Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: List o Pamiątce i wykładzie specjalnym  (Przeczytany 5347 razy)

KaiserSoze

  • Gość
List o Pamiątce i wykładzie specjalnym
« dnia: 14 Luty, 2017, 16:05 »
mav: Post został usunięty z powodu roszczeń z tytułu praw autorskich zgłoszonych przez KaiseraSoze.

Omawiany list w jęz. angielskim: https://wtsarchive.com/letter/20170213-e_memorial-and-special-talk
« Ostatnia zmiana: 25 Sierpień, 2019, 09:33 wysłana przez mav »


Offline Salome

Odp: List o Pamiątce i wykładzie specjalnym
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Luty, 2017, 16:33 »
Bardzo jestem ciekaw, kiedy nagrania zupełnie wyprą mówców. Może się okazać, że nastąpi to szybciej niż się spodziewamy!



I będzie obowiązek posiadania w domu zainstalowanego ekranu z przemawiającą całodobowo głową członka CK/Komitetu Nauczania jak w książce "Rok 1984" Georga Orwella. Wtedy już wszędzie człowieka dopadną, trzeba będzie siedzieć we własnym domu w kąciku za winklem, tam gdzie oko Wielkiego Brata nie dosięga. I drony nad domem, żeby sfilmować grzeszne uczynki. :)
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline Aliss

Odp: List o Pamiątce i wykładzie specjalnym
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Luty, 2017, 17:05 »
od 12 lat nikt mnie nie odwiedził.... i chyba nie doczekam się


Gorszyciel

  • Gość
Odp: List o Pamiątce i wykładzie specjalnym
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Luty, 2017, 17:11 »
od 12 lat nikt mnie nie odwiedził.... i chyba nie doczekam się

Jak jesteś jeszcze oficjalnie ŚJ to musisz się gdzieś pod Salą Królestwa zakręcić z papieroskiem np. Od razu Cię odwiedzą :)


Offline chmura

Odp: List o Pamiątce i wykładzie specjalnym
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Luty, 2017, 17:25 »
Dwa lub trzy lata temu siostra z mojego zboru poszła do koordynatora z zapytaniem czy będzie odwiedzal nieczynnych,zależało jej by to zrobił. Odpowiedział ze nie , bo to obowiązek by nieczynni sami się zainteresowali gdzie i kiedy pamiątka. Zbulwersowalo ja to, opowiadała mi o tym z żalem. A czy mnie odwiedzą? Raczej sie na to nie zanosi, byli tylko raz odkąd "zniknelam" . Zapytałam o pedofilie przy moim "niewierzacym" mężu. Od tego czasu nie dzwonią nie pytają nie odwiedzają.
Nareszcie żyję :)


Gorszyciel

  • Gość
Odp: List o Pamiątce i wykładzie specjalnym
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Luty, 2017, 17:34 »
Dwa lub trzy lata temu siostra z mojego zboru poszła do koordynatora z zapytaniem czy będzie odwiedzal nieczynnych,zależało jej by to zrobił. Odpowiedział ze nie , bo to obowiązek by nieczynni sami się zainteresowali gdzie i kiedy pamiątka. Zbulwersowalo ja to, opowiadała mi o tym z żalem. A czy mnie odwiedzą? Raczej sie na to nie zanosi, byli tylko raz odkąd "zniknelam" . Zapytałam o pedofilie przy moim "niewierzacym" mężu. Od tego czasu nie dzwonią nie pytają nie odwiedzają.

A mogli wykluczyć...



Offline chmura

Odp: List o Pamiątce i wykładzie specjalnym
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Luty, 2017, 17:38 »
Mogli wykluczyć. Widać oni jak Stalin ,czasem mają dobre serce i akurat padło na mnie :) :) :)
Nareszcie żyję :)


Offline Roszada

Odp: List o Pamiątce i wykładzie specjalnym
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Luty, 2017, 18:30 »
Cytuj
Bardzo jestem ciekaw, kiedy nagrania zupełnie wyprą mówców. Może się okazać, że nastąpi to szybciej niż się spodziewamy!
Przecież to taka oszczędność.
Propozycja obchodzenia Pamiątki:

