Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Jehowa wynalazcą radia!  (Przeczytany 5182 razy)

Offline Roszada

Odp: Jehowa wynalazcą radia!
« Odpowiedź #15 dnia: 25 Kwiecień, 2017, 09:37 »
Napisałem to, co napisał Ray Franz.
Pisał, że Jonsson, starszy zboru ze Skandynawii, przesłał im list o chronologii i zajęli się tym. Nawet opublikowano rozdział w jednej z książek z 1980 czy 1981 r., co opublikowano po polsku z opóźnieniem w Strażnicy.
Tak też powstają nowe światła.
Jak przeczytają mój art. to też skorygują:

Czy Towarzystwo Strażnica wkrótce zmieni datę zmartwychwstania klasy niebiańskiej?


http://www.piotrandryszczak.pl/polemika2a/czy-towarzystwo-straznica-wkrotce-zmieni-date-zmartwychwstania-klasy-niebianskiej.html


yanco

  • Gość
Odp: Jehowa wynalazcą radia!
« Odpowiedź #16 dnia: 25 Kwiecień, 2017, 09:52 »
Napisałem to, co napisał Ray Franz.
Pisał, że Jonsson, starszy zboru ze Skandynawii, przesłał im list o chronologii i zajęli się tym. Nawet opublikowano rozdział w jednej z książek z 1980 czy 1981 r., co opublikowano po polsku z opóźnieniem w Strażnicy.
Tak też powstają nowe światła.
Jak przeczytają mój art. to też skorygują:

Czy Towarzystwo Strażnica wkrótce zmieni datę zmartwychwstania klasy niebiańskiej?


http://www.piotrandryszczak.pl/polemika2a/czy-towarzystwo-straznica-wkrotce-zmieni-date-zmartwychwstania-klasy-niebianskiej.html

Mówisz, że słuchają głosu ludu? No może troszeczkę. Ale dlaczego te nauki takie jakieś odstające od podstawy od pisma. No ale to wątek o radiu.
Ale co do Twojego artykułu i nowym świetle. To wysłałeś im ten artykuł? Wyślij może opublikują w Strażnicy i będzie splendor spadnie na Ciebie . Ale dasz radę udźwigniesz :)


Offline Roszada

Odp: Jehowa wynalazcą radia!
« Odpowiedź #17 dnia: 25 Kwiecień, 2017, 10:00 »
Oni już przy tak wielu zmianach nauk nie panują i jak im ktoś pokornie wytknie to zmienią.
Jak wytknęliśmy im błędy w Prowadzeniu rozmów... z 1991 to w 2001 pozmieniali.
Pewnie jakiś starszy napisał do nich. Popatrzyli, podumali i pozmieniali.


Offline dziewiatka

Odp: Jehowa wynalazcą radia!
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Kwiecień, 2017, 04:55 »
Jak te pomysły natchnione poczną się rodzić w szybszym tempie to CK nie zdąży instrukcji pisać.