Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Anakin Darth już Tu jest !!!  (Przeczytany 25575 razy)

Offline Anakin Darth

Odp: Anakin Darth już Tu jest !!!
« Odpowiedź #90 dnia: 04 Luty, 2017, 22:06 »
Oj, żebyś Ty Anakin wiedział, jaka mi podczas studium sciemę sprzedali, ze się dałam wciągnąć. Sama nie mogę w to do dzis uwierzyć.
Izo..
Ja także...

Dobrej nocy.
« Ostatnia zmiana: 04 Luty, 2017, 22:08 wysłana przez Anakin Darth »


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Anakin Darth już Tu jest !!!
« Odpowiedź #91 dnia: 04 Luty, 2017, 22:54 »
Witam, i dobrej nocy :)
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Estera

Odp: Anakin Darth już Tu jest !!!
« Odpowiedź #92 dnia: 04 Luty, 2017, 23:02 »
    Czuję się oszukany, że nie przedstawiono mi jasno wielu faktów, gdy studiowałem Biblię i nie dano prawa wyboru drogi z pełną świadomością. Cóż, ..i tak mineło tyle lat. Aż łuski opadły.
   Anakin, tak się składa, że nie tylko Ty, zostałeś oszukany.
   Na świecie, jest ponad 8,34 mln ludzi, którzy tak zostali zwiedzeni.
   Może to mała pociecha, ale nie czuj się taki osamotniony w tej kwestii, bo każdy z nas to przeszedł.
   Też ufnie do wszystkiego pochodziłam i tez prawie trzy dekady tam spędziłam.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline sajmon

Odp: Anakin Darth już Tu jest !!!
« Odpowiedź #93 dnia: 04 Luty, 2017, 23:11 »
Sajmon...
Zgoda.
Przykład biblijnych faryzeuszy i uczonych w Piśmie, którzy nie rozpoznali w Jezusie Mesjasza daje jednak wielu do myślenia. To jeden z przywoływanych przez śJ przykładów.

To także, ale bardziej mi chodzi o to, kto jest moim autorytetem w sprawach wiary religijnej. ŚJ deklarują, że tylko i wyłącznie  Biblia, ale w praktyce to nieprawda. Co o tym świadczy? Choćby to, że wierzą w nauczanie CK. Gdzie jest jednak napisane w Biblii, że im należy ufać, gdyż to nauczanie jest nieomylne/natchnione przez Boga. Nigdzie! Gdzie jest napisane w Biblii, że należy ufać Strażnicy itd. Ostatecznie pozostaje im ślepa wiara w ...ludzkie autorytety, ze wszystkimi, często negatywnymi skutkami.


Offline Ariana

Odp: Anakin Darth już Tu jest !!!
« Odpowiedź #94 dnia: 05 Luty, 2017, 09:10 »
Witaj Anakin. Dobrze ze jestes juz poza wts. Ciekawa jestem Twojej historii. Napisz ja prosze.


Offline pies berneński

Odp: Anakin Darth już Tu jest !!!
« Odpowiedź #95 dnia: 05 Luty, 2017, 09:17 »
5. Cz Ty naprawdę wierzyłeś/wierzysz, że transfuzja krwi  jest tym samym, co jej spożywanie, i że jej zakaz, który może prowadzić do śmierci jest zgodny z wolą Boga, który jest Miłością i Dawcą życia. Mówiąc dosadniej: czy zabijanie=miłość?
Z punktu medycznego istnieje coś takiego jak odżywianie dożylne.Nie jest tajemnicą, że jak walniemy sobie jakąś "substancję" dożylnie,to reakcja organizmu jest szybsza,niż przy konwencjonalnej metodzie. ;)
A reszta moim zdaniem,to tak zwany świadomy pacjent,który na podstawie dostępnej wiedzy medycznej,badań klinicznych podejmuje ryzyko.
Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Anakin Darth już Tu jest !!!
« Odpowiedź #96 dnia: 05 Luty, 2017, 09:19 »
 
    Czuję się oszukany, że nie przedstawiono mi jasno wielu faktów, gdy studiowałem Biblię i nie dano prawa wyboru drogi z pełną świadomością. Cóż, ..i tak mineło tyle lat. Aż łuski opadły.
   


