Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Ex.Świadek Jehowy :Czasy ostateczne - Izrael cz.1  (Przeczytany 971 razy)

Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Ex.Świadek Jehowy :Czasy ostateczne - Izrael cz.1
« dnia: 30 Styczeń, 2017, 20:33 »
Cieszę się, że w końcu ktoś się tym zajął. :)
Grzegorz z "Byłem w religii"

Świadkowie Jehowy ....Czy Izrael został odrzucony ....?
Rzymian 11:(25) A żebyście nie mieli zbyt wysokiego o sobie mniemania, chcę wam, bracia, odsłonić tę tajemnicę: zatwardziałość przyszła na część Izraela aż do czasu, gdy poganie w pełni wejdą, (26) i w ten sposób będzie zbawiony cały Izrael, jak napisano: Przyjdzie z Syjonu wybawiciel i odwróci bezbożność od Jakuba. (27) A to będzie przymierze moje z nimi, gdy zgładzę grzechy ich. (28) Co do ewangelii, są oni nieprzyjaciółmi Bożymi dla waszego dobra, lecz co do wybrania, są umiłowanymi ze względu na praojców. (29) Nieodwołalne są bowiem dary i powołanie Boże.

« Ostatnia zmiana: 30 Styczeń, 2017, 20:34 wysłana przez Baran »
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Startek

Odp: Ex.Świadek Jehowy :Czasy ostateczne - Izrael cz.1
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Luty, 2017, 21:10 »
Grzesiu ma bardzo wyważone i fajne wykłady ,  tysiąc letnie królestwo Mesjasza jest wypełnieniem proctw że starego przymierza ZACHARIASZA oraz Izajasza . Korporacja Strażnica przywłaszczylo to dla siebie , Oni są tym Izraelem z proroctwa Izajasza  ale duchowym  , wszystkie narody przyłączają się do nich .