Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Ilu ŚJ mogło odejść w Polsce w latach 1989-2015?  (Przeczytany 4625 razy)

Offline Estera

Odp: Ilu ŚJ mogło odejść w Polsce w latach 1989-2015?
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Listopad, 2016, 15:03 »


Poza tym bliskość Armagedonu oraz oddanie służbie w terenie nie służy rodzeniu.
Jeszcze przy stojakach nie widziałem mam z wózkami. ;)
      Mama z wózkiem rozpraszałaby reklamę jw.org. ... :D
      Raczej niewielkie ma szanse na służbę przy wózku ...
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline znajoma

Odp: Ilu ŚJ mogło odejść w Polsce w latach 1989-2015?
« Odpowiedź #16 dnia: 19 Listopad, 2016, 18:14 »
Chyba, że jest żoną starszego- wtedy nie ma z tym żadnego problemu :). Taka sytuacja ma miejsce w mojej rodzinie. 7 miesięczne dziecko przy stojaku razem ze swoją mamą. Zachwytom cioć z miejscowego zboru nie ma końca- jak to "dzielnie" działa w służbie od małego... Ciekawe w jakim wieku zostanie głosicielem. Ktoś statystyki zboru musi poprawiać ;)


Offline Roszada

Odp: Ilu ŚJ mogło odejść w Polsce w latach 1989-2015?
« Odpowiedź #17 dnia: 19 Listopad, 2016, 18:19 »
Chyba, że jest żoną starszego- wtedy nie ma z tym żadnego problemu :). Taka sytuacja ma miejsce w mojej rodzinie. 7 miesięczne dziecko przy stojaku razem ze swoją mamą. Zachwytom cioć z miejscowego zboru nie ma końca- jak to "dzielnie" działa w służbie od małego... Ciekawe w jakim wieku zostanie głosicielem. Ktoś statystyki zboru musi poprawiać ;)
Już na rekord świata nie ma szans, ale rekord Polski w zasięgu:

„Matka, która jest pionierką stałą, tak mówi o swojej córeczce: »Zabierałam ją do służby, gdy miała zaledwie miesiąc. Chociaż nie rozumiała, co się dzieje, jestem przekonana, że wywarło to na nią pozytywny wpływ. Kiedy miała dwa latka, śmiało wręczała traktaty osobom, które spotkałyśmy na terenie”. Jak widać, szkolenie dziecka od niemowlęctwa przynosi wspaniałe rezultaty«” (Strażnica 15.08 2013 s. 16). :(


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Ilu ŚJ mogło odejść w Polsce w latach 1989-2015?
« Odpowiedź #18 dnia: 19 Listopad, 2016, 19:30 »
Kiedy miała dwa latka, śmiało wręczała traktaty osobom, które spotkałyśmy na terenie”. Jak widać, szkolenie dziecka od niemowlęctwa przynosi wspaniałe rezultaty«” (Strażnica 15.08 2013 s. 16). :(

I to jest duchowy pokarm na czas słuszny. Psia mać :)
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),