Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: ŚJ-próba blokowania sledztwa w UK  (Przeczytany 3939 razy)

Offline Fantom

ŚJ-próba blokowania sledztwa w UK
« dnia: 12 Kwiecień, 2017, 09:40 »
ŚJ w UK,a konkretnie w Manchesterze,starali się zablokować śledztwo w sprawie naduzyć seksualnych w ich Organizacji Charytatywnej(ŚJ).Próbowali podnośić argument,że wygląda to na dyskryminację religijną.
 Trwają przepychanki.Sprawa jest w toku.Sąd nie chce odpuścić.

https://www.theguardian.com/world/2017/apr/04/jehovahs-witnesses-congregations-efforts-to-block-inquiry-squashed
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Startek

Odp: ŚJ-próba blokowania sledztwa w UK
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Kwiecień, 2017, 14:07 »
Miejmy nadzieję że i UK dobiorą się WTSowi do tyłka . Czy to już zaczyna się wielki ucisk dla organizacji . Może trzeba już im puszczać filmiki jak zbudować schron .


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: ŚJ-próba blokowania sledztwa w UK
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Kwiecień, 2017, 15:24 »
Miejmy nadzieję że i UK dobiorą się WTSowi do tyłka . Czy to już zaczyna się wielki ucisk dla organizacji . Może trzeba już im puszczać filmiki jak zbudować schron .
Wielki ucisk DOLARÓW WTS JUŻ NASTAŁ a to boli bezduszne istoty bardziej niż ucisk za ja..a  8-)


Offline Estera

Odp: ŚJ-próba blokowania sledztwa w UK
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Kwiecień, 2017, 15:34 »
Wielki ucisk DOLARÓW WTS JUŻ NASTAŁ a to boli bezduszne istoty bardziej niż ucisk za ja..a  8-)
  Trochę ciasno się WTS-owi robi, w niektórych rejonach świata.
  Wszędzie zaczynają ich "przypiekać".
  Zapominają o tak szumnie głoszonej zasadzie.
  Że prędzej czy później, przyjdzie ponieść konsekwencje swoich czynów.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Brat Jaracz

Odp: ŚJ-próba blokowania sledztwa w UK
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Kwiecień, 2017, 13:11 »
Czy to już zaczyna się wielki ucisk dla organizacji . Może trzeba już im puszczać filmiki jak zbudować schron .
Pisałem o tym wcześniej: niepotrzebnie tracą energię na kopanie się z koniem, czyli pisanie listów do Putina. Ta sprawa już i tak jest raczej na pewno przegrana, a poza tym Rosja to stan umysłu. Ja miejscu centrali bardziej byłbym zaniepokojony "wielkim uciskiem" na Zachodzie, bo tutaj już odpadają pewne argumenty.
Coś mi się zdaje, że niebawem wzrośnie liczba odsłon kultowego już niemal filmu piwnicznego/bunkrowego na "brodkaście" :)
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą"
"Strażnica", 15.09.1989


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: ŚJ-próba blokowania sledztwa w UK
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Kwiecień, 2017, 14:03 »
Pisałem o tym wcześniej: niepotrzebnie tracą energię na kopanie się z koniem, czyli pisanie listów do Putina. Ta sprawa już i tak jest raczej na pewno przegrana, a poza tym Rosja to stan umysłu. Ja miejscu centrali bardziej byłbym zaniepokojony "wielkim uciskiem" na Zachodzie, bo tutaj już odpadają pewne argumenty.
Coś mi się zdaje, że niebawem wzrośnie liczba odsłon kultowego już niemal filmu piwnicznego/bunkrowego na "brodkaście" :)
Mam wyjątkowo sprzeczne uczucia i oczekiwania na KONGRESOWE SUPERPRODUKCJE

Z jednej strony boję się rycia beretów moim bliskim i chciał bym żeby puścili coś o lwie i niedźwiadku + koszyk z truskawkami a z drugiej strony wiem że puszczą znowu jakiś dreszczowiec najeżony psychomanipulacyjnymi wstawkami widocznymi dla nas jak na dłoni a dla aktywnych przeźroczystymi jak woda.



Offline Brat Jaracz

Odp: ŚJ-próba blokowania sledztwa w UK
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Kwiecień, 2017, 20:13 »
Z jednej strony boję się rycia beretów moim bliskim i chciał bym żeby puścili coś o lwie i niedźwiadku + koszyk z truskawkami a z drugiej strony wiem że puszczą znowu jakiś dreszczowiec najeżony psychomanipulacyjnymi wstawkami widocznymi dla nas jak na dłoni a dla aktywnych przeźroczystymi jak woda.
No i efekty tego rycia mogą być zdumiewające dla przeciętnego zjadacza chleba. Na bratnim forum pisałem o pakowaniu plecaków z prowiantem i latarkami na wypadek wielkiego ucisku. Tylko najrozsądniejsze jednostki nie ulegają takiej paranoi. Spodziewam się dawki kolejnych "cennych wskazówek" z gatunku wiersza W. Broniewskiego "Bagnet na broń":

[...]
i pod drzwiami staną, i nocą
kolbami w drzwi załomocą -
ty, ze snu podnosząc skroń,
stań u drzwi.
Bagnet na broń!
Trzeba krwi!


