Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Niebieska linia - jeśli chcesz porozmawiać z kimś obeznanym w tematycie Świadków  (Przeczytany 8757 razy)

Offline Roszada

Odkąd wczoraj uruchomiłem tę funkcję w sumie 7 osób chciało porozmawiać. Tematy rozmów bardzo różne, z uwagi na ochronę prywatności rozmówców nie będę ich przytaczał. W każdym razie zainteresowanie jest :).
Bardzo się cieszę, że częściowo mój pomysł, a w każdym razie przeze mnie zaanonsowany spotkał się z realizacją:

https://swiadkowiejehowywpolsce.org/powitanie/dyzurne-telefony-do-forumowych-exsj/

Ciut inna forma, ale nawet lepsza bo nie absorbująca odbierającego telefony będąc na poczcie, u kumpelostwa czy w Biedronce. :)
Super akcja, konkurencja dla "telefonu do Nadarzyna". ;D


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Oto jestem, poślij mnie

Szefu, jakby coś to wiesz jak mnie znaleźć :P
Czas ostatnio mam bardzo ograniczony, jednak ten co mi pozostaje, chętnie wykorzystam w słusznej sprawie :D
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Offline Roszada

Najlepiej ustawcie sobie stały grafik i będzie porządek. :)


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Najlepiej ustawcie sobie stały grafik i będzie porządek. :)

pewnie bedzie kwestia, kto do czego sie nadaje, do jakiego tematu.
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Offline Roszada

pewnie bedzie kwestia, kto do czego sie nadaje, do jakiego tematu.
Chodzi o to, żeby było kogoś przekazać innemu. Jak facet chce z facetem pogadać, to żeby kobieta wiedziała kogo wskazać. I na odwrót. Itp. itd.


Offline Krystian

Takie zapisy to ja rozumiem! Niebo lepiej niż zapisy na stojak :)
Mi szkoda tych świadków przy stojakach.
Nikt do nich nie podchodzi.
Fakt, że sobie godzinki nabijają, ponieważ zauważyłem, że nerwowo braciszek na zegarek zerkał.

Nemo: Poprawiłem format :)
« Ostatnia zmiana: 05 Luty, 2017, 02:53 wysłana przez Nemo »
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat"


Offline Roszada

Odkąd wczoraj uruchomiłem tę funkcję w sumie 7 osób chciało porozmawiać. Tematy rozmów bardzo różne, z uwagi na ochronę prywatności rozmówców nie będę ich przytaczał. W każdym razie zainteresowanie jest :).
A jak wygląda sytuacja na dziś, po miesiącu? :)


Offline M

A jak wygląda sytuacja na dziś, po miesiącu? :)

W sumie przez ten czas zgłosiło się kilkanaście osób. Pojawili się nawet Świadkowie Jehowy tylko po to, by nas zwyzywać i sobie pójść :).


Offline Roszada

W sumie przez ten czas zgłosiło się kilkanaście osób. Pojawili się nawet Świadkowie Jehowy tylko po to, by nas zwyzywać i sobie pójść :).
To fajnie, że były osoby, które chciały się skontaktować. :)
A ci od zwymyślania to dziwne osoby.  ;)
Sami nie lubią jak ktoś ich zwymyśla pod drzwiami, a tu odpłacają tym samym. :-\


Offline Estera

W sumie przez ten czas zgłosiło się kilkanaście osób. Pojawili się nawet Świadkowie Jehowy tylko po to, by nas zwyzywać i sobie pójść :).
   Więc są "asy", które pomimo zakazu wstępu na odstępcze strony, jednak tu, na to odstępcze forum zaglądają.
   Łamią "najświętsze przepisy" orga.
   To jaka jakość jest tej ich lojalności?
   I ich uprzejmości? Z taką postawą? Żadnej klasy!!
   Pokazują prawdziwe swoje oblicze, to skrzętnie ukrywane.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Startek

   Więc są "asy", które pomimo zakazu wstępu na odstępcze strony, jednak tu, na to odstępcze forum zaglądają.
   Łamią "najświętsze przepisy" orga.
   To jaka jakość jest tej ich lojalności?
   I ich uprzejmości? Z taką postawą? Żadnej klasy!!
   Pokazują prawdziwe swoje oblicze, to skrzętnie ukrywane.
  Dobrze jest że zaglądają na te tzw. odstępcze strony , na własnym przykładzie mogę powiedzieć . Gdyby nie odstępcze artykuły tkwił bym nadal w w tym świecie iluzji i zakłamania . W dobie przepływu informacji nieda się już ukryć wielu rzeczy . Mamy możliwość sprawdzenia informacji oraz zbadania u różnych źródeł . Dlatego jestem już po za WTSem . Jedno mnie dziwi , nawet  będąc świadkiem nie poniżyłbym się do tego aby wchodzić na strony czy to tzw.odstępców lub na inne , z zamiarem ubliżania komuś . Moje sumienie jako Świadka Jehowy nie pozwoliło by mi na takie zachowanie , choćby przykład ostatni osoby która ukrywa się pod nikiem Kaschanka . Jeśli takie osoby reprezentują Jehowe , to dziękuję bardzo za taką religię . Dobrze świadczy to nich i o tym Kogo reprezentują , czyli Jehowe ich Boga.



Offline Estera

    Jeżeli ktoś, głęboko w swoim jestestwie jest chamskim, nieżyczliwym człowiekiem,
    i nie chce pracować nad sobą ...
    To żeby nie wiadomo jaką "maskę" na siebie zakładał, takim pozostanie,
    a różne sytuacje życiowe tylko go będą obnażały.
    Tak jest z tymi "świętymi" i niby "pokojowo" usposobionymi świadkami Jehowy.
    Często bardzo drapieżne swoje wnętrze mają.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Roszada

Do mnie jak dzwonią ŚJ by mnie zwymyślać, to zawsze z numerem zastrzeżonym. :)
Tacy oni odważni. ;D


Tusia

  • Gość
Do mnie jak dzwonią ŚJ by mnie zwymyślać, to zawsze z numerem zastrzeżonym. :)
Tacy oni odważni. ;D

Do mnie jeszcze nikt nie zadzwonił i nie zwymyślał.


Offline Roszada

Do mnie jeszcze nikt nie zadzwonił i nie zwymyślał.
Bo na Twoją stronę ŚJ boją się zaglądać, a tu na forum zaglądają i mój telefon widzą przy nicku. :-\