   Jak większość z nas, półprawdy, niedomówienia, owijanie w przysłowiową bawełnę to ich specjalność.
A jak już nie potrafią wybrnąć jest taki dyżurny tekst...trzeba zaufać Jehowie lub  inaczej..jak będziesz miał silną wiarę zostanie ci dane. I wtedy temat się ucinał, bo każdy chciał być tym człowiekiem słusznej wiary.

Cytuj
Chętnie kiedyś coś napiszę, ale muszę to sobie jakoś w miarę składnie ułożyć.

 Do wszystkiego trzeba dojrzeć, tak jak do odejścia tak samo do upublicznienia swoich przeżyć, wątków z życia.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Startek

Odp: Anakin Darth już Tu jest !!!
« Odpowiedź #97 dnia: 05 Luty, 2017, 10:55 »
My wszyscy zostaliśmy oszukani ,   no i co z tego ! Mamy wszystko zostawić , obrazić się na Boga na Chrystusa  ? CZY AŻ WSZYSTKO TAM BYLO TAKI ZŁE ,  LUDZIE , NASZE RODZINY ORAZ INNE RZECZY CZY TO AŻ BYLO TAKIE ZŁE ? OTUŻ NIE ! NIE WSZYSTKO !  Byliśmy tam bo był wtym jakiś cel , są pewne sprawy które były tam dobre ,czegoś się tam nauczyliśmy , zróbmy rachunek i wybierzmy te dobre rzeczy , a odrzucimy te złe . Nie wiemy co czeka nas w przyszłości , przed nami jednak WIELKI UCISK JAKIEGO JESZCZE NIE BYLO OD POCZATKU SWIATA . To że wybudziliśmy się z organizacji , nie jest to naszą zasługą , ale działaniem Boga , On zna nas najlepiej i ma wobec nas swoje plany . Dziś jesteśmy zgorzkniali czujemy się oszukani ,i to prawda . Pomyślmy , że są jednak dobre rzeczy których się tam nauczyliśmy ,  które naprawdę przydadzą się w przyszłości . Na zebraniach nas uczyli że Bóg Przyprowadza narody do organizacji . Biblia podaje że Ojciec przyprowadza ludzi do CHRYSTUSA JEZUSA .  Wykorzystajmy  to i pójdźmy do Chrystusa , otwórzmy się na Niego , przyjdzie do nas i będzie z nami wieczerzał .


Offline Anakin Darth

Odp: Anakin Darth już Tu jest !!!
« Odpowiedź #98 dnia: 05 Luty, 2017, 11:19 »
To że wybudziliśmy się z organizacji , nie jest to naszą zasługą , ale działaniem Boga
Startek...
Poniekąd masz rację, jednakże....
Wybacz, ale wierzyłem już w tyle rzeczy przypisywanych działaniu Boga, że już za więcej dziękuję...


