Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Pytanie otwarte do administratorów i moderatorów forum  (Przeczytany 3012 razy)

Offline Rybak

Chciałbym się dowiedzieć czy są jakieś ukryte i niedostępne punkty regulaminu tegoż forum. Moje pytanie uzasadniam zawartością tzw cmentarza, gdzie w mojej subiektywnej oczywiście ocenie jakieś 40-50% postów ląduje bezzasadnie.Na marginesie dodam iż właśnie przeczytałem regulamin i nie mogę pojąć dlaczego sporo postów z np działu na wesoło ląduje na śmietniku czyli forumowym cmentarzu.Czuje że ten post też tam wyląduje, no ale regulamin nie obejmuje przecież administracji, w myśl maksymy co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie:)


Offline M

Odp: Pytanie otwarte do administratorów i moderatorów forum
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Marzec, 2017, 00:16 »
Niedostępnych punktów regulaminu nie ma. Piszesz: "w mojej subiektywnej oczywiście ocenie jakieś 40-50% postów ląduje bezzasadnie". Każdy z nas ma swoją, inną, subiektywną ocenę, administracja również. Na cmentarzu lądują posty m.in.:

- obraźliwe, skierowane personalnie przeciw komuś
- prowokujące do kłótni
- nie związane z tematem aktualnie omawianego wątku
- nie pasujące w naszej ocenie do profilu forum
- odpowiadające na powyższe, tj. jeśli ktoś odpisał na post, który trafił na cmentarz jego post prawdopodobnie też tam trafi, bo inaczej pozostałby bez kontekstu

Oczywiście jesteśmy tylko ludźmi i czasem nasza ocena danej sytuacji może być niewłaściwa. Staramy się jak możemy, ale jeśli w czymś konkretnie wg Ciebie nie domagamy to zapraszamy do kontaktu na priv co według Ciebie poleciało bezzasadnie, a postaramy się to wyjaśnić.


Offline wrzesien

Odp: Pytanie otwarte do administratorów i moderatorów forum
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Marzec, 2017, 01:45 »
Piotrze- jeszcze od siebie dodam że za każdą moderacja stoi konkretny moderator. Więc to też nie wygląda tak że decyzja jednego moderatora jest glosowana przez wszystkich tylko jest oceniana subiektywnie przez jednego człowieka na czyjs wniosek-ktos musi zaraportowac zeby moderator sie temu przypatrzyl-pierwsza osoba której coś nie pasuje jest ktos kto to zgłasza. Jestesmy ludźmi więc też mogą być błędy w ocenie. sa tez sytuacje o ktorych nie wiesz, a ktos swoim zachowaniem prowokuje. Jesli twoim zdaniem cos bylo nie tak to daj znac także innym moderatorom.


Offline listonosz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 281
  • Polubień: 3498
  • Der bestirnte Himmel über mir...
Odp: Pytanie otwarte do administratorów i moderatorów forum
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Marzec, 2017, 04:52 »
Moze byloby sensowne , pod kazdym wyrzuconym na cmentarz postem  napisac pare slow wyjasnienia , dlaczego to nastapilo ?


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Pytanie otwarte do administratorów i moderatorów forum
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Marzec, 2017, 08:15 »
Moich postów najwiecej jest na cmentarzu, wiec mam chyba prawo zabrać głos.
KOMPLETNIE mi nie przeszkadza ze moje posty tam trafiają. Co więcej, czasem sie tego domagam. I w 80-90% są tam zasadnie.
😎


Offline Startek

Odp: Pytanie otwarte do administratorów i moderatorów forum
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Marzec, 2017, 08:41 »
Moze byloby sensowne , pod kazdym wyrzuconym na cmentarz postem  napisac pare slow wyjasnienia , dlaczego to nastapilo ?
zgadzam się z tobą listonoszu ,  ostatnio na cmentarz wyleciała dobra kapela , zespół Rainbow i to dwa razy  utwór Wolf to the moon . Czy dlatego że ktoś nie lubi porządnego rocka ?


Offline CzarnySmok

Odp: Pytanie otwarte do administratorów i moderatorów forum
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Marzec, 2017, 08:48 »
Chciałbym się dowiedzieć czy są jakieś ukryte i niedostępne punkty regulaminu tegoż forum. Moje pytanie uzasadniam zawartością tzw cmentarza, gdzie w mojej subiektywnej oczywiście ocenie jakieś 40-50% postów ląduje bezzasadnie.Na marginesie dodam iż właśnie przeczytałem regulamin i nie mogę pojąć dlaczego sporo postów z np działu na wesoło ląduje na śmietniku czyli forumowym cmentarzu.Czuje że ten post też tam wyląduje, no ale regulamin nie obejmuje przecież administracji, w myśl maksymy co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie:)

Punkt 13. rozwiewa Twoje wątpliwości. :)


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Pytanie otwarte do administratorów i moderatorów forum
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Marzec, 2017, 08:49 »
Moze byloby sensowne , pod kazdym wyrzuconym na cmentarz postem  napisac pare slow wyjasnienia , dlaczego to nastapilo ?

