Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Zgłoś na Policję jeżeli ktoś wykorzystał seksualnie Twoje dziecko!!!  (Przeczytany 4370 razy)

Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Zostały opublikowane i przetłumaczone kolejne 7 filmów na kanale youtube Jw Ex w sprawie pedofilii u Świadków Jehowy.

Apel do wszystkich rodziców Świadków Jehowy:

Możecie nienawidzić nas odstępców, za to że burzymy Waszą wiarę w Organizację Bożą, nie musicie słuchać nas w żadnej sprawie, ale posłuchajcie Swojego serca i zgłaszajcie na Policję każdy przypadek wykorzystywania seksualnego Twojego dziecka!!!
Nie bójcie się starszych, obwodowych, Ciała Kierowniczego, po prostu idźcie najpierw na policję dla dobra Waszego dziecka i każdego innego w zborze i poza nim. Wasze dziecko jest od nich ważniejsze!





"Jeżeli jakiś brat zabije kogoś, a będzie widziany tylko przez jednego świadka, to grono starszych nie będzie zwlekało z telefonem na policję, aby go aresztowano - dlaczego zatem pedofile traktowani są całkiem inaczej?”

"Niech Biblia osądza GRZECH - Niech prawo osądza PRZESTĘPSTWO”

"Biuro Oddziału decyduje o tym, kogo można uznać za "osobę niebezpieczną” Kto dał im do tego prawo?!

"Jeśli pedofil jest sprytny, to znajdzie możliwości żeby zaatakować ponownie, zwłaszcza w zborach gdzie nikt nie wie o jego czynach."

"Jedna ofiara molestowania to o jedna za dużo"



Zachęcam do przeczytania poniższego artykułu:
autor: John Cedars
źródło: JWsurvey

tłumaczenie: Marek Boczkowski

http://prawdziweobliczewts.info/sexuality/my_decydujemy.html



Film John Cedarsa

"Zatajanie przestępstw i ignorancja władz.
Strażnica od dawna jest oskarżana przez różne władze o brudną politykę ukrywania przestępstw na tle molestowania seksualnego dzieci.

John Cedars prezentuje poufny list do gron starszych podkreślając przy tym punkty, które świadczą właśnie o takiej brudnej polityce Towarzystwa Strażnica Świadków Jehowy.

LINK do listu z 6 listopada 2014 DO WSZYSTKICH GRON STARSZYCH
https://drive.google.com/open?id=0B4l... (list odpala ze strony Jw Ex)

LINK do reportażu dziennikarza Trey Bundy (wspomnianego przez Johna w filmie):



PEDOFILIA - Największy Skandal w Historii Towarzystwa Strażnica - ZESTAWIENIE FILMÓW - LEKTOR PL







Nie wierz jeżeli wmawia Ci się, że w raju duchowym w zborze Ty i Twoja rodzina jesteś zawsze bezpieczny. Poniżej został zamieszczony link. My Świadkowie Jehowy jesteśmy takim samym społeczeństwem jak każde inne. Znajdziesz tu i tam ludzi dobrych i złych. 

Link do mapy, gdzie można znaleźć przypadki, różnych przestępstw popełnionych przez Świadków Jehowy:
http://aawa.co/jw-crime-map/
« Ostatnia zmiana: 09 Styczeń, 2017, 01:07 wysłana przez Baran »
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Estera

Odp: Zgłoś na Policję jeżeli ktoś wykorzystał seksualnie Twoje dziecko!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Styczeń, 2017, 02:12 »
 Powiem tak, ten temat, będzie zawsze u mnie wywoływał emocje, bo od pedofilii zaczęły się moje odkrycia o wts.
 I nie, że ona tam istnieje, ale o tych strasznych procedurach, które tam funkcjonują i które odkryłam.
 Moje akurat, żadne dziecko nie zostało dotknięte tą straszną sytuacją i tymi procedurami.

 ALE JAKO MATKA MAM APEL DO WSZYSTKICH RODZICÓW KTÓRZY KOCHAJĄ SWOJE DZIECI.
 NIE POZWÓLCIE, BY LUDZIE, KRÓRZY NIE MAJĄ ŻADNYCH KWALIFIKACJI, NISZCZYLI WASZE DZIECI.
 WASZE DOMY, CAŁE RODZINY, WAS SAMYCH ZMUSZAJĄC WAS DO GROBOWEGO MILCZENIA W TYCH SPRAWACH.


 Niech to zrobią odpowiednie organa państwowe i zróbcie to z miłości do waszych kochanych dzieci!! !! !!
 Nie bójcie się władzy zborowej, bo ona to się będzie trzymać wytycznych CK, które za wszelką cenę chce akty pedofilii ukryć.
                            ZA CENĘ ZNISZCZONEJ NA CAŁE ŻYCIE PSYCHIKI WASZEGO DZIECKA!! !! !!
 Bóg nie chce takich ofiar i nie chce aby Wasze dzieci były w taki haniebny sposób traktowane.
 To nie ma też nic wspólnego z prawdziwą chrześcijańską miłością, o której mówił Jezus.
 Milcząc w tych sprawach dacie tylko ciche przyzwolenie na dalsze krzywdzenie swojego dziecka ...
 Jak również na ich dalsze działanie według haniebnych procedur i wytycznych CK WTS-u.
 Żaden starszy zboru nie jest: PSYCHOLOGIEM, SĘDZIĄ, PROKURATOREM, by wydawać osąd w tych sprawach.
                    RODZICE! RATUJCIE PRZEDE WSZYSTKIM SWOJE DZIECI!! !! !!
           BO JEŚLI WY TEGO NIE ZROBICIE, TO KTO DA IM POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA??