Offline Ariana

Odp: Anakin Darth już Tu jest !!!
« Odpowiedź #99 dnia: 05 Luty, 2017, 11:22 »
My wszyscy zostaliśmy oszukani ,   no i co z tego ! Mamy wszystko zostawić , obrazić się na Boga na Chrystusa  ? CZY AŻ WSZYSTKO TAM BYLO TAKI ZŁE ,  LUDZIE , NASZE RODZINY ORAZ INNE RZECZY CZY TO AŻ BYLO TAKIE ZŁE ? OTUŻ NIE ! NIE WSZYSTKO !  Byliśmy tam bo był wtym jakiś cel , są pewne sprawy które były tam dobre ,czegoś się tam nauczyliśmy , zróbmy rachunek i wybierzmy te dobre rzeczy , a odrzucimy te złe . Nie wiemy co czeka nas w przyszłości , przed nami jednak WIELKI UCISK JAKIEGO JESZCZE NIE BYLO OD POCZATKU SWIATA . To że wybudziliśmy się z organizacji , nie jest to naszą zasługą , ale działaniem Boga , On zna nas najlepiej i ma wobec nas swoje plany . Dziś jesteśmy zgorzkniali czujemy się oszukani ,i to prawda . Pomyślmy , że są jednak dobre rzeczy których się tam nauczyliśmy ,  które naprawdę przydadzą się w przyszłości . Na zebraniach nas uczyli że Bóg Przyprowadza narody do organizacji . Biblia podaje że Ojciec przyprowadza ludzi do CHRYSTUSA JEZUSA .  Wykorzystajmy  to i pójdźmy do Chrystusa , otwórzmy się na Niego , przyjdzie do nas i będzie z nami wieczerzał .

Wielki ucisk?????
Kolejny wdrukowany lek by manipulowac owieczkami...



Offline Anakin Darth

Odp: Anakin Darth już Tu jest !!!
« Odpowiedź #100 dnia: 05 Luty, 2017, 11:24 »
Baranie...
Pozdrawiam serdecznie...


Ariano...
Miło, że jesteś....
Pięknie opisałaś swoją historię...
« Ostatnia zmiana: 05 Luty, 2017, 12:02 wysłana przez Anakin Darth »


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Anakin Darth już Tu jest !!!
« Odpowiedź #101 dnia: 05 Luty, 2017, 11:31 »
  Byliśmy tam bo był wtym jakiś cel

  Powiedz to tym którzy byli molestowani, gwałceni, bicie, nad którymi znęcano się nie tylko fizycznie, ale też psychicznie. A później musieli uśmiechać się do swoich oprawców, zwracać się do nich ładnie i udawać, że nie nic się nie stało.

Do ludzi którym chore zasady rozp....nie tylko rodziny, ale  także całe życie.

Powiedz im, wasza droga przez mękę miała swój cel.... i go uargumentuj ( ten cel). Tylko tak sensownie.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Anakin Darth

Odp: Anakin Darth już Tu jest !!!
« Odpowiedź #102 dnia: 05 Luty, 2017, 11:40 »
Tazła...
Pozdrawiam Cię...

Przecież Bóg ma wobec nas swoje plany.
Tak to było ? Starteku....


Offline Startek

Odp: Anakin Darth już Tu jest !!!
« Odpowiedź #103 dnia: 05 Luty, 2017, 12:08 »
Tak ma ! Byliśmy tam i nic na to nie poradzimy , napisałem , wybierzmy te dobre rzeczy , odrzucając te złe . Mną komitet wytarł posadzkę i odrzucił jak zużytą sciere do kosza , wiedzcie że są to ludzie zmanipulowani , całkiem tak niedawno dali byśmy się pokroić że to prawda . Ja odczułem na własnej skórze działanie Boże . Listopad 2015 i cały ubiegły rok . Choroba syna ,walka o życie , moje wybudzenie . Też borykam się z moją pocharataną psychiką , nie sypiam po nocach  , w moim przypadku wybudzenie trwało cztery miesiące w czerwcu komitety w lipcu ogłosili mnie . Od maja miałem jasno już określony kierunek Chrystus . Od 23 lipca jestem ochrzczonym  Chrześcijaninem bez denominacji . Wiem co odczuwacie ja przechodzę to samo !


Offline Anakin Darth

Odp: Anakin Darth już Tu jest !!!
« Odpowiedź #104 dnia: 05 Luty, 2017, 12:28 »
Starteku...
Bardzo szanuję Twoje uczucia...
Piszę szczerze o swoich...
Pozdrawiam Cię z sympatią !