Cytuj
ponieważ nikt nie spożywa
możemy obchodzić w domu
oglądając na jw.org filmik CK z wykładem pamiątkowym
sali nie trzeba wynajmować
a zaoszczędzoną kasę wpłaćmy na tymże samym jw.org ;)


DonnieDarkoJG

  • Gość
Odp: List o Pamiątce i wykładzie specjalnym
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Luty, 2017, 19:33 »
Czy brak zacnych mówców nie jest przypadkiem porażką wszystkich dostępnych szkoleń?
A jeśli chodzi o miłość i troskę pamiętacie serie artykułów o starszych którzy mieli szkolić swoich następców?
Kolejne nie wprowadzone wskazówki..nie ładnie ;D


Offline Lucyfer

Odp: List o Pamiątce i wykładzie specjalnym
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Luty, 2017, 19:55 »
Jak dobrze, że pozdrawiają i ślą całuski od CK... to działa jak wonny olejek, lepsiejszy niż z Jezusowych stópek... To tak, jakby sam Bóg przybił ci piątkę. Jakby puścił ci oczko w wyrazie uznania i podzięki za sam fakt twojego istnienia. Nie wspominając już o tym, że to info mają przekazać pasterze, którzy zawsze prowadzą swe owce na rze....(...) sute pastwiska.
Aż by się chciało z wdzięczności za to wszystko odpalić tv broadcasting z lutego na kolejne 5 minut, po których będzie można poczuć miłość do całego świata i rzygnąć tęczą...


Offline Estera

Odp: List o Pamiątce i wykładzie specjalnym
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Luty, 2017, 21:46 »
     "Pozdrawiają i ślą całuski"
     A wartość prawdziwie uczuciową, ma to taką, jak obsłużony beznamiętnie klient, przez kasjerkę w "Biedronce".
     Puste, manipulacyjne frazesy bez żadnego pokrycia.
     Bo tak naprawdę, to ich tylko interesuje kasa.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Startek

Odp: List o Pamiątce i wykładzie specjalnym
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Luty, 2017, 23:03 »
I będzie obowiązek posiadania w domu zainstalowanego ekranu z przemawiającą całodobowo głową członka CK/Komitetu Nauczania jak w książce "Rok 1984" Georga Orwella. Wtedy już wszędzie człowieka dopadną, trzeba będzie siedzieć we własnym domu w kąciku za winklem, tam gdzie oko Wielkiego Brata nie dosięga. I drony nad domem, żeby sfilmować grzeszne uczynki. :)
  czyżby już raj , i nas tam nie ma ? Oj nie dobrze panowie , nie dobrze !


KaiserSoze

  • Gość
Odp: List o Pamiątce i wykładzie specjalnym
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Luty, 2017, 14:52 »
W uzupełnieniu informacji z pierwszego postu w tym temacie https://swiadkowiejehowywpolsce.org/informacje-prosto-z-kanalu/list-o-pamiatce-i-wykladzie-specjalnym/msg73156/#msg73156 odnotowujemy, że list o identycznej treści ukazał się także w Hiszpanii (tu https://drive.google.com/file/d/0BwqmWMK7dwtlQ1o3SlZ4M05tTVk/view wersja przetłumaczona)

Oznacza to, że nagrania Pamiątki i wykładu specjalnego będą dostępne w większej liczbie języków, być może także po polsku.

Coraz bliżej jesteśmy "misia z okienka". Niedługo całe zebrania będą z playbacku, nawet pochwały dla uczestników punktów ćwiczebnych da się nagrać wcześniej :D


yanco

  • Gość
Odp: List o Pamiątce i wykładzie specjalnym
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Luty, 2017, 16:58 »
Może troszkę nie w temacie ale z pamiątka związane. Nie wiem jak jest z uczestnictwem w pamiatce nieczynnych i innych. Ale  czy czasem nie warto rozpropagować takiej idei by Ci którym to obojetne nie szli na pamiątkę i nie robili statystyki . Może lepiej zrobic to po swojemu .


Offline Startek

Odp: List o Pamiątce i wykładzie specjalnym
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Luty, 2017, 17:35 »
Ja nie obchodzę pamiątki , ja  spożywam Wieczerzę Pańską . Czynimy to wielokrotnie  , ilekroć ją spożywamy śmierć Pańską głosimy aż przyjdzie .