Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Najważniejszy dobry Public Relations czyli jw.org w natarciu !!!  (Przeczytany 56748 razy)

Offline Ariana

Odp: Najważniejszy dobry Public Relations czyli jw.org w natarciu !!!
« Odpowiedź #45 dnia: 18 Czerwiec, 2015, 06:41 »
dla  mnie to  są  tak  obrzydliwe  rzeczy  ,  że  aż  trudno  to  skomentować ; jeśli  ci  ludzie  którzy  są  w  organizacji  nie  przejrzą  teraz   na  oczy to  już  chyba nigdy  :'(


Ella .. niestety wiekszosc przecietnych sj nie dowie sie nigdy.. :( Czesc nie korzysta z internetu a Ci, ktorzy korzystaja zazwyczaj boja sie wchodzic na takie strony jak ta....

W Polsce ta 'przemiana korporacyjna' jest chyba jednak jeszcze mniej widoczna....




Offline Ella

Odp: Najważniejszy dobry Public Relations czyli jw.org w natarciu !!!
« Odpowiedź #46 dnia: 18 Czerwiec, 2015, 09:31 »
Tak  , wiem , ale  ktoś  jednak  to  świadomie  kupuje ?  przecież  trzeba nie  mieć mózgu ,żeby  w takim  momencie  nie  załapać  ze  coś  jest nie tak ; wiesz , żeby  ten  napis to  było  np .  " Jehowa"   , to  jeszcze  ,  no ale  ten  org. ... :-\   , czysty  kult  organizacji  ;na  samym  początku  lat  90-  tych   w którejś  publikacji  padło  hasło ,że  szatan  posługuje  się czarnym  kolorem , moze  ktoś  pamięta ?
od  razu  miałam  akcję bo  uwielbiałam  ubierać  się na  czarno -  to  się  dowiedziałam ,że  oddaję  cześć szatanowi ;  idąc tym tokiem myślenia komu  teraz  oddają  cześć  świadkowie  którzy  zakładają  koszulkę  z  takim  napisem ?   :P
"Ateizm  jest  afirmacją  życia , pod  tym względem nie  dorównuje  mu żadna religia "


Offline Safari

Odp: Najważniejszy dobry Public Relations czyli jw.org w natarciu !!!
« Odpowiedź #47 dnia: 18 Czerwiec, 2015, 11:16 »
Mnie się to w głowie nie mieści... dla mnie to bylby wstyd żeby takim samochodem jeździć albo w butach z logo jw org chodzić na zajęcia sportowe... Jak bylam sj, to nawet "słabe" wydawały mi się te breloki do kluczy do samochodu z napisem "Żadnej krwi"... nie wiem, chyba od zawsze nie lubiłam się obnosić w taki sposób z tym w jakiej jestem religii, w co wierzę.
Ja uwierzę, że jest taka "fala" fascynacja logo, jak zobaczę takie gadżeciory u znajomych sj. Jak ktoś wyjmie taki długopis, albo będzie miał koszulkę z takim napisem... na razie widziałam tylko jedno przyduże jak na mój gust logo na pewnej Sali Królestwa...
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline Fantom

Odp: Najważniejszy dobry Public Relations czyli jw.org w natarciu !!!
« Odpowiedź #48 dnia: 19 Czerwiec, 2015, 08:16 »
Logo ma siłe przyciagania. Proponuje krawaty dla głosicieli z logo.Mają torby to czemu nie krawaty?W zasadzie to każdy ŚJ na zebraniu powinien miec niebieski krawat z logo,a siostry chusty na głowie z logo.Bibila NŚ nie srebrna tylko niebieska z dużym logo.Każda sala niebieska, żeby anioł podczas armagedonu czasem nie przegapił małej tabliczki i nie zniszczył sali.
 Zamiast roleksów dla CK zegarek z logo.Zwykli głosiciele promują w terenie logo to tym bardziej CK powinno w swojej tv mieć krawaty i zegarki z logo.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Ariana

Odp: Najważniejszy dobry Public Relations czyli jw.org w natarciu !!!
« Odpowiedź #49 dnia: 19 Czerwiec, 2015, 08:21 »
Logo ma siłe przyciagania. Proponuje krawaty dla głosicieli z logo.Mają torby to czemu nie krawaty?W zasadzie to każdy ŚJ na zebraniu powinien miec niebieski krawat z logo,a siostry chusty na głowie z logo.Bibila NŚ nie srebrna tylko niebieska z dużym logo.Każda sala niebieska, żeby anioł podczas armagedonu czasem nie przegapił małej tabliczki i nie zniszczył sali.
 Zamiast roleksów dla CK zegarek z logo.Zwykli głosiciele promują w terenie logo to tym bardziej CK powinno w swojej tv mieć krawaty i zegarki z logo.


