Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Tadek Jaracz i pedofilia  (Przeczytany 4849 razy)

Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Tadek Jaracz i pedofilia
« Odpowiedź #15 dnia: 31 Styczeń, 2017, 15:23 »
Mocne Baran.
Dziwię się organizacji.
Problem z pedofilią znany jest już bardzo długo.
Przez ten czas mogli wypracować przejrzyste reguły walki z problemem.
Przynajmniej byłoby widać, że uczciwie podchodzą do sprawy.
Zamiast tego, jest festiwal hipokryzji.
Gdyby to było kilka odosobnionych przypadków to można by to było zrobić nawet pokazowo, niejako się ubiczować przed oczami całego świata i powiedzieć jesteśmy KRYSZTAŁKIEM na tej kupie gruzu jakim jest obleśny zboczony świat.

Niestety skala jest zbyt wielka żeby mieli odwagę ruszyć to wielki szambo które trzeszczy i pęcznieje, to jest tylko gra na czas, i nie łudźcie się oni dokładnie mają ten czas policzony i taktycznie strategicznie grają na zwłokę i tasują kapitałem jaki posiadają.

Łączenie zborów taktycznie wyprzedziło falę odejść i było sprytnym posunięciem, wiedzą że trzeba kapitał przesuwać na rynki wschodzące wiedzą że GRÓB POBIELANY jeszcze chwilkę utrzyma w swoim wnętrzu wstrętny odór i obrzydliwość.

Oczywiście w pewnym momencie jako nienasycone zachłanne istoty obnażone i odarte ze swych kosztowności zawyją żałośnie JAKA SZKODA JAKA SZKODA


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Tadek Jaracz i pedofilia
« Odpowiedź #16 dnia: 31 Styczeń, 2017, 17:06 »
Słyszałem o Leo Greenlesie. Wiedziałem, że jest pedofilem. Słyszałem o młodym SJ który chciał dostać się do Betel, ale nie mógł, bo był molestowany przez LG. Ale o takiej akcji jak w filmie - nie słyszałem!!

Ten film należałoby koniecznie przetłumaczyć na polski


Offline Startek

Odp: Tadek Jaracz i pedofilia
« Odpowiedź #17 dnia: 01 Luty, 2017, 06:40 »
Czy my byliśmy w stanie co zobaczyć , ja na początku miałem opory by kliknąć na temat , świadkowie jehowy raj dla pedofilów . Chociaż inne tematy przerobiłem , szczególnie o krwi . Wielokrotnie podchodziłem by przejrzeć ten film , lecz mój mózg niechciał tego przyjąć że to ma miejsce , co zobaczyłem przeraziło mnie , tym bardziej że jak otworzyłem jedno , to już jak lawina , Australia to już był gwóźdź do trumny ,szczególnie występ jednego z siedmiu Chrystusów . Miałem w umyśle słowa Pana Jezusa : będą was stawiać przed sądami , ale nie martwcie się co macie mówić ,Duch Święty was pobudzi , To co tam było nie miało nic a nic ze słowami Jezusa , to było kluczenie i jawna arogancja oraz nie znajomość bibli .