Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Ulotka  (Przeczytany 6051 razy)

Offline ExSJMario

Ulotka
« dnia: 18 Grudzień, 2016, 00:34 »
Gdzieś w małej mieścinie na przystanku autobusowym można zobaczyć taką ulotkę ;)

Ma może ktoś dostęp do niej w PDF??
"Człowiek zostaje przyjęty do kościoła za to w co wierzy, a wykluczony za to, co wie" - Mark Twain


Offline Estera

Odp: Ulotka
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Grudzień, 2016, 01:14 »
 Jest napewno w PDF ...
 Gdzieś na stronie "Wyzwoleni" ... Ups ...
 Oj, przepraszam, pomyliłam to z inną ulotką, ale bardzo podobna szata graficzna.
 Po bliższym i uważnym przyjrzeniu się, stwierdzam, ze to nie taka ...
 Jeszcze raz przepraszam.
« Ostatnia zmiana: 18 Grudzień, 2016, 01:49 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline ExSJMario

Odp: Ulotka
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Grudzień, 2016, 01:48 »
Jest napewno w PDF ...
 Gdzieś na stronie "Wyzwoleni" ...
 Oj, przepraszam, pomyliłam to z inną ulotką, ale bardzo podobna szata graficzna.

Tej właśnie nie znalazłem nigdzie... A chętnie bym zrobił cichą akcję ;)
"Człowiek zostaje przyjęty do kościoła za to w co wierzy, a wykluczony za to, co wie" - Mark Twain


Offline Estera

Odp: Ulotka
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Grudzień, 2016, 01:58 »
Tej właśnie nie znalazłem nigdzie... A chętnie bym zrobił cichą akcję ;)
  Może Gedeon coś wie na ten temat.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Roszada

Odp: Ulotka
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Grudzień, 2016, 09:15 »
Tam są wymienione też dwie inne instytucje: jw-ex i coś tam jeszcze.
Znacie je?
« Ostatnia zmiana: 18 Grudzień, 2016, 09:24 wysłana przez Roszada »


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Ulotka
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Grudzień, 2016, 09:56 »
Coś mi się nie podoba ta ulotka, ani bez żadnych odnośników gdzie można więcej poczytać. I wg mnie, jakoś tak za bardzo agresywnie napisana. Nazwanie Strażnicy Antychrystem oraz, twierdzenie że forma Jehowa... "oznacza w sumie niszczycielskiego mąciwodę, podżegacza i krzywdziciela, imię to występuje w masonerii i pentagramie okultystycznym" (o ile dobrze odczytałem, bo fotka nie za wyraźna) Spowoduje że śJ tylko się utwierdzają w tym że prześladowania się zaczęły na dobre. Wg mnie to chyba jakaś prywatna jednostkowa inicjatywa.A dodatkowo szata graficzna jest zmałpowana z "naszej" ulotki.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Ulotka
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Grudzień, 2016, 10:35 »
Coś mi się nie podoba ta ulotka, ani bez żadnych odnośników gdzie można więcej poczytać. I wg mnie, jakoś tak za bardzo agresywnie napisana. Nazwanie Strażnicy Antychrystem oraz, twierdzenie że forma Jehowa... "oznacza w sumie niszczycielskiego mąciwodę, podżegacza i krzywdziciela, imię to występuje w masonerii i pentagramie okultystycznym" (o ile dobrze odczytałem, bo fotka nie za wyraźna) Spowoduje że śJ tylko się utwierdzają w tym że prześladowania się zaczęły na dobre. Wg mnie to chyba jakaś prywatna jednostkowa inicjatywa.A dodatkowo szata graficzna jest zmałpowana z "naszej" ulotki.
Prawda o organizacji w której byliśmy lub jesteśmy jest szokująca i bardzo ponura. Analizując co robi Strażnica z postacią Jezusa i jak jemu umniejsza wartości wymazując go z Biblii i zwracając uwagę na postać Jehowy którego jak sami wskazują imienia nie znają ALE trzeba tak go nazywać i już bezsprzecznie dowodzi że działania te są przeciwko CHRYSTUSOWI  a jak coś jest przeciw to jest ANTY

ANTY+CHRYSTUS = ANTYCHRYST


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Ulotka
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Grudzień, 2016, 10:47 »
Ja się zgadzam z tym co napisałeś. Ale chodzi mi o zwykłych szarych śJ którzy to może przeczytają. Jak jeden z drugim przeczyta że jest w organizacji antychrysta to upewni się że odstępcy tylko szkalują organizację i szanse na jego ewentualne przyszłe wybudzenie znacznie maleją w tym momencie. Nie można tak od razu "walić z grubej rury".  ;)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Ulotka
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Grudzień, 2016, 10:56 »
Ja zgadzam się z tobą NEMO że reakcja Świadków będzie taka jak wspomniałeś. To jest paradoks ponieważ: wersje soft wybudzania Świadków nie działają bo powiedzą że np. Ludzie są niedoskonali, światło świeci teraz jaśniej a kiedyś wolą Boga było aby światło inaczej świeciło...  Wersje na ostro nie działają bo w ułamek sekundy na poważniejsze zarzuty kurczą się źrenice zastygają neurony w umyślę i jest ALARM w głowie Świadka: UWAGA ODSTĘPCY !!!

To jaka powinna być ulotka?  ???


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Ulotka
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Grudzień, 2016, 11:08 »
To jaka powinna być ulotka?  ???

Wierz mi że gdybym wiedział jaki ma być idealny przekaz ulotki, to bym takową zrobił.  :(
Ale wg mnie, to nie można zarzucać nic organizacji, jako całości, bo to jak napisałeś:

kurczą się źrenice zastygają neurony w umyślę i jest ALARM w głowie Świadka: UWAGA ODSTĘPCY !!!

