Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam wszystkich  (Przeczytany 2921 razy)

Offline pies berneński

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Styczeń, 2017, 07:00 »
Zdziwisz się ale zapewne wykluczenie moze być oczyszczeniem. Choć bolesnym.

Moim zdaniem nie każde wykluczenie .Uważam,że co innego być wykluczonym za poglądy,że się np. nie zgadzam z jakimiś doktrynami, a co innego za czyny w których skrzywdziliśmy inną osobę.
Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić.


Offline Startek

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Styczeń, 2017, 20:20 »
Witaj w klubie . Zostałem wykluczony w lipcu ubiegłego roku . Popełniłem straszliwą zbrodnię , uznałem Chrystusa jako swojego Pana . Jestem z tego dumny . Miałem dwa komitety ,bardzo bolało ich że mówiąc o Jezusie  używałem zwrotu nasz Pan Jezus Chrystus lub Pan nasz . Na drugi komitet poszedłem z myślą że uda mi się jeszcze wydać świadectwo , ale Pan uznał że było by to tylko rzucanie pereł między wieprze . Nic nie mówiłem bo ci bracia nie byli sobą , mieli świeżo mianowanego młodego starszego . Trzeba było się wykazać . Wyszedłem z tego komitetu zadowolony ale jednocześnie psychicznie poobijany . Niech nikt nie pozwoli się wykluczyć , jeżeli już stawiacie się tam z myślą że uda wam  się wydać świadectwo to miejcie przygotowane wypowiedzenie . Od WTSu nikt nie odchodzi z honorem , zresztą i tak napiszą to co będą chcieli w w waszych papierach . Mnie pomógł dojść do normalności wspaniały brat z Gdyni już pomógł wielu braciom dojść do siebie po wyjściu z organizacji . Prowadzi Fundację Słowa Nadziei . www sn.org . Tadeusz ma duże doświadczenie w tym co robi . Pozdrawiam Startek .
« Ostatnia zmiana: 12 Styczeń, 2017, 21:06 wysłana przez Nemo »