Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Rezerwacja online  (Przeczytany 5639 razy)

B

  • Gość
Rezerwacja online
« dnia: 03 Listopad, 2016, 06:47 »
Drodzy Forumowicze jeśli planujecie zwiedzanie cudownych obiektów WTS wybudowanych rzeczywistym cierpieniem biednych ludzi to tylko za pośrednictwem oficjalnej rezerwacji..
Bo Jehowa jest Bogiem porządku jeśli by ktoś zapomniał...
Pozdrawiam B.
« Ostatnia zmiana: 03 Listopad, 2016, 06:49 wysłana przez B »


Offline GdzieTaPrawda

Odp: Rezerwacja online
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Listopad, 2016, 07:21 »
Jak dla mnie bookowanie to jest dobre rozwiazanie w stosunku do tego co bylo do tej pory. A to ze testuja to na zewnetrznym serwisie chyba nikomu nie powinno przeszkadzac. Sprawdzalem kilka dni temu, najbardziej oblegane godziny to rano od 10:00.

Wszystko fajnie pieknie ale kowalski z polski musi pracowac kilka lat zeby poleciec do stanow i zwiedzic jedno z biur. Bo przelot na jedna osobe to minimum kilka tysiecy zlotych+ koszty podrozy, kwatery i wyzywienia na miejscu. Ale dobrze ze podali info "ze madrze bedzie nie rezerwowac wizyt we wszystkich miejscach tego samego dnia bo nie uda sie prawdopodbnie tego zrealizowac"


Offline gerontas

Odp: Rezerwacja online
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Listopad, 2016, 07:38 »
Widzę, że chętnie zapraszają. Potem jak przyjedziesz, na każdym rogu potykasz się o skrzynkę z dobrowolnymi datkami.
Organizacja jest wyspecjalizowana w prowadzeniu takiego biznesu.
Czartery z Polski i innych krajów powinni organizować to więcej zwiedzających (ofiarodawców) by mieli.


Offline Fantom

Odp: Rezerwacja online
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Listopad, 2016, 09:21 »
 Ciekawe ile będzię rozstawionych skrzynek na datki na drodze zwiedzających.Czy przy wejściu głównym jest bankomat?:)
  Czy będzie można zwiedzić pokój,w którym CK otrzymuje ''nowe światła''?Czy jest to extra płatne?
Proponuję wszystkim ŚJ w Polsce,którzy zaczęli upraszczać swoje życie poprzez różne wyrzeczenia,aby pojechali najpierw do Warwick, zobaczyć w jakich skromnych warunkach mieszkają bracia.A czy na miejscu jest sklepik z gadżetami WTS?
« Ostatnia zmiana: 03 Listopad, 2016, 10:04 wysłana przez fantom »
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Rezerwacja online
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Listopad, 2016, 10:09 »
Jak dla mnie bookowanie to jest dobre rozwiazanie w stosunku do tego co bylo do tej pory. A to ze testuja to na zewnetrznym serwisie chyba nikomu nie powinno przeszkadzac. Sprawdzalem kilka dni temu, najbardziej oblegane godziny to rano od 10:00.

Wszystko fajnie pieknie ale kowalski z polski musi pracowac kilka lat zeby poleciec do stanow i zwiedzic jedno z biur. Bo przelot na jedna osobe to minimum kilka tysiecy zlotych+ koszty podrozy, kwatery i wyzywienia na miejscu. Ale dobrze ze podali info "ze madrze bedzie nie rezerwowac wizyt we wszystkich miejscach tego samego dnia bo nie uda sie prawdopodbnie tego zrealizowac"

Nie przesadzajmy. Bilet do NY kosztuje w promocjach i po 900zł, a za 2k polecisz w prawie każdym terminie. Hotele nie są droższe od tych nad Bałtykiem, a jeść trzeba wszędzie. Jak trafisz na dobrą godzinę to załapiesz się darmową michę w kuchni Betel.

Byłem w Wallkill, trochę wieje nudą. Nie polecam.


Offline Fantom

Odp: Rezerwacja online
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Listopad, 2016, 10:27 »
no ale który urzędnik w ambasadzie da wizę?Kto da wiarę,że ktoś leci do stanów tylko po to,żeby zwiedzać biura?
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Rezerwacja online
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Listopad, 2016, 10:35 »
no ale który urzędnik w ambasadzie da wizę?Kto da wiarę,że ktoś leci do stanów tylko po to,żeby zwiedzać biura?

Sightseeing jest bardzo dobrym powodem otrzymania wizy.
BTW: proponuję forumową inicjatywę. Załóżmy tyle rezerwacji ile się da, na jak największą liczbę osób, żeby im pozajmować wszystkie terminy. Za rezerwacje WTS coś tam pewnie odpali serwisowi zewnętrznemu a do skrzyneczek dodatkowo nic nie wpadnie :)


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Rezerwacja online
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Listopad, 2016, 10:59 »
Super

Proponuję zrzutkę zrobić i wysłać delegację GEDEONA + ALKA Z ŻONĄ + koniecznie kamerka GoPro abyśmy mogli nacieszyć się obrazem wraz z bezcennymi komentażami.

Myślę poważnie że stać nas na to a ludziom z 300% normą w walce o Sprawiedliwość należy się urlop ;D   bardzo przyjemny z bardzo porzytecznym

p.s. dodatkowo można by kwiatuszki złożyć z okazji 100 rocznicy śmierci Russelowi pod piramidką 8-)




Offline GdzieTaPrawda

Odp: Rezerwacja online
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Listopad, 2016, 21:19 »
Czyli 5k jakbym z żoną chcial lecieć...
Nie zarabiam tyle zeby wydawac takie sumy... wole poleciec na 2 tygodnie urlopu za granice niz wydac na zwiedzanie na 2 dni...

Dzieki kaiser za przyblizenie kosztow... nawet to co mapisales wybilo mi z glowy pomysl zeby poleciec i zwiedzic.


Offline Lila

Odp: Rezerwacja online
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Listopad, 2016, 22:45 »
A czy można jechać w niebieskich jeansach?
;)


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Rezerwacja online
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Listopad, 2016, 23:00 »
A czy można jechać w niebieskich jeansach?
;)

Ja ci pozwalam 8-)


Offline spokojnyalek

Odp: Rezerwacja online
« Odpowiedź #11 dnia: 06 Listopad, 2016, 14:05 »
Nie mogę się doczekać tych pielgrzymek z całego świata do nowej Mekki czyt. Warwick. Bo przecież ŚJ nie pielgrzymują.


Offline Brat Kardyga

Odp: Rezerwacja online
« Odpowiedź #12 dnia: 06 Listopad, 2016, 15:04 »
Byłem na takiej pielgrzymce ale w Nadarzynie, nawet sympatycznie było... na koniec był poczęstunek który zrobił na mnie pozytywne wrażenie.
Nic tak nie jednoczy jak wspólny posiłek no nie  ;D
« Ostatnia zmiana: 06 Listopad, 2016, 15:12 wysłana przez Brat Kardyga »


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Rezerwacja online
« Odpowiedź #13 dnia: 07 Listopad, 2016, 19:00 »
Byłem na takiej pielgrzymce ale w Nadarzynie, nawet sympatycznie było... na koniec był poczęstunek który zrobił na mnie pozytywne wrażenie.
Nic tak nie jednoczy jak wspólny posiłek no nie  ;D

A CIEKAWE CZY SĄ ARBUZY W WERSJI:  Dziękujemy za twoje 20 LAT ŻEGNAMY Z BETEL  :P