Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Hejka,wita się ciocia Elzbieta.  (Przeczytany 2473 razy)

Offline Ciocia Elżbieta

Hejka,wita się ciocia Elzbieta.
« dnia: 19 Listopad, 2016, 16:45 »
Hej,hej..witam..Jestem córka fanatycznie gorliwego starszego i gorliwej pionierki.Po 25 latach na własne życzenie zrobiłam się ex.Już 10 lat minęło.Moj pobyt w zborze przypadał na te lepsze dla organizacji czasy.Lata szybkiego wzrostu i lepszych ludzi.Mam kilka dobrych wspomnien,poznałam fajnych ludzi z niektorymi nadal mam dobry kontakt.Nie zawsze było zle.Cóż mogę powiedzieć..mam zrytą psychę,dużo lęków,utracone marzenia-to boli najbardziej ale żyję i to całkiem dobrze :) wbrew temu co mi mówiono,że wrócę z podkulonym ogonem bo poza zborem nikt szczęścia nie znalazł.Mam za sobą trudne dzieciństwo,ciężką młodość,ślub,rozwód,ślub.Tatuś mój mimo wszystko wartościowy,inteligentny wspaniały człowiek już nie żyje.Po śmierci taty zaznałam bardzo podłego traktowania.Kiedy spotykaliśmy Św.J składali kondolencje mojej mamie a mnie już nie.Stałam obok.To jeszcze bardziej utwierdziło mnie w tym że dobrze zrobiłam i never ever again.Mama dalej jest w organizacji jeszcze bardziej zaangażowana.Nie odrzuciła mnie nigdy chociaz nie do końca traktuje jak powinna.Kontakty między nami są ale letnie.Obecnie mieszkam w Londynie.Kiedyś okręg Zabrze-Śląsk.Zostawiłam wszystko 2000 km stąd i jest mi dobrze. Tylko czasami wezmę Watchtower albo Awake bo lubie czytac i wiedziec. :)


Offline Światus

Odp: Hejka,wita się ciocia Elzbieta.
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Listopad, 2016, 16:53 »
Jesteś moją Ciocią??? No dobra, żartuję  ;D
Witaj i pisz  :)
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Estera

Odp: Hejka,wita się ciocia Elzbieta.
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Listopad, 2016, 16:55 »
   Witaj  :D :D :D :D :D ... i czuj sie dobrze.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Roszada

Odp: Hejka,wita się ciocia Elzbieta.
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Listopad, 2016, 18:16 »
Witaj!
Ja już Cię pierwszy przywitałem w moim wątku przywitalnym. ;D
Fajnie, że będziesz nam relacjonować londyńskie odczucia oczami exŚJ. :)


Offline Exodus

Odp: Hejka,wita się ciocia Elzbieta.
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Listopad, 2016, 18:20 »
Ciocia ? ? ?  :)
Ciocia Elżbieta ?
 
 Witaj więc kochana Ciociu Elżbieto  ;) czuj się tu dobrze i wszystkiego dobrego na forum.


Offline Ciocia Elżbieta

Odp: Hejka,wita się ciocia Elzbieta.
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Listopad, 2016, 18:24 »
Nie może być ciocia Elżbieta? 😂😂


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 522
  • Polubień: 14357
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Hejka,wita się ciocia Elzbieta.
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Listopad, 2016, 18:26 »
Witaj wśród nas.  :)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Exodus

Odp: Hejka,wita się ciocia Elzbieta.
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Listopad, 2016, 18:42 »
Nie może być ciocia Elżbieta? 😂😂


Może może. Jak najbardziej  :)
 Tak się złożyło,że  mam ciocię Irenkę na forum. Ale o tym kiedy indziej. ( pewnie i z nią będziesz mieć kontakt)
Pozdrawiam


Offline Julita

Odp: Hejka,wita się ciocia Elzbieta.
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Listopad, 2016, 20:04 »
Ze zborem Zabrze też wiąże się jedna historyjka ciekawa, ale to temat na inny wątek :)
Witam Cię i dziel się z nami przemyśleniami :)
Są 3 rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej : słowa, czas, szanse. Nie rzucaj, nie trwoń, nie marnuj.


Offline A

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 258
  • Polubień: 1163
  • Nikt nie lubi, kiedy jego świat rozsypuje się.
Odp: Hejka,wita się ciocia Elzbieta.
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Listopad, 2016, 20:47 »
Witaj  :)
...


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Hejka,wita się ciocia Elzbieta.
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Listopad, 2016, 20:54 »
Witaj Elusia :)
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Lechita

Odp: Hejka,wita się ciocia Elzbieta.
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Listopad, 2016, 22:24 »
Ciocia Elżbieta Słowiańskim, prastarym zwyczajem kłaniam się nisko na powitanie :)

Miło, że dołączyłaś. Owocnego pobytu. Czytaj i pisz. Ciekawy jestem wieści zza Kanału.

Pozdrawiam!
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Ciocia Elżbieta

Odp: Hejka,wita się ciocia Elzbieta.
« Odpowiedź #12 dnia: 20 Listopad, 2016, 11:55 »
😘😘W Londynie spokojnie.Przez 5 lat żaden Św.J.nie zapukał do naszych drzwi.Nikt z nami nie próbiwał rozmawiać.Czasem dostaje jakiś traktat ale nieczęsto widuje głoszących Świadków.Jedynie stojaki i to tez nikt nie zachęca.Chce to wezmę nie to nie.Wzięłam Watchtower to tylko poinformowali mnie ze moge wejsc na stronę i odszukac adres sali.Tak teraz wygląda głoszenie??Biednie.Za moich czasów był nacisk na zachęcanie do rozmowy nie kolportaz.