Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Nowa  (Przeczytany 2411 razy)

Offline viola

Nowa
« dnia: 26 Listopad, 2016, 14:04 »
witajcie byli przyszli obecni niedoszli :)chcialam juz oficjalnie sie przywitac w czwartek razem z mezem zostalismy uwolnieni od jworgow dzieki mojemu synowi 20 lat bylismy jworgami jeden syn z zona jest w organizacji a mlodszy z zona niedlugo do nas dolaczy oczywiscie starszy syn z zona sie od nas odcieli pracowalam przez wiele lat u jworgow wiec z powodu moich pogladow musialam odejsc .Ciesze sie ze jest ta strona bo przez chwile nie czuje sie samotna moj maz przez te organizacje nabawil sie choroby psychicznej,ciagle malo robil nawet nie zaslugiwal na stanie przy wozku z literatura co wbudzilo w nim ogromne poczucie winy ,starsi podkreslali ze malo robi strasznym wysilkiem bylo dla niego gloszenie od domu do domu ogromny strach i okupiony w koncu ciezka depresja.Jestesmy szczesciarzami bo nasza cielesna rodzina to katolicy
niedaleko nas mieszka malzenstwo swiadkow ktore rowniez niedlugo sie rozwodzi z ta organizacja chociaz oni od dawna mieli watpliwosci ale po wizycie u nas bardziej sie upewnili .Bedac w organizacji nie mielismy okazji sie spotykac a teraz mamy wiecej czasu i sie spotykamy mozemy byc soba .To tyle  :) :) :)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 521
  • Polubień: 14357
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Nowa
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Listopad, 2016, 14:09 »
Witaj wśród nas.  :) Twoja historia, jakich niestety wiele, udowadnia destrukcyjny wpływ tej organizacji religijnej na zdrowie psychiczne i więzy międzyludzkie. :(
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Salome

Odp: Nowa
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Listopad, 2016, 14:15 »
Witaj Viola, witaj mężu Violi. Dobra decyzja.
Pociesz męża, że takich co nie zasługiwali na stanie przy stojaku to całkiem sporo na świecie... :)

Te Wtsowskie marchewki są słabe. Że też ludzie się wciąż po nie w kolejce ustawiają......
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline Estera

Odp: Nowa
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Listopad, 2016, 14:28 »
 Oj, viola, Wy już po ... rozwodzie z wts, a ja jeszcze przed ... rozwodem.
 Z różnych przyczyn, niezależnych ode mnie, muszę jeszcze tkwić.
 Witajcie tu, właściwe to jest miejsce, dobrze GPS Was tu naprowadził.
 Czujcie sie dobrze, choć też pamiętajcie, że tu, to też tylko ludzie. Pozdrawiam  :D :D :D :D :D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Roszada

Odp: Nowa
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Listopad, 2016, 14:32 »
Witaj!
Fajnie że jesteś otwarta i na exŚJ i na rodzinnych katolików.

Ludzie dzielą się, tak jak mówił Kaźmierz Pawlak, na mądrych i głupich, a nie na ŚJ i katolików. ;D


Offline viola

Odp: Nowa
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Listopad, 2016, 14:42 »
Ojej kochani niedawno sie przwitalam a juz tyle milych slow :)FAJNIE ze was mamy :)


DonnieDarkoJG

  • Gość
Odp: Nowa
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Listopad, 2016, 15:29 »
witajcie byli przyszli obecni niedoszli :)chcialam juz oficjalnie sie przywitac w czwartek razem z mezem zostalismy uwolnieni od jworgow dzieki mojemu synowi 20 lat bylismy jworgami jeden syn z zona jest w organizacji a mlodszy z zona niedlugo do nas dolaczy oczywiscie starszy syn z zona sie od nas odcieli pracowalam przez wiele lat u jworgow wiec z powodu moich pogladow musialam odejsc .Ciesze sie ze jest ta strona bo przez chwile nie czuje sie samotna moj maz przez te organizacje nabawil sie choroby psychicznej,ciagle malo robil nawet nie zaslugiwal na stanie przy wozku z literatura co wbudzilo w nim ogromne poczucie winy ,starsi podkreslali ze malo robi strasznym wysilkiem bylo dla niego gloszenie od domu do domu ogromny strach i okupiony w koncu ciezka depresja.Jestesmy szczesciarzami bo nasza cielesna rodzina to katolicy
niedaleko nas mieszka malzenstwo swiadkow ktore rowniez niedlugo sie rozwodzi z ta organizacja chociaz oni od dawna mieli watpliwosci ale po wizycie u nas bardziej sie upewnili .Bedac w organizacji nie mielismy okazji sie spotykac a teraz mamy wiecej czasu i sie spotykamy mozemy byc soba .To tyle  :) :) :)

Tylko jworg potrafi sprawić że człowiek czuje się niegodny..w skali nie pojętej dla normalnych ludzi.
Każdy ma unikalną wartość ale dowiaduje się o tym czasami za późno.
Fajnie że razem się obudziliście zazdroszczę i pozdrawiam.


Offline Lechita

Odp: Nowa
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Listopad, 2016, 17:01 »
Witaj violu wraz z mężem, oczywiście!

Cieszy mnie wiadomość o Waszym rozwodzie z tą straceńczą organizacją. Świetnie że oboje weszliście na nową "drogę życia".   Mam nadzieję, że przekonacie się osobiście iż to forum jest naprawdę pomocne w terapii "poWTS-wskiej" . To taka swego rodzaju klinika leczenia zespołu stresu pourazowego. Przynajmniej ja tak odbieram to forum. 

Czytajcie, piszcie i wnioski wyciągajcie. Wierzę, że przyjdzie czas to że cała Wasza rodzina wyrwie się z sideł "Szamanów z Warwick".
Pozdrawiam Was serdecznie - Lechita :)
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline A

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 258
  • Polubień: 1163
  • Nikt nie lubi, kiedy jego świat rozsypuje się.
Odp: Nowa
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Listopad, 2016, 17:20 »
Witaj Violu :)
...


Offline Martin

Odp: Nowa
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Listopad, 2016, 17:32 »
Witaj Violu :) Świetnie, że jesteś z nami i postawiłaś na wolność ;)
"Religia to głupie odpowiedzi na głupie pytania."


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Nowa
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Listopad, 2016, 19:48 »
 Witaj Viola :) Jesteście razem i to Wasza siła, życzę powodzenia. :)
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Exodus

Odp: Nowa
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Listopad, 2016, 20:36 »
Dobry wieczór Viola :)
Dobry wieczór dla męża Violi  ;)
Witajcie !!!


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Nowa
« Odpowiedź #12 dnia: 27 Listopad, 2016, 00:50 »
Ahoj Viola!!!

Miło że zawitałaś, na forum odnajdziesz zrozumienie i akceptację, to jak terapia grupowa.
Czuj się jak najlepiej ;)
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>