Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: "Umierając za wiarę" - Miłość ojca do jego córki - Lawrence Hughes i Bethany Hug  (Przeczytany 4883 razy)

Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Opublikowany 21 sty 2017 na kanale Jw Ex
NAPISY PL po włączeniu

"Wywiad z ojcem zmarłej Bethany pokazuje, jak okrutna i niebiblijna jest polityka Towarzystwa Strażnica - "ŻADNEJ KRWI".

Leukemia to ostra białaczka. Ratunkiem w przypadku tej choroby jest transfuzja krwi. Poza tym, lek wspomagający na tą chorobę uzyskuje się min. z dużej ilości litrów krwi.

Świadkom Jehowy nie wolno przyjmować pełnej krwi.
Od jakiegoś czasu polityka Korporacji Strażnica zmieniła się na tyle, że Świadkom Jehowy pozwala się na przyjmowanie pewnych frakcji.

PRZEBUDŹCIE SIĘ! (8 czerwca 1994)
które wychwala dzieci, które zmarły z powodu nie przyjęcia transfuzji krwi.


https://drive.google.com/file/d/0B4lrXCMQzmDdazJZTTRKVElQeFk/view

Artykuły na które warto zwrócić uwagę to pierwsze dwa, oraz przedostatni "Hemofilcy otrzymują zakażoną krew". Wyraźnie z nich widać jak Ciało Kierownicze stara się uargumentować swoje niebiblijne doktryny.
Trzeba dodać, że artykuły we wspomnianym Przebudźcie się! wyglądają jak jedna wielka pralnia umysłów, ale to może na inny raz.

Najobrzydliwszy wydaje się fakt iż w latach 2004 ( dziesięć lat później) czerpią zyski z akcji firmy "Cardinal Health", której jedną z gałęzi działalności to Bank Krwi :
Link do Banku Krwi którego akcje posiadała Strażnica:
http://www.cardinalhealth.com/en/product-solutions/medical/laboratory-products/blood-bank.html

Dokument stwierdzający posiadanie akcji przez Strażnicę, poprzez spółkę córkę "HENRIETTA M RILEY TRUST" 33B006006 FBO:
https://drive.google.com/file/d/0B4lrXCMQzmDdSmVyTkxSSUM1RGs/view

Link do forum w sprawie Finansów WTS: https://swiadkowiejehowywpolsce.org/informacje-prosto-z-kanalu/finanse-wts/15/


"POLITYKA ZABIJANIA DZIECI TRWA":
autor: Marek Boczkowski
Link: http://prawdziweobliczewts.info/blood/dziecikrew.html







« Ostatnia zmiana: 23 Styczeń, 2017, 22:03 wysłana przez Baran »
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Szear-Jaszub

Bardzo poruszający materiał. Wszyscy wiemy że WTS ma na rękach krew tych osób, w szczególności dzieci. Czym różnią się od tych co składali swoje dzieci w ofierze Baalowi?
ironiczny głos forum... ale nie zawsze - czasem jestem poważny


Offline Estera

  Pedofilia, krew na rękach, przemoc w rodzinach zamiatana pod dywan ...
  CZYM TA ORGANIZACJA RELIGIJNA JEST DLA LUDZI? CZY PROWADZI DO PRAWDZIWEGO BOGA?
  Niech każdy, po przeanalizowaniu tych pytań, odpowie sobie uczciwie.
« Ostatnia zmiana: 23 Styczeń, 2017, 22:53 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Szear-Jaszub

Rozmawiałem ostatnio z jedną siostra, ona powiedziała że nie przyjaźni się w zborze z nikim, może z jedną osoba. Na zebrania chodzi bo Świadkowie to i tak najlepsza ze wszystkich religii , pomimo różnych rzeczy... niestety ona nie wie o wszystkim... nie może przejrzeć na oczy, jeszcze... choć powiedziałem jej o paru rzeczach i mówi że sama to dostrzegła (np. Jakim cudem w najszczesliwszej organizacji na ziemii , 9/10 kobiet ma jakieś zaburzenia psychiczne? I ona jakby ją piorun trafił: masz rację dużo o tym myślałam ale ty nazwałeś to po imieniu. albo że na zebraniach studiuje się książki i strażnicę, a nie biblię. I mówi że ona się nie zgłasza bo jest zbyt inteligentna na czytanie z akapitu jak dzieci w podstawówce. Nikomu tego nie mówiła  bo jest od razu nagonka że za dużo o sobie myśli, a ona po prostu dostrzega że 75% to przychodzi na zebrania jak jakieś roboty i znowu jej nazwałem rzeczy po imieniu, że to jest studium STRAZNICY )

Znowu nazwijmy rzeczy po imieniu... WTS składa dzieci i dorosłych w ofierze Jehowie.
ironiczny głos forum... ale nie zawsze - czasem jestem poważny


Offline Salome

Prawda.
Taka to jest "prawda".
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline Estera

  Jakiś czas temu, miałam bardzo poważny wypadek samochodowy.
  Też mogłam być ofiarą WTS-u ... gdyby była potrzebna transfuzja krwi.
  Bo jeszcze wtedy nie znałam prawdy o tej organizacji.
  Na szczęście nie umarłam. I dziś mogę podejmować własne, świadome decyzje.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline ufoludek

Bardzo przejmujący film..Jednak uderzyło mnie w nim to, że przez 20 lat nauczał "Żadnej krwi", a "zrozumiał", zmądrzał dopiero wtedy , gdy problem dotknął go osobiście...Wcześniej nie "zaglądał do Pism" ?
"To nie tak, że boję się umrzeć. Po prostu nie chciałabym być w pobliżu kiedy to się stanie" ;-)


Offline Estera

Bardzo przejmujący film..Jednak uderzyło mnie w nim to, że przez 20 lat nauczał "Żadnej krwi", a "zrozumiał", zmądrzał dopiero wtedy , gdy problem dotknął go osobiście...Wcześniej nie "zaglądał do Pism" ?
  No, niestety ufoludku, ta kłamliwa machina WTS tak działa ...
  Że dopiero po odkryciu prawdy o niej "zaglądanie do Pism", staje się prawdziwie odkrywcze na nowo.
  Tkwienie w tym zabetonowanym kloszu WTS, powoduje, że nie widzimy rzeczywistości.

   
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline CEGŁA

Znajomy podesłał mi list biura oddziału w Polsce w sprawie śmierci Magdy przez odmowę transfuzji krwi. Trzeb być pier... żeby napisać takie g...

Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Nikt

  • Gość
No cóż mądrość nie jest darem wrodzonym ale nabytym . Podobnie jak głupota . Wszystko zależy od tego kogo będziemy słuchać .


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8491
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Fanatyzm nie ma i nie zna granic, żal tylko następnych szalonych ofiar zmanipulowanych przez KRWIOPIJCZA SEKTE orga


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Szokujący list. W treści nie pochylono się nad tragedią tylko podjęto się próby przekucia tragedi i oburzenia ludzi w coś pozytywnego.


Offline Safari

To straszne. 😥 Bardzo przykra sytuacja. 😥😥😥

"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris