Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Cześć wszystkim  (Przeczytany 5223 razy)

Offline Exodus

Odp: Cześć wszystkim
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Listopad, 2016, 17:50 »
Ks. Rodz. 8.10
Przeczekawszy zaś jeszcze siedem dni, znów wypuścił z arki gołębicę. 11 i ta wróciła do niego pod wieczór, niosąc w dziobie świeży listek z drzewa oliwnego.
Poznał więc Noe, że woda na ziemi opadła.  :)

Zawsze się cieszę i miło witam z kolejnymi osobami które ściągnęły z oczu ''różowe okulary'' i patrzą obiektywnie na wydarzenia które mają miejsce w Organizacji...rzekomo godnej swojej nazwy I PODEJMUJĄ odpowiednie działania.

  Z prawdą jest tak, jak z oliwą  Oliwa zawsze na wierzch wypływa  ;)
 
Tak wszyscy - i ja także Oliwa witam Cię serdecznie .


Offline Robert Dworak (Berlin)

  • Nadzorca obwodu w pasie
  • Wiadomości: 205
  • Polubień: 999
  • MYŚLĘ, więc mnie NIE MA w JW.ORG
    • Międzynarodowa Mapka Ex Świadków Jehowy
Odp: Cześć wszystkim
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Listopad, 2016, 22:36 »
Hej Oliwa! Hej Forumowicze!
Chciałbym i w wypadku Oliwy zapewnić wszystkich czytających ten wątek, że znam go osobiście, a nawet zrobiliśmy sobie zdjęcie w moim aucie, gdzie przekazałem mu traktaty, które potem użył w sali zgromadzeń ;D
Takich zdjęć z osobami wybudzonymi, ale pozostającymi chwilowo w org. mam już sporo i jeśli pozwolą, zacznę jakiś wątek tu, czy na osi czasu fb zamieszczając jednocześnie datę ich wykonania  8-)
Nawet dziś wróciłem z Polski, gdzie spędziłem czas z grupą takich osób, bo sprawia mi to niesamowitą satysfakcję, granie na nosie Jotwuorga  ;)

Oliwa powodzenia w tym tygodniu, jesteśmy z Tobą.
"Jakby ftosi myśloł, ze cosi <<wiy>>, to jesce nie wiy, jako wiedzieć trza" - 1 Kor.8:2 Biblia Góralska NT ;-)


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Cześć wszystkim
« Odpowiedź #17 dnia: 21 Listopad, 2016, 09:44 »
Więc Oliwa spokojnie sobie żyj i działaj.

Pamiętaj że większość naszych lęków jest do opanowania. Jest też kwestia taka że rodzice mają na nas przemożny wpływ z uwagi że są autorytetem od małego kształtującym nasze zachowania i sposób pojmowania rzeczywistości.

Więc jesteś rozdarty wewnętrznie i może sam chcesz UCIEC od tego dysonansu. Gwarantuję ci jednak młody człowieku że GRANICE możesz w relacjach z rodzicami i w kwestii WPŁYWU ICH obecnie na twoje decyzje ZAZNACZYĆ WYRAŹNIE przebywając w DOMU rodzinnym i CO ISTOTNE zrobić to możesz kulturalnie życzliwie i z szacunkiem.

I WYLEJESZ NA ICH GŁOWY ŻAR PALĄCY POKAZUJĄC ŻE JESTEŚ O GOŁEBIM USPOSOBIENIU CZŁOWIEKIEM KTÓRY NIE GODZI SIĘ NA KŁAMSTWO OBŁUDĘ I KRZYWDĘ WSZELKIEJ ISTOTY  :) :) :)

Powodzenia i nie daj się propagandzie z filmów która chce ryć twój ,,wyswobodzony beret" że masz się wyprowadzić ;D ;D ;D


Offline viola

Odp: Cześć wszystkim
« Odpowiedź #18 dnia: 26 Listopad, 2016, 15:20 »
Witamy Cie  :)podziwiam za odwage mieszkamy z mezem niedaleko Ciebie takze mozesz nas odwiedzic mamy wspolnych znajomych odstepczuchow i chcemy cie pochwalic za akcje na zgromadzeniu.Jestes mlody mnostwo wspanialych lat przed Toba bez sektokorporacji :)


Offline Neytiri

  • Zainteresowany
  • Wiadomości: 3
  • Polubień: 6
  • ..miłość w większości oziębła...
Odp: Cześć wszystkim
« Odpowiedź #19 dnia: 01 Grudzień, 2016, 20:06 »
witaj Robercie! :)
NEYTIRI