  Ja mam inną propozycję, jasno pisać kto na kablował ( zgłosił) na dany post do modera i niech to uzasadni, tak sensownie. :D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline gedeon

Odp: Pytanie otwarte do administratorów i moderatorów forum
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Marzec, 2017, 08:57 »
Niedostępnych punktów regulaminu nie ma. Piszesz: "w mojej subiektywnej oczywiście ocenie jakieś 40-50% postów ląduje bezzasadnie". Każdy z nas ma swoją, inną, subiektywną ocenę, administracja również. Na cmentarzu lądują posty m.in.:

- obraźliwe, skierowane personalnie przeciw komuś
- prowokujące do kłótni
- nie związane z tematem aktualnie omawianego wątku
- nie pasujące w naszej ocenie do profilu forum
- odpowiadające na powyższe, tj. jeśli ktoś odpisał na post, który trafił na cmentarz jego post prawdopodobnie też tam trafi, bo inaczej pozostałby bez kontekstu

Oczywiście jesteśmy tylko ludźmi i czasem nasza ocena danej sytuacji może być niewłaściwa. Staramy się jak możemy, ale jeśli w czymś konkretnie wg Ciebie nie domagamy to zapraszamy do kontaktu na priv co według Ciebie poleciało bezzasadnie, a postaramy się to wyjaśnić.
[/b]

M przedstawił dokładnie wszystkie powody dla których posty trafiają na cmentarz, myśle że dalsza dyskusja na ten temat jest zbędna.
Zakładając to forum w 2015 miałem jeden cel, stworzyć miejsce edukacji i integracji dla osób związanych z WTS, to że forum ma taki poziom zawdzięczamy dokładnej i profesjonalnej moderacji.
Dlatego jak wyjaśnił M posty które nie są związane z tematem lub go zaśmiecają będą usuwane czy to się komuś podoba czy nie.
Proszę szanować pracę moderatorów, bo to jest gwarancja utrzymania forum na wysokim poziomie.


Offline gedeon

Odp: Pytanie otwarte do administratorów i moderatorów forum
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Marzec, 2017, 09:04 »
zgadzam się z tobą listonoszu ,  ostatnio na cmentarz wyleciała dobra kapela , zespół Rainbow i to dwa razy  utwór Wolf to the moon . Czy dlatego że ktoś nie lubi porządnego rocka ?

Proszę abyś nie wysuwał teorii spiskowych, forum nie jest o profilu muzycznym a to że mamy wątek muzyczny i są tam zapodawane fajne kawałki nie znaczy że można go zaśmiecać.

Wielokrotnie o tym pisałem mam pełne zaufanie do Moderatorów, proszę szanować ich pracę.
« Ostatnia zmiana: 28 Marzec, 2017, 09:24 wysłana przez gedeon »


Offline Roszada

Odp: Pytanie otwarte do administratorów i moderatorów forum
« Odpowiedź #10 dnia: 28 Marzec, 2017, 09:56 »
Moich postów najwiecej jest na cmentarzu, wiec mam chyba prawo zabrać głos.
KOMPLETNIE mi nie przeszkadza ze moje posty tam trafiają. Co więcej, czasem sie tego domagam. I w 80-90% są tam zasadnie.
😎
Moje też lądują tam czasem i nie mam pretensji. :-\
Jak człowieka coś rozeźli, to i ponosi, a jak ponosi. to można na cmentarzu wylądować. :)


Offline Startek

Odp: Pytanie otwarte do administratorów i moderatorów forum
« Odpowiedź #11 dnia: 28 Marzec, 2017, 10:13 »
Dzięki Gedeon ,  ja akurat nie wrzucam swoich ulubionych , bo nie potrafię , a po drugie któż by zniósł porządny Nowo Orleański Jazz .


Offline Fantom

Odp: Pytanie otwarte do administratorów i moderatorów forum
« Odpowiedź #12 dnia: 28 Marzec, 2017, 10:34 »
 a dlaczego w dziale ''wolność słowa'' nie ma tej wolności? Moj post o o ustanowieniu święta rocznicy objawień fatimskich został wywalony z tego działu. Nie był personalnym atakiem,prowokacją.To jest temat z życia publicznego,z życia wielu Polaków.
 Czy w tym dziale ''wolność słowa'' nie można poruszać tematów,które mają znaczenie dla milionów Polaków?
Czy chodzi może tylko o to,że wolność słowa jest zakazana jeżeli jest poruszany temat wierzeń katolickich?
Jeżeli w tym dziale wolność słowa ma dotyczyć tylko ŚJ to proszę to wyrażnie określić.
 Ten dział jest wyjątkowy i moim subiektywnym:) zdaniem z tego działu powinne lecieć tematy,które w wyjątkowo rażący sposób naruszają regulamin grupy.Szkoda,że przez subiektywne odczucie:) jednej lub 2 osób pozbawia się wglądu w ten temat dziesiątek innych osób.Wywalanie z byle powodu tematu z tego działu,pokazuje tak naprawdę,że nie ma w nim wolności słowa.Wolność jest cenzurowana.
 Jakoś inny temat niezwiązany z tematykę grupy o płaskiej ziemi mógł sobie bez przeszkód egzystować.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Roszada

Odp: Pytanie otwarte do administratorów i moderatorów forum
« Odpowiedź #13 dnia: 28 Marzec, 2017, 10:47 »
Jak ŚJ pojadą do Fatimy to na pewno napiszemy o tym. ;D
A jak nawet uchwały sejmowej o tym nie ma jeszcze, a tylko ktoś tam bąknął, to o czym tu pisać?
Temat bicie piany? :)


Offline gedeon

Odp: Pytanie otwarte do administratorów i moderatorów forum
« Odpowiedź #14 dnia: 28 Marzec, 2017, 10:55 »
Fantom zdecydowana większość Twoich wklejek nadaje się do kosza i będzie usuwana. Jeżeli tak rozumiesz "wolność słowa" to Twoja sprawa, pamiętaj tylko o jednym jest to forum tematyczne a Ty jak chcesz wrzucać takie tematy to poszukaj forum o takim profilu.