Te paznokcie to tylko tak dla pokazania mozliwosci umieszczania logo... czy tak 'na powaznie'?


Offline Fantom

Odp: Najważniejszy dobry Public Relations czyli jw.org w natarciu !!!
« Odpowiedź #50 dnia: 19 Czerwiec, 2015, 09:00 »
Nie mam pojecia czy to pic-fotomontaż czy prawdziwe.Zapewne są nadgorliwcy,którzy są w stanie wszystko zrobić.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Ella

Odp: Najważniejszy dobry Public Relations czyli jw.org w natarciu !!!
« Odpowiedź #51 dnia: 19 Czerwiec, 2015, 09:25 »
Logo ma siłe przyciagania. Proponuje krawaty dla głosicieli z logo.Mają torby to czemu nie krawaty?W zasadzie to każdy ŚJ na zebraniu powinien miec niebieski krawat z logo,a siostry chusty na głowie z logo.Bibila NŚ nie srebrna tylko niebieska z dużym logo.Każda sala niebieska, żeby anioł podczas armagedonu czasem nie przegapił małej tabliczki i nie zniszczył sali.
 Zamiast roleksów dla CK zegarek z logo.Zwykli głosiciele promują w terenie logo to tym bardziej CK powinno w swojej tv mieć krawaty i zegarki z logo.
   no  z  tymi  paznokciami  to juz  pojechane  po  bandzie ;  na  mój  łeb  to  przywilej  dla  spożywających  :P lub  żon braci strarszych
« Ostatnia zmiana: 19 Czerwiec, 2015, 09:46 wysłana przez Ella »
"Ateizm  jest  afirmacją  życia , pod  tym względem nie  dorównuje  mu żadna religia "


Mario

  • Gość
Odp: Najważniejszy dobry Public Relations czyli jw.org w natarciu !!!
« Odpowiedź #52 dnia: 19 Czerwiec, 2015, 17:19 »


Mario

  • Gość


Offline Ella

Odp: Najważniejszy dobry Public Relations czyli jw.org w natarciu !!!
« Odpowiedź #54 dnia: 19 Czerwiec, 2015, 20:14 »
https://www.youtube.com/watch?v=ItzVX2aEO_o
 
 filmik  z you  tube  już  kiedyś  widziałam  ;  na  marginesie - te  elementy  biżuterii  są beznadziejne . na  moje  oko , oko  producenta  biżuterii można  to  wszystko  o  wiele  ładniej  zrobić , ciekawe  z  czyich  usług  korzystają , bo  fachowości  w  tym  nie  widzę
"Ateizm  jest  afirmacją  życia , pod  tym względem nie  dorównuje  mu żadna religia "


Mario

  • Gość
Odp: Najważniejszy dobry Public Relations czyli jw.org w natarciu !!!
« Odpowiedź #55 dnia: 03 Lipiec, 2015, 21:13 »


Offline Ella

Odp: Najważniejszy dobry Public Relations czyli jw.org w natarciu !!!
« Odpowiedź #56 dnia: 04 Lipiec, 2015, 09:06 »


po  stokroć  " fuj" 
"Ateizm  jest  afirmacją  życia , pod  tym względem nie  dorównuje  mu żadna religia "


Offline Liberal

Odp: Najważniejszy dobry Public Relations czyli jw.org w natarciu !!!
« Odpowiedź #57 dnia: 04 Lipiec, 2015, 13:57 »
O matko bogów!!! To już Świadko-Busy jeżdżą po świecie???
Marek Boczkowski

Viva la Apostasía!


Offline Safari

Odp: Najważniejszy dobry Public Relations czyli jw.org w natarciu !!!
« Odpowiedź #58 dnia: 04 Lipiec, 2015, 14:08 »
 :o
Gdzie moja stara, konserwatywna, antyinternetowa prawda?!

Nie żebym tęskniła ... ;D ;D
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline Roszada

Odp: Najważniejszy dobry Public Relations czyli jw.org w natarciu !!!
« Odpowiedź #59 dnia: 04 Lipiec, 2015, 14:17 »
O matko bogów!!! To już Świadko-Busy jeżdżą po świecie???

Zeświedczeli całkiem. Czy zeświadczeli. :)

Zobaczycie, że za kilka lat będą potępiać ten kult pięciu liter i kropki jw.org.