PORTALE, BLOGI, FORA I INNE > Z KRAJU

Odstępstwo i rozłam w Sopocie?

<< < (3/4) > >>

Otwórz_Oczy:
Pozwolę sprostować do końca kwestię Sopotu po przeczytaniu wątku na drugim forum. Otóż domniemany starszy zboru sam zrezygnował z funkcji starszego, po tym jak jego syn został wykluczony za odstępstwo, a oboje są właścicielami tej sali co rodzi komplikacje.

Z drugiej strony słyszałem również, że jego syn samodzielne odszedł od organizacji.
Pozdrawiam

gangas:

--- Cytat: Otwórz_Oczy w 09 Styczeń, 2017, 17:10 ---Około 50 osób na zbór czyli gdzieś sto osób, z tym że na zebraniu bywa czasem i tak, że jest tylko 40 osób.

--- Koniec cytatu ---

 To liczba osób w zborze, czy ci co odeszli? Jak po 50 os zbór to faktycznie niewielkie i nawet pasowało by połączyć. Oj za moich czasów to zawsze coś ok 100  ???os :-[

Otwórz_Oczy:
50 osób to frekwencja na zebraniu w jednym zborze.

gangas:
 Dzięki.
Współczuje teraz komuś być starszym. I weź się tłumacz z takiej frekwencji. A tyle jest wymówek ze strony wiernych ha ha ha  ;D ;D ;D

Polinux:
No to niezle... To byla moja sala przez kilka lat. Bylem tam wtedy gdy powstawala grupa angielska a potem zostalismy zborem. Stare dzieje ale pamietam ta sale... Wlasnie odwiedzila nas stara znajoma ktora do tej sali caly czas smiga na zebrania wiec nie moglem sie powstrzymac zeby zapytac co sie z ta sala dzieje... I jak zwykle... szaraki nie maja pojecia dlaczego beda sie z tej sali wynosic. Oficjalnie bowiem sala jest stara i nie miesci wszystkich zainteresowanych i glosicieli + najwiekszy problem to brak parkingu. I to ten ostatni argument jest oficjalnie rozpowszechniany wsrod szarych myszek.



Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej