BYLI... OBECNI... > BYŁEM ŚWIADKIEM... nasze historie

Czy ... TO TYLKO JAKIŚ ETAP ... w drodze do Boga, bycie Świadkiem Jehowy ...

<< < (30/30)

Cytryna:
Zarom57 eeeeee myślałam,żeś kolejnym ex ,który podzieli się naprawdę swoją historią,a nie reklamą....

Zarom57:
Kwasisz Cytryna, kwasisz, kto wierzy w Boga a chce pozostać sam, proszę bardzo, ale ja myślę że mamy prawo wielbić Boga w zborze i godni jesteśmy tego aby czcić Boga a nie organizację, żeby czcić Boga w zborze oczyszczonym z takich nauk jak kasta niebiańskich oligarchów, wykluczanie, kapłaństwo dla oligarchów, pamiątka dla oligarchów, itd. Myślę że nareszcie ludzie wiary mają gdzie się schronić i zapraszam do współpracy. Poza tym wielu członków orgu, wyszło by z niego gdyby mieli gdzie, dla nich też jest to zaproszenie. Kto chce pozostać sam, jego problem, życzę dużo zdrowia, ale ludzie są istotami społecznymi więc społeczność rzeczywiście braterska, rzeczywiście oparta na Biblii, może dać nie tylko biblijną nadzieję, ale i radość braterskiej społeczności. Wszystkiego dobrego.

Zarom57:
Drengr, biedaku, chciałem ci podziękować, bo jeżeli największy problem w całej ideologii synowieboga jest w dobrowolnych datkach, to znaczy że cała reszta jest zgodna z prawdą Słowa Bożego, więc cieszę się bardzo, a ty możesz zostać zwolniony przez zbór z tego ciężaru. Życzę dużo zdrówka i dobrze płatnej pracy.  ;)

Drengr:

--- Cytat: Zarom57 w 25 Czerwiec, 2019, 12:42 ---Drengr, biedaku, chciałem ci podziękować, bo jeżeli największy problem w całej ideologii synowieboga jest w dobrowolnych datkach, to znaczy że cała reszta jest zgodna z prawdą Słowa Bożego, więc cieszę się bardzo, a ty możesz zostać zwolniony przez zbór z tego ciężaru. Życzę dużo zdrówka i dobrze płatnej pracy.  ;)

--- Koniec cytatu ---

ok - wchodzę w to ;D

pisz co dalej

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej