Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Kto będzie na zgromadzeniu w sobotę 1 kwietnia na Ursusie?  (Przeczytany 2137 razy)

Offline 0.00

Tak jak w temacie. Ktoś może będzie na zgromadzeniu w sobotę 1 kwietnia na SZ w Ursusie. Może warto było się poznać, nie być samotnym w otoczeniu fanatyków religijnych. Takie spotkanie 'odstępców' na zgromadzeniu SJ ;D Jak by co zapraszam na priv'a domówimy szczegóły.

P.S. Jeśli ten temat jest w złym wątku to proszę o jego przesunięcie, a jeżeli jest nieodpowiedni to proszę o skasowanie.  :D


Offline M

Odp: Kto będzie na zgromadzeniu w sobotę 1 kwietnia na Ursusie?
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Marzec, 2017, 09:06 »
Pozwoliłem sobie przesunąć wątek do działu "Spotkania i zloty". Jednocześnie przypominam, że jeśli komuś zależy na utrzymaniu konspiracji, to zalecamy ostrożność w kontaktach na żywo z osobami, które dopiero co poznaliśmy na forum. Nie mówię tutaj akurat o autorze wątku, ale może się zdarzyć że nagle wyskoczy nam z chęcią spotkania jakaś zupełnie nowozarejestrowana osoba. Szczególnie w takich przypadkach zalecamy dużą dozę ostrożności :).


Offline bruce lee

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 76
  • Polubień: 220
  • "Deska nie oddaje ciosów".
Odp: Kto będzie na zgromadzeniu w sobotę 1 kwietnia na Ursusie?
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Marzec, 2017, 09:13 »
Fajny pomysł,mi się podoba .My tez mamy w kwietniu ale nie wiem kiedy dokladnie tylko że w Skarbimierzu.Nie zamierzałem jechać,ale jakby tak to może sie skuszę
« Ostatnia zmiana: 13 Marzec, 2017, 09:17 wysłana przez bruce lee »
"Zawsze bądź sobą, wyrażaj siebie, miej wiarę w siebie,nie poszukuj ludzi sukcesu po to aby stać się kopia ich osobowości".


Offline 0.00

Odp: Kto będzie na zgromadzeniu w sobotę 1 kwietnia na Ursusie?
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Marzec, 2017, 09:21 »
M, dziękuje za przesunięcie wątku, nie zauważyłem, że taki jest na tym forum :D, Nie ogarnąłem jeszcze tego forum  :D Co do ostrożności to oczywiście zgadzam się z tym co pisze M. Nie wiadomo kto się czai za drugą stroną ekranu  ;) Może ktoś z Nadarzyna  ;D