami.
   Pomysłowy jesteś, Martinie.
    :) :) :) :) :)
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Fantom

Odp: List do starszych w USA - transmisje w Salach Królestwa
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Kwiecień, 2017, 10:54 »
 ;)
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Michu72

Odp: List do starszych w USA - transmisje w Salach Królestwa
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Kwiecień, 2017, 10:57 »
"Koordynator transmisji" - po prostu piękny termin, Orwell w pełnej krasie. :D "Bracie Koordynatorze Transmisji, czy mogę wcisnąć play?" ;D Co będzie następne? Koordynator Wydawania Papieru Toaletowego, oczywiście zatwierdzony przez BO?  :D
No padłem  ;D  ;D  ;D Faktycznie,za jakiś czas bedą w zborach sami koordynatorzy od róznego rodzaju spraw a braciaki beda zadowoleni bo to kolejny przywilej  :D


Offline Roszada

Odp: List do starszych w USA - transmisje w Salach Królestwa
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Kwiecień, 2017, 10:58 »
Matko jedyna, toć "sale królestwa" w "sale kinowe" się zmieniają na naszych oczach.
Czas wprowadzić opłaty za bilety. :)
Bez kosztów się nie obejdzie, jak zwykle. ;)

Po co studiować książki, można oglądnąć filmik "7 Wspaniałych" w odcinkach. :-\
Remake. :)


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: List do starszych w USA - transmisje w Salach Królestwa
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Kwiecień, 2017, 13:43 »
Aktualnie jest funkcja Koordynatora odśnieżania Sal Królestwa  :)

To nie jest żart ??? !!!

Obstawiam że będą trudności w obsadzeniu w każdym zborze należycie stanowiska.

Dana osoba musi być 100% LOJALNA + obcykana technicznie żeby wszystko działało sprawnie.

To nie idzie często w parze :D   Super się zapowiada, prawo będzie nagminnie łamane a potem będą lecieć z przywileju za powierzenie adresu IP niezamianowanemu osobnikowi.



Offline Brat Jaracz

Odp: List do starszych w USA - transmisje w Salach Królestwa
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Kwiecień, 2017, 20:25 »
"Każdy z nas może dzielić się radością wynikającą z dobrowolnych datków".

Himalaje manipulacji, a niby proste zdanie... Nie dość, że szantażem psychologicznym wymuszają poczucie winy (jak można nie być wdzięcznym organizacji?), to jeszcze uciążliwość, która drenuje kieszenie, określają mianem radości... Typowo orwellowska trawestacja. Współczuję ludziom, którzy odbierają taki przekaz dosłownie, bez żadnego filtra.
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą"
"Strażnica", 15.09.1989


Offline ZłoteDziecko

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 158
  • Polubień: 640
  • "Jestem wierzący, wierzę w siebie"
Odp: List do starszych w USA - transmisje w Salach Królestwa
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Kwiecień, 2017, 21:48 »
Druga rzecz - Koordynatora ma wybrać zbór a nie grono starszych. Podobnie przy przeprowadzce to zbór ma wybrać nowego Koordynatora. Ciekawe czy napisano to przez pomyłkę, bo chodziło o starszych, czy z premedytacją utożsamiają grono starszych ze zborem. Piszę to, bo nie wydaje mi się, by jakikolwiek cały zbór uczestniczył w wybieraniu Koordynatora.

Wydaje się niewiarygodne, aby to zbór miał wybierać członka zboru do jakiegokolwiek zadania. Na 100% chodzi o grono starszych.

Jako, że jeszcze nie tak dawno sam należałem do takiego grona, jestem pewien, że nowe zadanie będzie dodatkowym ciężarem, z którego każdy będzie chciał się jakoś wymigać. Grona starszych, nawet liczne, są już tak dociążone tymi wszystkimi zadaniami technicznymi, że naprawdę niektórym się odechciewa. Jeszcze kilka takich stanowisk "koordynatorów" powstanie, to niedługo nie będzie komu tego wszystkiego dźwigać.

« Ostatnia zmiana: 16 Kwiecień, 2017, 21:58 wysłana przez ZłoteDziecko »
Panie Boże daj mi nowy software..