 Odpowiedzcie sobie uczciwie na to pytanie, nie jako Świadkowie Jehowy, ALE JAKO KOCHAJĄCY RODZICE.
 (Ps.Moderatorzy, bardzo proszę o wybaczenie mi użycie tu koloru czerwonego, ale sami przyznacie, że sprawa wyjątkowa)

M: Kolor czerwony jest zarezerwowany dla moderacji. I bez niego da sie poprawnie odczytać Twój post.
« Ostatnia zmiana: 09 Styczeń, 2017, 09:37 wysłana przez M »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Zgłoś na Policję jeżeli ktoś wykorzystał seksualnie Twoje dziecko!!!
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Styczeń, 2017, 08:09 »
Włączcie napisy pod filmami.


Offline listonosz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 281
  • Polubień: 3498
  • Der bestirnte Himmel über mir...
Odp: Zgłoś na Policję jeżeli ktoś wykorzystał seksualnie Twoje dziecko!!!
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Styczeń, 2017, 09:05 »
               
Cytuj
    RODZICE! RATUJCIE PRZEDE WSZYSTKIM SWOJE DZIECI!! !! !!
           BO JEŚLI WY TEGO NIE ZROBICIE, TO KTO DA IM POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA??

 Odpowiedzcie sobie uczciwie na to pytanie, nie jako Świadkowie Jehowy, ALE JAKO KOCHAJĄCY RODZICE.
 
Droga Esterko ! Bardzo podoba mi sie twoj ,jakze emocjonalny ,apel do rodzicow w zborach SJ bo ja i moja zona staralismy sie zawsze zapewnic maksimum bezpieczenstwa dla naszych corek . Niestety , kiedy bylismy jeszcze swiadkami  , zaslepieni propaganda WTS-u , widzielismy zagrozenia tylko na ZEWNATRZ zboru !  I to jest chyba podstawowy problem jaki maja gorliwi SJ  z tego typu sprawami .  Dobrze jest ,ze coraz wiecej ludzi  zauwaza  dzialania  CK  , ktore maja na celu wylacznie ochrone  ich wlasnych interesow .   
« Ostatnia zmiana: 09 Styczeń, 2017, 09:34 wysłana przez M »


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Zgłoś na Policję jeżeli ktoś wykorzystał seksualnie Twoje dziecko!!!
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Styczeń, 2017, 09:52 »

  Dla tych gorliwych, hermetycznych świadków, słowa kolesia z okienka...odstępcze pomówienia....są dowodem same w sobie, że to kłamstwo. Pomówienia, oszczerstwa jedynej prawdziwej, bo przecież Jezus im to przepowiedział.
Po takich słowach, czują oddech armagedonu na własnych plecach.

Rodzic dziecku nie wierzy, gdy to mówi, że drugi rodzic go krzywdzi. A co dopiero jak sześciu wspaniałych, w których się patrzy jak w obrazek, traktuje jak swoją bramę do raju. Im się wierzy bezwarunkowo, bo są w łączności....za pomocą kanału.

Można apelować i owszem, ale czy to coś da? Ci co chcą się dochrapać tego raju, są ,,ograniczeni umysłowo".
Prędzej pomyślą, że dziecko szatan opętał niż, że ten gorliwy brat/siostra mógł krzywdzić ich dziecko.
I wiem co piszę....tacy rodzice otwierają oczy dopiero wtedy, jak dochodzi do tragedii. Dziecko próbuje sobie odebrać życie...pytanie dlaczego, tak miało dobrze, tak dobrze wychowane? Rozmowy z lekarzami otwierają szczelne umysły
i choć zaczynają wierzyć dziecku, to mało kto jest na tyle odważny, aby sam zawiadomić organy ścigania.

Oni to uważają za....zamach, podniesienie ręki na samego Jehowę, nie ludzi, nie organizację, ale jakby dźgali nożem niebiosa.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Zgłoś na Policję jeżeli ktoś wykorzystał seksualnie Twoje dziecko!!!
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Styczeń, 2017, 10:14 »
  Dla tych gorliwych, hermetycznych świadków, słowa kolesia z okienka...odstępcze pomówienia....są dowodem same w sobie, że to kłamstwo. Pomówienia, oszczerstwa jedynej prawdziwej, bo przecież Jezus im to przepowiedział.
Po takich słowach, czują oddech armagedonu na własnych plecach.