Może po prostu tylko skupiać się na publikacjach i zarzuty stawiać, kryjąc je pod postacią pytań. To chyba jedyna metoda pobudzająca do samodzielnego myślenia. Ale mogę się mylić. Nie jestem znawcą ludzkiej psychiki.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Ulotka
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Grudzień, 2016, 11:19 »
 Nie jestem znawcą ludzkiej psychiki.
[/quote]
A Strażnica jest znawcą ludzkiej psychiki i wiedzę tą wykorzystuje regularnie. I żeby mieć przewagę nad osaczonymi to wiele lat zabraniała i zniechecała do zgłębiania mechanizmów ludzkiej psychiki.

OSOBIŚCIE MYŚLĘ ŻE ULOTKA MUSI MÓWIĆ JAK JEST. TRZEBA PRZEDSTAWIAĆ FAKTY:

dokumenty poświadczające gromadzenia bogactw w funduszach zbrojeniowych itp

pedofilia udokumentowane przypadki i upośledzenie systemu prewencyjnego + PYTANIE CZY TWOJE DZIECKO JEST BEZPIECNE? kiedy z wujkiem idzie na studium do Zosi lat 15...

wykluczenie + Sytuacja życiowa jak np 80 letnia kobieta wykluczona łamie w łazience biodro i dzwoni do córki a ta nie odbiera bo film pokazał żeby nie odbierać

TRZEBA OMIJAĆ JAKOŚ TE BARIERY W UMYŚLE bez SZOKOWANIA się nie obędzie

DLA 100% LUDZI LICZĄ SIĘ 2 RZECZY: POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA I POCZUCIE SZCZĘŚCIA

ŚWIADKOWIE CZUJĄ SZCZĘŚCIE I BEZPIECZEŃSTWO W ORGANIZACJI


ABY OBUDZIĆ ŚWIADKA TRZEBA ZABRAĆ MU TE 2 RZECZY ZDEWALUOWAĆ - W RZECZYWISTOŚCI POKAZAĆ ŻE SĄ TO MARNE FUNDAMENTY WRĘCZ ILUZJA

TAKI CZŁOWIEK ZACZNIE ALBO ODBUDOWYWAĆ ZAUFANIE DO ORGANIZACJI I POSZUKIWANIA GO WYBUDZĄ ALBO ŻUCI ORG I POSZUKA INNYCH FUNDAMENTÓW

ULOTKA MUSI BURZYĆ ILUZORYCZNE 2 FILARY CZŁOWIEKA - ŚWIADKA dla jego dobra w dłuższej perspektywie.
« Ostatnia zmiana: 18 Grudzień, 2016, 11:26 wysłana przez Efektmotyla »


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Ulotka
« Odpowiedź #11 dnia: 18 Grudzień, 2016, 11:39 »
Może masz i rację???
Ale tak jak napisałeś.

OSOBIŚCIE MYŚLĘ ŻE ULOTKA MUSI MÓWIĆ JAK JEST. TRZEBA PRZEDSTAWIAĆ FAKTY:

dokumenty poświadczające gromadzenia bogactw w funduszach zbrojeniowych itp

pedofilia udokumentowane przypadki i upośledzenie systemu prewencyjnego + PYTANIE CZY TWOJE DZIECKO JEST BEZPIECNE? kiedy z wujkiem idzie na studium do Zosi lat 15...

wykluczenie + Sytuacja życiowa jak np 80 letnia kobieta wykluczona łamie w łazience biodro i dzwoni do córki a ta nie odbiera bo film pokazał żeby nie odbierać

TRZEBA OMIJAĆ JAKOŚ TE BARIERY W UMYŚLE bez SZOKOWANIA się nie obędzie

To są fakty do udowodnienia. I nawet jak po pierwszym szoku śJ wytrzeszczy oczy, to potem może ochłonąć i brać sprawę na "zimno", oraz poszukiwać więcej informacji żeby zadać kłam "oszczercom" a takie poszukiwania już niejednego wybudziły  :D
Ale nazwanie WTS-u antychrystem (słusznie czy niesłusznie, o tym nie mówię) nie sprowokuje nikogo do szukania. Tylko wyzwoli chęć wykasowania z pamięci niewygodnych informacji.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Roszada

Odp: Ulotka
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Grudzień, 2016, 11:43 »
Tam są podane adresy:

jw-ex.pl
świadkowiejehowywpolsce.org
wyzwoleni.org
jw-help.org

Nie znam pierwszego i czwartego adresu.
W drugim adresie jest "ś", a nie "s".


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Ulotka
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Grudzień, 2016, 11:45 »
Tam są podane adresy:

jw-ex.pl
świadkowiejehowywpolsce.org
wyzwoleni.org
jw-help.org

Nie znam pierwszego i czwartego adresu.
W drugim adresie jest "ś", a nie "s".

Ślepota mnie ogarnia. Rzeczywiście są adresy.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Iza

Odp: Ulotka
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Grudzień, 2016, 17:57 »
Jesli ktoś jest zainteresowany otrzymaniem PDF-u z ta ulotką, to proszę o info na priv.
Znamy osobę, która to zredagowała i rozpowszechnia, jest chętna  udstępnic.

Muszę przyznać, ze ja osobiście zgadzam się z Nemo, trochę za ostry ton i treść jak dla mnie przynajmniej.
Konsultowaliśmy się w tej sprawie z inicjatorem akcji , gdy ulotka była w trakcie przygotowań.
Jednak osoba, która podjęła się zredagować te ulotkę i sfinansowała całe przedsięwzięcie nie uważała za słuszne by cokolwiek zmienić.
 Ale zawsze cos się dzieje . :D
Gdzie Duch Pana, tam wolność.