Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Jak rozczarował(o) mnie katolicyzm/protestantyzm/prawosławie...  (Przeczytany 2079 razy)

Efezjan

  • Gość
Chciałbym rozpocząć dyskusję /jeśli wątek jest na forum, proszę o scalenie, ewentualnie usunięcie tego, bom nie sprawdzał w wyszukiwarce forumowej/ na ww. temat. Jest wielu śJ, którzy stają się nimi, gdyż katolicyzm/protestantyzm/prawosławie w jakimś tam aspekcie ich rozczarował(o)

Co było tym języczkiem u wagi, który was do śJ przekonał?


Offline Roszada

Odp: Jak rozczarował(o) mnie katolicyzm/protestantyzm/prawosławie...
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Wrzesień, 2016, 20:55 »
Nie wiem o co chodzi.
Dwa pytania i każde inne:

Jak rozczarował(o) mnie katolicyzm/protestantyzm/prawosławie...

Co było tym języczkiem u wagi, który was do śJ przekonał?

Do ŚJ niekoniecznie wchodzi się z powodu rozczarowania innymi wyznaniami, ale często dlatego, że się szuka INNEJ drogi. :-\


Efezjan

  • Gość
Odp: Jak rozczarował(o) mnie katolicyzm/protestantyzm/prawosławie...
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Wrzesień, 2016, 22:02 »
Nie wiem o co chodzi.
Dwa pytania i każde inne:

Jak rozczarował(o) mnie katolicyzm/protestantyzm/prawosławie...

Co było tym języczkiem u wagi, który was do śJ przekonał?

Do ŚJ niekoniecznie wchodzi się z powodu rozczarowania innymi wyznaniami, ale często dlatego, że się szuka INNEJ drogi. :-\
Hmm, prawdę rzekłeś, Roszado.
To drugie pytanie wykreślamy... :P


Offline bernard

Odp: Jak rozczarował(o) mnie katolicyzm/protestantyzm/prawosławie...
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Październik, 2016, 15:44 »
Efezjan
Cytuj
Jest wielu śJ, którzy stają się nimi, gdyż katolicyzm/protestantyzm/prawosławie w jakimś tam aspekcie ich rozczarował(o)
Z doswiadczenia powiem ze nie spotkalem ani jednej osoby ktora zostala ŚJ bo rozczarowala sie protestantyzmem ,prawoslawiem czy katolicyzmem. Raczej trzeba powiedziec o rozczarowaniu sie osobami ktore nalezaly do tych wyznań.

Cytuj
Co było tym języczkiem u wagi, który was do śJ przekonał?
Czytanie ,,rewelacji" Straznicowej podparte moja niewiedza religijna i bibilijna + nachalnosc moich werbownikow zrobily swoje .