W ostatnim wersie można zmienić na "Żadnej krwi!" :D
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą"
"Strażnica", 15.09.1989


Offline PoProstuJa

Odp: ŚJ-próba blokowania sledztwa w UK
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Kwiecień, 2017, 23:07 »
Pisałem o tym wcześniej: niepotrzebnie tracą energię na kopanie się z koniem, czyli pisanie listów do Putina. Ta sprawa już i tak jest raczej na pewno przegrana, a poza tym Rosja to stan umysłu. Ja miejscu centrali bardziej byłbym zaniepokojony "wielkim uciskiem" na Zachodzie, bo tutaj już odpadają pewne argumenty.
Coś mi się zdaje, że niebawem wzrośnie liczba odsłon kultowego już niemal filmu piwnicznego/bunkrowego na "brodkaście" :)

A moim zdaniem bardzo potrzebnie piszą listy do Putina. Właśnie po to żeby ODWRÓCIĆ uwagę od Zachodu i skandali których są bohaterami!
Pisanie listów do Putina pokazuje również jacy Świadkowie są zjednoczeni ze sobą oraz że Armagedon puka do drzwi - gdyż nastały już wielkie prześladowania Świadków! - oczywiście za niewinność! :)


Offline Startek

Odp: ŚJ-próba blokowania sledztwa w UK
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Kwiecień, 2017, 05:57 »
Jak zabrali się za Australię teraz w UK to zaraz będzie Kanada oni też są podanymi Królowej . 


Offline dziewiatka

Odp: ŚJ-próba blokowania sledztwa w UK
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Kwiecień, 2017, 23:29 »
Każdy musi zapłacić za swoje postępowanie ,jestem zwolennikiem rozliczania organizacji z przestępczej działalności(zatajanie aktów pedofilii). I niech to robią organa państwowe natomiast działalność  Władymira Władymirowicza to przysługa dla kierownictwa świadków.Będą mogli teraz położyć jeszcze większy nacisk na atmosferę zagrożenia ze strony niegodziwca i jego hord.Zostanie podkreślona potrzeba dbałości  o osobiste bezpieczeństwo duchowe w połączeniu z wytrwałością,co będzie wymagało zaparcia  się samego siebie i jest to związane z wysiłkiem ale nagroda będzie wielka.Natomiast siedmiu ogrów będzie leżało na leżaczkach moczyło nóżki w jeziorze nieopodal swojej nowej siedzibyi z zadowoleniem będą obserwować na pozłacanych tablecikach wzrost liczby głosicieli a co za tym idzie strumyk dularów przemieni się w rzekę niczym  amazonka .Niech żyje Putin ,niech żyje ku chwale i pożytkowi organizacji.


Offline 0.00

Odp: ŚJ-próba blokowania sledztwa w UK
« Odpowiedź #10 dnia: 27 Kwiecień, 2017, 08:23 »
Niech nagłaśniają, nagłaśniają, nagłaśniają,  :) Niech wszyscy widzą jakie WTS ma procedury dot. ukrywania i chronienia pedofilów. Niech wszyscy się dowiedzą jak jest naprawdę. Jak łupią swoje owieczki z kasy. Jeśli chodzi o Rosję to bardzo dobrze, że nieruchomości WTS w Rosji zostają im zabrane. Niech każde państwo na świecie przyjrzy się ile milionów dolarów ma WTS w postaci nieruchomości i może pójdą w ślady Rosji. Niech nagłaśniają, nagłaśniają, nagłaśniają,  :D A pieniądze lubią ciszę, a tu ciszy dla WTS nie będzie ;D
« Ostatnia zmiana: 27 Kwiecień, 2017, 08:27 wysłana przez 0.00 »


Offline Startek

Odp: ŚJ-próba blokowania sledztwa w UK
« Odpowiedź #11 dnia: 27 Kwiecień, 2017, 08:29 »
Dziewiątka , może też odnieść odwrotny skutek . Jak  ci nasi bracia nie będą mieli dostępu do literatury i bibli w przekładzie nowego światła , to są większe szanse by mogli się wybudzać . Będą mieli więcej czasu by buszować po stronach internetowych . Jest więcej możliwości by  trafić na strony odstępców .


Offline Trinity

Odp: ŚJ-próba blokowania sledztwa w UK
« Odpowiedź #12 dnia: 27 Kwiecień, 2017, 11:00 »
zaczną spotykaą sie w domu będzie miło, sympatycznie przyjacielsko i jeden z drugim zacznie sie zastanawiać ,ty Sergiej a ze 2 lata temu pisali inaczej pamiętasz? 2 lata mówili że coś tam coś tam'
może być to przed czym bali sie w worwick i czemu zlikwidowali zebrania po domach


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: ŚJ-próba blokowania sledztwa w UK
« Odpowiedź #13 dnia: 27 Kwiecień, 2017, 18:23 »
zaczną spotykaą sie w domu będzie miło, sympatycznie przyjacielsko i jeden z drugim zacznie sie zastanawiać ,ty Sergiej a ze 2 lata temu pisali inaczej pamiętasz? 2 lata mówili że coś tam coś tam'
może być to przed czym bali sie w worwick i czemu zlikwidowali zebrania po domach
obstawiam podobnie


Offline dziewiatka

Odp: ŚJ-próba blokowania sledztwa w UK
« Odpowiedź #14 dnia: 28 Kwiecień, 2017, 05:17 »
Pożyjemy zobaczymy.