Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 3003 razy)

Offline Noc_spokojna

Odp: Witam
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Marzec, 2017, 10:11 »
Witaj :)
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline sphinxj

  • Zainteresowany
  • Wiadomości: 13
  • Polubień: 66
  • "Czy Bóg stwarzając Wszechświat miał jakiś wybór?"
Odp: Witam
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Marzec, 2017, 14:02 »
Witaj :)

Poopowiadaj nam cokolwiek a będziemy z tego radzi :)

Może coś o imprezach zborowych ? Są tak na grubo jak krążą legendy ?  :P

Na "imprezach" zborowych byłem może 2-3 razy. W zwiąazku z tym, że w moim zborze nie było zbyt wiele młodych ludzi w wieku imprezowym rzadko takowe organizowano. Pamiętam może 2-3 spotkania kiedy to umówiliśmy się na grila, granie w piłkę i wypicie 1 piwa na cztery osoby. Na spotkaniach tych było zawsze 2-3 starszych i tyle samo sług pomocniczych co skutecznie blokowało jakiekolwiek chęci do wiekszego rozluźnienia atmosfery. Ogólnie beton. Raz jeden udało się zaprosić grupę braci do lokalu mojgo ojca. Pretekstem była gra w bilard. Oczywiście spotkanie odbyło się w dniu i godzinach kiedy lokal był nieczynny dla klientów (była to dosyć duża dyskoteka). Przybyli na spotkania bracia byli zszokowani (nigdy wczesniej nie widzieli czegoś takigo z bliska) wystrojem, nagłośnieniem, oświetleniem. Po 3-4 godzinach grania w bilard i wypiciu paru małych piwek na całą 15 osobową grupę zaproponowałem że mogę włączyć trochę muzyki i jak ktoś chce i umie to może potańczyć. Reakcja starszych którzy byli "opiekunami" grupy była natychmiastowa. NIE! Stwierdzili że i tak pozwolili na bardzo wiele przyjedzając a takie miejsce. Teraz patrząc na to z perspektywy czasu uważam że to była dla nich tylko okazja do przeszpiegowania tego miejsca. Pewnie wielu z Was ciśnie się teraz pytanie jak to możliwe, ŚJ i dyskoteka? Opisałem to krótko dziale  BYŁEM ŚWIADKIEM...nasze historie.
   
« Ostatnia zmiana: 20 Marzec, 2017, 14:04 wysłana przez sphinxj »
"Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej." - Albert Einstein