Rodzic dziecku nie wierzy, gdy to mówi, że drugi rodzic go krzywdzi. A co dopiero jak sześciu wspaniałych, w których się patrzy jak w obrazek, traktuje jak swoją bramę do raju. Im się wierzy bezwarunkowo, bo są w łączności....za pomocą kanału.

Można apelować i owszem, ale czy to coś da? Ci co chcą się dochrapać tego raju, są ,,ograniczeni umysłowo".
Prędzej pomyślą, że dziecko szatan opętał niż, że ten gorliwy brat/siostra mógł krzywdzić ich dziecko.
I wiem co piszę....tacy rodzice otwierają oczy dopiero wtedy, jak dochodzi do tragedii. Dziecko próbuje sobie odebrać życie...pytanie dlaczego, tak miało dobrze, tak dobrze wychowane? Rozmowy z lekarzami otwierają szczelne umysły
i choć zaczynają wierzyć dziecku, to mało kto jest na tyle odważny, aby sam zawiadomić organy ścigania.

Oni to uważają za....zamach, podniesienie ręki na samego Jehowę, nie ludzi, nie organizację, ale jakby dźgali nożem niebiosa.

Bardzo dobrze napisane i z pewnością też tak jest, jak pisze "odstępca" Tazła.  Mam nadzieję jednak, że nie wszyscy Świadkowie Jehowy są tak mocno "wypłukani" z uczuć i choć umysł, który nie należy do nich, mówi im "idź najpierw do starszych", wybiorą serce, które każe bronić niewinną istotę i pójdą na policję. Nawet zwierzęta bronią swoje małe bez względu na sytuację.
Pokażcie Świadkowie Jehowy, że Tazła się myli.
« Ostatnia zmiana: 09 Styczeń, 2017, 10:18 wysłana przez Baran »
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Estera

Odp: Zgłoś na Policję jeżeli ktoś wykorzystał seksualnie Twoje dziecko!!!
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Styczeń, 2017, 10:53 »
  To, co napisałaś Tazło, jest prawdą, ale w taki sposób nie tylko reagują rodzice, będący ŚJ.
  W innych rodzinach, też nie wierzy się dziecku, które mówi np., o "tatusiu" dobierającym się do córki.
  Ale warto apelować i przemawiać do serca i rozsądku, nie wszyscy są niemyślący.
  I mam nadzieję, że każdy rodzic, choć na chwilę włączy swój umysł, by to rozsądnie przemyśleć.
  I wybierze jednak dobro swojego dziecka, a nie nierozsądną lojalność wobec tych chorych procedur WTS.
 
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Estera

Odp: Zgłoś na Policję jeżeli ktoś wykorzystał seksualnie Twoje dziecko!!!
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Styczeń, 2017, 11:54 »
                Droga Esterko ! Bardzo podoba mi sie twoj ,jakze emocjonalny ,apel do rodzicow w zborach SJ bo ja i moja zona staralismy sie zawsze zapewnic maksimum bezpieczenstwa dla naszych corek . Niestety , kiedy bylismy jeszcze swiadkami  , zaslepieni propaganda WTS-u , widzielismy zagrozenia tylko na ZEWNATRZ zboru !  I to jest chyba podstawowy problem jaki maja gorliwi SJ  z tego typu sprawami .  Dobrze jest ,ze coraz wiecej ludzi  zauwaza  dzialania  CK  , ktore maja na celu wylacznie ochrone  ich wlasnych interesow .   
  Listonoszu, będąc w zborze, w ogóle nie miałam zielonego pojęcia, ża takie praktyki mogą mieć miejsce.
  Przecież ten malowany obraz "kryształowej" i jedynej zbawiennej drogi do Boga, przesłaniał wszystko.
  Ale nawet, jako Świadek Jehowy ...
  Rozsądnie, nie godziłam się na przemoc w swoim domu, tak i w tej sprawie zapewne też bym nie milczała,
  gdyby ... MOJE DZIECKO ... dosięgła taka tragedia. Bardzo współczuję wszystkim, których to dotknęło.
  A dla tych, którzy się zastanawiają co zrobić mówię: kochani, idźcie do prokuratury i na policję!! !!
  Nie czekajcie, aż wasze dziecko zostanie doszczętnie wyniszczone na całe swoje życie ... ODWAGI!! !! ...
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Estera

Odp: Zgłoś na Policję jeżeli ktoś wykorzystał seksualnie Twoje dziecko!!!
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Styczeń, 2017, 18:55 »
Nemo: Post który zacytowałaś został usunięty
  NIE TAKA TO PROSTA SPRAWA !! !! !! son of thunder
  Przecież to "opakowanie" tak pięknie wygląda, nikt nie podejrzewa, że tam takie rzeczy się dzieją.

  Sama wiele razy byłam pod wielkim wrażeniem, okazywanych uczuć i zainteresowania, zanim zostałam ŚJ.
  Nie wspomnę o atmosferze zgromadzeń, czy używaniu Biblii (no teraz to mniej, bo weszły tablety) jak jeden mąż.
  Naprawdę myślałam, że to Boża organizacja czysta i święta.
« Ostatnia zmiana: 09 Styczeń, 2017, 19:17 wysłana przez Nemo »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.