BYLI... OBECNI... > CICHE OWCE

Australia - porównanie pedofilskich statystyk KK i SJ

<< < (11/11)

Estera:
   Masz rację, ręce opadają, na te ich procedury.
   I na wszystko, co się w tej materii negatywnego dzieje.
   Jakim to trzeba być "ojcem", tam w swoim jestestwie, żeby gwałcić swoje własne, trzy letnie dziecko?
    :'( :'( :'( :'( :'(
   Jaki twór tam, zamiast mózgu, w takim człowieku tkwi?
   Mają szczęście ci, którzy na szczęście nie tknęli moich dzieci, bo nie wiem, czy na takiego ze strzelbą bym nie wyszła.

Blizna:
Wybacz yanco, większych bzdur dawno nie czytałam.


--- Cytat: yanco w 21 Kwiecień, 2017, 08:38 ---No cóż wszyscy popełniają błędy i grzeszą . Nie chcę usprawiedliwiać biskupa Peza ani obwiniać Ciało Kierownicze i Świadków Jehowy . Ale przecież w Ewangelii czytamy " i odpuść nam nasze winy jako i my odpuszczamy naszym winowajcom " w innym miejscu jest aż 77 razy należy przebaczać .

--- Koniec cytatu ---

Takiego BEZPRAWIA nie da się wybaczyć.


--- Cytat: yanco w 21 Kwiecień, 2017, 08:38 ---
Tak więc nie bądźmy zawistni.


--- Koniec cytatu ---


Za SJP: zawiść
uczucie znacznie silniejsze niż zazdrość, wrogość do osoby, której czegoś zazdrościmy

Może oświecisz forum, czego zazdrościmy pedofilom? Zrytej bani?

Chyba, że o ZAWZIĘTOŚĆ Ci chodziło, większość myli te dwa słowa.


--- Cytat: yanco w 21 Kwiecień, 2017, 08:38 ---I pamiętajmy że cudzy grzech nie usprawiedliwia naszego.

--- Koniec cytatu ---



Sorry ale grzech grzechowi nierówny.
W porównaniu ze zbokami u śJ czy w kościele ja jestem niewinna i bez grzechu.

yanco:

--- Cytat: TomBombadil w 21 Kwiecień, 2017, 12:38 ---Hipokryta!
Na tvn24 jest następny artykuł o zakonniku z Nowego Sącza,co 22 uczennice molestował poniżej 15 roku. Też radzi ktoś wybaczać? W imieniu tych dziewczynek ?
My exy jesteśmy oburzeni i zniesmaczeni pedofilią w naszych szeregach. Wy oburzacie się świadkami,a swoim chcecie wybaczać i usprawiedliwiacie. Pochylcie się nad tymi młodymi molestowanymi ludźmi.Toż to wasi bracia. Wstyd!!!!

--- Koniec cytatu ---

Hipokryta powiadasz.
Łk 23:34 bg "Tedy Jezus rzekł: Ojcze! odpuść im: boć nie wiedzą, co czynią. A rozdzieliwszy szaty jego, los o nie miotali."

Dz 7:60 bp "W końcu upadł na kolana i zawołał donośnym głosem: "Panie, nie poczytaj im tego za grzech!" Po tych słowach skonał."

Współczuję ofiarom zarówno tych księży i SJ i wszystkim innym . A wybaczyć trzeba tak żeby się za nich modlić . Zło napędza zło i tylko dobro jest w stanie powstrzymać zło . Kara jednak tu na ziemi konieczna. Przebaczyć a głowę ściąć no cóż może i tak trzeba . Ale jeśli będziemy pielęgnować w sercach nienawiść to wojny pedofilstwo będą zawsze

Zawiść zawzietosc Blizna masz rację pomyliłem zawiść z nienawiścią .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej